Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Patria Plus Data Export

20.10.2006 12:03
Autor: 

Placený servis Patria Plus nyní poskytuje novou službu - export online dat ve formátu požadovaném uživatelem (Patria Plus Data Export). Snažíme se tak vyjít vstříc požadavkům našich klientů na personalizovanou dodávku informací určených k dalšímu zpracování. Za rozumnou cenu můžete získat balík mnoha jedinečných služeb, jejichž cílem je zefektivnit Vaše hospodaření, resp. uspořit Váš čas a náklady.

Jak může vypadat exportní výstup (ukázka)?

Jaká data lze exportovat? V podstatě lze exportovat jakákoliv data, která vidíte v placené i neplacené verzi serveru www.patria.cz, ale největší přidanou hodnotu vidíme v online datech z finančních trhů. Můžete si objednat data o akciích českých i zahraničních, data ekonomická, kurzy devizového a peněžního trhu a speciální treasury data (FX forwady, IRS, FRA, výnosové křivky, komodity atd.)

Jaký je exportní formát? Exportní formát má tvar dle požadavku klienta. Nejčastěji jde o soubor typu txt, csv, tsv, xml a xls. Aktualizovaný soubor má klient buď k dispozici pod svým uživatelským jménem a heslem na webu www.patria.cz (v případě xml formátu jde vlastně o osobní stránku s vybranými online daty), nebo je zasílán e-mailem.

Jak si export dat objednat a jaká je cena? Zpřístupnění online dat podléhá licenčnímu poplatku v ceně konkrétního modulu (každý z modulů Treasury, Akcie, Ekonomika Zpravodajství stojí do spuštění nové verze našich stránek 10.000 Kč ročně). Tvorba exportního můstku je potom zpoplatněna jednorázově, v závislosti množství exportovaných dat a požadavku na frekvenci generování exportního souboru. Orientační cenu za tvorbu exportního můstku získáte na info@patria.cz

Lze cenově oddělit export dat od dalších placených služeb? Nelze. V rámci licence na Patria Plus získáte automaticky nejen data, ale i další služby, tj. analýzy, prognózy, databanky, zpravodajství a e-mailový a sms servis.

Tip: K licenci Patria Plus si nyní můžete vybrat jeden z deseti benefitů !

Služby Patria Plus jsou včleněny do stránek www.patria.cz a jsou aktivovány až po přihlášení klienta. Pro přehlednost jsou v rámci www.patria.cz označeny zelenou barvou a ikonou P+.

Více informací o dalších službách v rámci Patria Plus naleznete ZDE. Služby Patria Plus můžete otestovat v nezávazném 14denním ZKUŠEBNÍM OBDOBÍ. V tomto období však nemáte přístup k databázím, prognózám a analýzám (k dispozici jsou pouze ukázky). Podrobné informaceVám poskytnou naši pracovníci, kontaktujte help-desk.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
15.12.2025
13:07Týdenní výhled: Trhliny v AI narativu, opožděná makrodata a zasedání centrálních bank  
11:45Stříbro letos překonává i zlato. Příští rok může jeho jízda podle analytiků pokračovat
11:28Evropské akcie začínají týden růstem. Vedle AI se v příštích dnech vloží do hry makro  
10:00Revolucionář v robotických vysavačích iRobot vyhlásil bankrot
8:56Poslední celý obchodní týden roku pro akcie otevírají zisky futures a zlato o u maxima. Otazníky nad AI a Santa rally  
8:47Rozbřesk: Nová vláda přebírá ekonomiku s nízkou inflací. Energie ji v lednu mohou stlačit ještě níže
6:01Investiční výhled 2026: Čína přispívá k růstu i rizikům  
14.12.2025
13:21BlackRock: Umělá inteligence přinese dezinflační tlaky, Fed by měl jít se sazbami dolů
9:33Víkendář: Místo centrální banky podřízené vládě je lepší to, co udělal Clinton v 90. letech
13.12.2025
14:29Trumpova politika a její skutečné plody
9:07Víkendář: Změní stablecoiny monetární prostředí a fungování centrálních bank?
12.12.2025
22:00Wall Street se propadla nejvíce za tři týdny; stačilo pár komentářů k AI  
17:36Třetí fáze akciového trhu: těšení se na přínosy nových technologií
16:04Apple vs. AI bublina. Proč investoři hledají útočiště u výrobce iPhonu?
14:04Českou ekonomiku zatím táhne spotřeba a investice, ale zpomalení je na obzoru
12:37Euforie nevydržela. Akcie Broadcomu po konferenčním hovoru klesají kvůli obavám o ziskovost v AI  
12:20Michal Strnad plánuje expanzi. Chce z CSG udělat lídra evropského obranného průmyslu a zvažuje IPO v Amsterdamu
12:09Perly týdne: Bublina není důvod k prodeji
10:50Po euforii přichází korekce: Broadcom hlásí silné tržby a vyšší dividendu, ale AI výhled zůstává nejasný
9:55Nová cílová cena Patrie pro Komerční banku: Prostor pro růst se zmenšuje  

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
0:50JP - Index podnikatelské aktivity Tankan
3:00Čína - Maloobchodní tržby, y/y
3:00Čína - Průmyslová výroba, y/y
10:00CZ - Běžný účet, mld. Kč
11:00EMU - Průmyslová výroba, y/y
14:30USA - Empire State Manufacturing index