Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN143,64143,72-1,97
Msft-2,66
Nokia-6,00
IBM-5,61
Mercedes-Benz Group AG47,99547,995-2,20
PFE1,36
06.06.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 05.06.2026 17:35:33
CS ETF (CH)SLIR (Swiss Exchange)
Závěr k 5.6.2026 Změna (%) Změna (CHF) Objem obchodů (CHF)
226,80 -0,24 -0,55 155 221
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 15.04.2026
10:56Divize správy aktiv Goldman Sachs plánuje v nadcházejících měsících spustit svoje první kryptoměnové ETF (Reuters)
 19.03.2026
11:58Při spoření na důchod jsou v dlouhodobém horizontu nejvýhodnější investice do akcií v podobě burzovně obchodovaných fondů (ETF), následované investicemi v dlouhodobém investičním produktu (DIP). Naopak spoření na důchod přes doplňkové penzijní spoření či penzijní připojištění obvykle přináší nižší výnosy - a tím méně naspořených peněz na penzi. Vyplývá to z analýzy XTB (ČTK)
 11.02.2026
13:50Institut náboženských záležitostí (IOR) představil dva akciové indexy, které sledují vývoj firem podnikajících v souladu s katolickými hodnotami. Pro institut, který funguje jako vatikánská banka, je to první krok do oblasti tematických investičních produktů a zároveň signál, že by v budoucnu mohl nabídku ještě rozšířit například o burzovně obchodované fondy (ETF), napsal server zpravodajské televize CNBC (ČTK)
 06.01.2026
15:01Morgan Stanley podle dokumentů podaných v úterý u americké Komise pro cenné papíry (SEC) usiluje o schválení burzovně obchodovaných fondů (ETF) navázaných na cenu kryptoměnových tokenů (Reuters)
 01.12.2025
14:16Goldman Sachs zaplatí 2 mld. USD za koupi společnosti Innovator Capital Management. Jedná se o dohodu, která spojuje banku s emitentem relativně nového typu ETF, které upoutaly pozornost některých lidí na Wall Street. Innovator Capital Management se specializují na ETF s definovaným výsledkem, které se snaží omezit riziko poklesu pro investory výměnou za omezení potenciálu růstu a jsou oblíbené mezi finančními poradci, kteří se snaží chránit klientská portfolia (Bloomberg)
 19.11.2025
12:46Investoři stáhli v úterý z ETF iShares Bitcoin Trust (IBIT) společnosti BlackRock 523 mil. USD, což je největší jednodenní odliv od založení fondu (Bloomberg)
 22.09.2025
17:57Stavební skupina Vinci Construcion CS kupuje českolipskou stavební firmu CL-Evans. Jejich spojení posuzuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), který o tom informoval na svém webu. Antimonopolní úřad spojení posuzuje v takzvaném zjednodušeném řízení, rozhodnutí vydá do 20 dnů (ČTK)
 19.09.2025
8:55

Bank of Japan ohlásila, že začne prodávat svůj holding ETF v objemu 620 mld. JPY za rok. Sazby drží stejné poměrem hlasů 7:2, kdy 2 hlasy byly pro zvýšení sazeb

(Bloomberg)
 01.08.2025
8:01Bance Česká spořitelna (ČS) vzrostl v prvním pololetí letošního roku meziročně čistý zisk o 3,3 procenta na zhruba 12,8 miliardy korun. Provozní zisk stoupl o 5,8 procenta na 16,1 miliardy. Ke zvýšení zisku podle banky přispěl nárůst čistého úrokového výnosu i čistého výnosu z poplatků a provizí. Poklesl ale čistý zisk z obchodních operací (ČTK)
 29.07.2025
8:01Výnosy stavební skupiny Vinci Construction CS, do které spadá kromě stejnojmenné stavební firmy také společnost Eurovia CS, loni v Česku a na Slovensku vzrostly o šest procent na 31,2 miliardy korun. Zisk před zdaněním a odpisy (EBITDA) skupině naopak klesl o 19 procent na 1,9 miliardy korun. Samotná akciová společnost Vinci Construction zvýšila jak čistý zisk, tak tržby. Naopak Eurovia se i přes nárůst tržeb loni propadla do ztráty (ČTK)

Zpravodajství CS ETF (CH)SLIR
S&P odmítla výjimku pro megacapy. SpaceX nebude po IPO zařazen do indexu
05.06.2026 10:23
SpaceX narazila před svým očekávaným burzovním debutem na zásadní překážku – do indexu S&P 500 se zatím nepodívá. Tvrdá pravidla ohledně ziskovosti zůstávají beze změny, a to i navzdory obřímu plánovanému ocenění firmy, která míří na jednu z největších IPO v histor...
Rozbřesk: Všechny negativní šoky pro ekonomiku USA válcuje pozitivní příběh umělé inteligence.
04.06.2026 8:51
Vysoká cla, zaškrcená migrace, a nakonec ropný šok. To vše Trumpova administrativa seslala na americkou ekonomiku, která však odmítá zpomalit. Ba naopak, konjunkturální data zveřejněná v průběhu tohoto týdne avizují, že by v průběhu tohoto kvartálu mohl růst významně ak...
Naděje na příměří mezi Izraelem a Libanonem, Broadcom po výsledcích padá. Evropa zahájí negativně
04.06.2026 8:39
Evropské akciové trhy směřují do čtvrtečního obchodování v záporném teritoriu v reakci na eskalaci napětí mezi Spojenými státy a Íránem, a to navzdory středečnímu oznámení možného příměří mezi Izraelem a Libanonem.
Traders Talk: Rozdělení ČEZ a diverzifikovanější Nvidia
03.06.2026 16:50
ČEZ má schválenou dividendu 42 Kč na akcii a zároveň míří k zásadní restrukturalizaci, která může rozhodnout o budoucím výkupu minoritních akcionářů.
Bitcoin čelí odlivům. Investoři přesouvají peníze do AI
03.06.2026 12:22
Bitcoin se dostává pod tlak, k čemuž pomohl i symbolický prodej ze strany společnosti Strategy. I když šlo jen o zanedbatelný objem, trh znejistěl a přispěl k dalšímu prohloubení rozdílu mezi výkonem kryptoměn a technologických akcií, když investoři odklánějí kapitál sm...
Hedgeové fondy nakupují akcie nejrychleji za půl roku. Přestávají být opatrné a navyšují riziko
03.06.2026 6:03
Hedgeové fondy sázejí na pokračování rally, kterou podporuje silná výsledková sezóna i boom umělé inteligence. Data Goldman Sachs ukazují na prudký obrat z předchozí opatrné nálady a na návrat chuti riskovat, a to navzdory přetrvávajícím makroekonomickým nejistotám.

Monitoring médií
mluvčí 2, -------------------- Country, Dostavník Mirka Černého Hodina plná country písniček každý všední den. mluvčí 1, -------------------- Na jednání vlády v pondělí dorazí prezident Petr Pavel.
Přidat mezi oblíbené zdroje na Googlu TRŽNÍ TURBO Jak hodnotí nové podmínky pro doplňkové penzijní spoření Jan Berka z Portu Index Dow v pátek klesl o 1,35 % na 50 866,78 bodu (zkraje seance ale posunul rekordní maximum na 51 660,40 bodu), širší S&P 500 spadl o 2,64 % na 7 383,74 bodu a Nasdaq Composite se zřítil o 4,18 % na 25 709,43 bodu.
Oficiální potvrzení společnosti Nvidia, že paměti HBM4 od SK hynix, Samsungu a Micronu získaly certifikaci pro její nadcházející platformu Vera Rubin, je mnohem víc než jen dobrá zpráva pro výrobce pamětí.
Svaz měst a obcí České republiky na summitu zastupovali výkonná ředitelka Radka Vladyková, členové Předsednictva SMO ČR Richard Vereš a Jiří Růžička a za kancelář Svazu Monika Štěpánová.
Švýcarsko možná bude nuceno ponechat ve službě desítky let staré stíhací letouny F-5 Tiger a F/A-18 Hornet déle, než se plánovalo, aby se vyhnulo mezeře v kapacitě protivzdušné obrany.
O železnodrahách a jich nevyhnutelné potřebnosti v Evropě Jan Evangelista Purkyně Planeta dětí. Pavilon prvního stupně ZŠ a ZUŠ Líbeznice » Adam Halíř, Ondřej Hofmeister, Marek Sankot, Bohdana Linhartová / Projektil architekti / Novostavba pavilonu urbanisticky doplňuje stávající areál základní školy na severovýchodním okraji obce Líbeznice, tvořený hlavní školní budovou z roku 1956 a školní družinou.
Pavel Karas, meteorolog ČT -------------------- Vlaků přibývat. Minima klesnou na 12–8, maxima vyšplhají na 23–27 °C. Do České republiky bude proudit teplý vzduch od jihozápadu, a to přes studenou frontou, která začne počasí v Česku ovlivňovat během úterý, takže v úterý se obloha zatáhne, na většině území se objeví déšť, přeháňky.
Firma BitMine Immersion Technologies (BMNR) vedená investičním stratégem Tomem Leem se objevila na předběžném seznamu FTSE Russell pro červnovou úpravu indexů.