Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Akciový a ekonomický přehled je Vám k dispozici každé ráno do 9:30 hod.

28.03.2001 9:52
Autor: 

Patria vydává každé ráno do 9:30 hod. „Denní přehled z akciového trhu“ a "Denní ekonomický přehled". Oba "Přehledy" jsou Vám k dipozici na internetu ve formátu .pdf.

V „Denním přehledu z akciového trhu“ naleznete zprávy jak z domácích tak i ze světových akciových trhů. Vedle souhrnu předchozího obchodního dne není opomenut ani přehled očekávaných událostí, které by mohly vývoj na akciovém trhu ovlivnit. Denní přehled obsahuje také tabulky, které Vám poskytnou rychlou orientaci ve vývoji indexů i jednotlivých SPADových titulů předcházející den.

Pokud máte zájem o zobrazení "Denního přehledu z akciového trhu" a nacházíte se v sekci určené pro fyzické osoby, potom klikněte ZDE. Denní přehled je umístěn v pravé části stránky.

Pokud máte zájem o zobrazení "Denního přehledu z akciového trhu" a nacházíte v sekci určené pro podniky a instituce, potom klikněte ZDE. Denní přehled je umístěn v pravé časti stránky.

Patria kromě toho vydává také “Denní ekonomický přehled“, ve kterém naleznete souhrn zpráv z trhu dluhopisů a ekonomické zpravodajství. Zprávy jsou doplněny přehlednými tabulkami o vývoji úrokových sazeb a kurzu koruny, nechybí ani grafické a tabulkové přehledy o dění na trhu dluhopisů. Přehled je zakončen souhrnem očekávaných událostí v následujícím týdnu.

Pokud máte zájem o zobrazení "Denního ekonomického přehledu" a nacházíte se v sekci určené pro fyzické osoby, potom klikněte ZDE. Denní přehled je umístěn v pravé časti stránky.

Pokud máte zájem o zobrazení " Denního ekonomického přehledu " a nacházíte se v sekci určené pro podniky a instituce, potom klikněte ZDE. Denní přehled je umístěn v pravé části stránky.

Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
19.12.2025
12:07Perly týdne: Na dům nemáme, tak nakoupíme akcie?
11:04Kecky Nike v Číně neletí. Výrazný propad tamních prodejů posílá akcie o 10 procent dolů
10:23BoJ zvýšila sazby na nejvyšší úroveň za 30 let. Další růst může přijít do půl roku
9:51UNICAPITAL Invest VI a.s.: Oznámení o čtvrté výplatě úrokového výnosu, ISIN CZ0003557159
9:45UNICAPITAL Invest VI a.s.: Oznámení o čtvrté výplatě úrokového výnosu, ISIN CZ0003557167
9:29USA v roce 2026: Stabilní inflace, nižší sazby a otazníky nad Fedem
9:05Rozbřesk: Koruna zastavila oslabování. Americká inflace spadne v lednu k cíli, Fed bude pokračovat v redukci sazeb
8:54EU schválila půjčku Ukrajině, japonská centrální banka zvýšila sazby a německá spotřebitelská důvěra prudce klesá  
8:50J&T Global Finance XI., s.r.o: Oznámení o deváté výplatě úrokového výnosu
6:03Investiční výhled 2026: Shrnutí  
18.12.2025
17:21Jakou logikou se nyní řídí trh, odkupy a IPO?
16:55Jan Bureš: ČNB ponechává sazby beze změny, ale mírní jestřábí rétoriku
16:31Německo v roce 2026: Pomalý růst a tlak na konkurenceschopnost
15:57Dominik Rusinko: ECB stále „in a good place“. V roce 2026 sazby zřejmě měnit nebude
14:38ČNB ponechala sazby beze změny
14:38ECB nechává sazby na místě a spoléhá se na přicházející data. Prognózu vylepšila
14:27Jádrový byznys Tesly tvoří jen zlomek její tržní hodnoty. Otěže převzala autonomie
13:57Ceny bytů v Česku rostou nejrychleji za poslední rok. Ve 3Q zdražily o 14,5 procenta
13:40Micron překvapil rekordními výsledky. Výhled tržeb na další kvartál převyšuje očekávání analytiků z Wall Street  
13:30Britská centrální banka podle očekávání snížila základní sazbu na 3,75 procenta

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
JP - Základní O/N úroková sazba
16:00USA - Index spotř. důvěry Mich. university
16:00USA - Prodeje starších domů