Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ11901191-1,24
KB117711780,86
PKN126,46126,48-0,80
Msft419,51419,60,00
Nokia9,0129,0180,76
IBM255255,980,00
Mercedes-Benz Group AG51,9751,98-0,06
PFE27,5827,630,00
21.04.2026 13:40:35
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 20.04.2026
Asia Pac Wire (NASDAQ Cons)
Závěr k 20.4.2026 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
1,36 0,01 0,00 4 973
Premarket21.04.2026 11:56:55
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
1,36 1,36 1,47 -0,01 0,00 113
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 13.01.2026
12:39Google letos začne vyvíjet a vyrábět své nejšpičkovější smartphony ve Vietnamu, uvedla v úterý agentura Nikkei Asia s odkazem na zdroje obeznámené s touto záležitostí. Ve Vietnamu bude Google uvádět nové produkty pro své telefony Pixel, Pixel Pro a Pixel Fold, přičemž vývoj levnější řady Pixel A zatím zůstává v Číně

Zpravodajství Asia Pac Wire
JPMorgan: Akcie zřejmě našly dno, příměří s Íránem oživuje chuť riskovat
08.04.2026 10:03
Akciové trhy mají podle stratégů JPMorgan nejhorší fázi letošních výprodejů pravděpodobně za sebou. Příměří mezi USA a Íránem snížilo geopolitickou nejistotu, rozpoutalo růst akcií i propad cen ropy a podle banky může odstartovat návrat investorů k rizikovým aktivům.
Jen úlevné oživení, hodnotí analytici růst akcií. Drahá ropa a Blízký východ vrhají stín na další vývoj
01.04.2026 16:06
Úlevná akciová rally posledních dní, za níž se skrývá narůstající nejistota ohledně dalšího vývoje světové ekonomiky, nemusí mít dlouhého trvání. Do cen aktiv se totiž teprve budou postupně promítat dopady íránské války a s tím spojená rizika pro energetické trhy i fire...
Trhy dnes zamíří výše: Asijské vůči americkým nejdravější ve století, americká sněmovna chce odvrátit cla vůči Kanadě, česká posunula rozpočet
12.02.2026 8:50
Futures pro hlavní akciové indexy na obou stranách Atlantiku citelně rostou. Americká Sněmovna se postavila proti prezidentu Trumpovi a snaží se zvrátit cla vůči Kanadě.
Bitcoin dál klesá, zatímco asijské akcie lámou rekordy. Slabé objemy přitom značí další propad
11.02.2026 11:51
Bitcoin dál padá a svou výkonností se čím dál více vzdaluje asijským akciovým trhům, které mezitím lámou rekordy. Největší kryptoměna klesla během středeční asijské seance pod 67 tisíc dolarů, zatímco trpí nízkými objemy obchodů a nejistým sentimentem.
USA a Čína dosáhly průlomu v obchodních jednáních. Trhy reagují růstem
27.10.2025 14:08
Obchodní vyjednavači z USA a Číny oznámili průlom v jednáních o clech, přepravních poplatcích, fentanylu i vývozních kontrolách. To naznačuje zmírnění napětí mezi těmito dvěma největšími ekonomikami světa.
Reuters: Ocenění start-upů zaměřených na AI často neodpovídá tržbám
03.10.2025 16:34
Start-upy zaměřené na umělou inteligenci (AI) přitahují rekordní investice od firem rizikového kapitálu. Někteří z největších světových investorů ale varují, že ocenění těchto start-upů v jejich počáteční fázi začíná být přehnané, což vyvolává obavy z investiční bubliny...

Monitoring médií
Eskalace americko-izraelské války proti Íránu způsobila asijským hedgeovým fondům jeden z nejnáročnějších měsíců v historii. Fond TAL China Focus Fund společnosti Trivest Advisors se spravovaným kapitálem 5,4 miliardy dolarů se v březnu propadl o , což představuje jeho nejhorší měsíční výsledek za téměř 16 let existence.
Obchodní řetězec Lidl plánuje rozšířit své působení na mobilních trzích. Není to pro něj neprobádaná oblast, na některých evropských trzích už coby virtuální operátor působí, a to i víc než deset let.
Podcasty Retro Nation podporují lidé jako vy. Staňte se členy Retro Nation Army na Patreonu, dostanete se k podcastům dříve a čekají vás bonusová videa.
Asijské akciové trhy vstoupily do nového týdne s překvapivou silou, když investoři během pondělního obchodování zcela ignorovali víkendovou eskalaci napětí na Blízkém východě.
Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti bílého draka, ze dne 20.4.2026 Hybridní, neoficiální třetí světová válka, která zuří již desítky let, se chýlí ke konci, nyní když byla chazarská mafie poražena.
Minulý pátek akciové indexy uzavřely výše. S&P 500 vzrostl o 1,20 %, zatímco Nasdaq 100 posílil o 1,52 %. Dow Jones Industrial Average vyskočil o 1,79 %.
mluvčí 2, -------------------- Face na Frekvenci 1 Za pár vteřin bude půl páté. Vy už máte v ruce telefony. Páč Jde opravdu o hodně peněz? mluvčí 3, -------------------- To jo.
mluvčí 1, -------------------- Setkání Marka Němce mým dalším inspirativním hostem bude tentokrát přední česká odbornice na filmovou politiku Helena Bezděch Fraňková, která letos zcela po právu získala Českého lva za mimořádný přínos české kinematografii.