Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Patria dnes zvýšila své doporučení na titul KB

24.07.2001 16:10
Autor: 

Patria dnes v nové analytické zprávě na Komerční banku zvýšila svá doporučení na tento titul. Hlavní dlouhodobé doporučení se mění z držet na kupovat, krátkodobé doporučení se mění z držet na akumulovat. Důvodem této změny je skutečnost, že naše dvanáctiměsíční cílová cena 1 170 Kč na akcii nyní implikuje 23% růstový potenciál oproti dnešní ceně 950 Kč. Naše cílová cena představuje diskont 33% k ceně, kterou za KB zaplatila Société Générale. V naší zprávě nadále komentujeme úpravy našich projekcí (náš odhad zisku na rok 2001 se zvýšil na 3,2 mld. Kč, na rok 2002 jsme však náš odhad mírně snížili na 4,8 mld. Kč). Tyto změny však neměly velký dopad na naši valuaci. Naše cílová cena je na spodním okraji rozpětí, které jsme dosud používali.

V úterý 31.7. KB zveřejní výsledky svého hospodaření za 1-6/2001 podle IAS. Důležité je i to, že při této příležitosti by měl management banky komentovat výhled na celý rok.

(Ondřej Daťka)

Nová analýza je Vám k dispozici ZDE.

Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
06.01.2026
17:11Vyřeší trhy to, co zase tak nejde centrální bance?
15:59Jefferies: Sazby dolů, valuace akcií ještě výš
14:40Inflace v Německu v prosinci klesla na 1,8 procenta, loni činila 2,2 procenta
14:20Nová cílová cena a doporučení k Erste: Solidní výkonnost trh již zacenil, potenciál dalšího růstu akcií je omezený  
14:05Státní rozpočet skončil v roce 2025 ve schodku 290 miliard korun. Co čekat v letošním roce?
13:59Český lídr světa online investic Patria Finance vstupuje na slovenský trh a otevírá pobočku v Bratislavě
13:07Před rokem DeepSeek šokoval svět AI. Proč je od té doby v ústraní?
13:01Státní rozpočet měl loni schodek téměř 291 miliard, o 50 miliard více než byl plán
12:11FX Strategie: Koruna vstupuje do nového roku ve formě – udrží své zisky?  
11:47Čína zakázala vývoz zboží použitelného i pro zbrojní účely do Japonska
11:10Investoři se zaměřili na Asii, zatímco evropské a americké akcie jsou dnes nevýrazné  
10:38Rubin je pětkrát rychlejší při provozu AI softwaru než Blackwell. Nová generace AI čipů Nvidie nastoupí ve druhé polovině roku
10:02Výroba elektřiny v ČR loni po letech vzrostla, růst táhly hlavně jaderné zdroje
9:02Rozbřesk: Proč americká intervence ve Venezuele nezlevní pohonné hmoty v Česku
8:36Maduro u soudu řekl, že byl unesen a je nevinný, Rubin od Nvidie je na cestě, Evropa otevře v zeleném  
6:06Povedený rok pro českou korunu. Udrží své zisky i v roce 2026?  
05.01.2026
22:01Trhy na Trumpem vyvolané nejistotě profitují  
17:07Peníze a blázni…
16:26Online tržiště mění pravidla hry a IKEA na to doplácí. Společnost se snaží přizpůsobit
16:25PODCAST Týdenní výhled: USA silou přebírají venezuelský ropný průmysl  

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
14:00DE - Harmonizovaný CPI, y/y