Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN144,52144,7-0,22
Msft1,04
Nokia12,54512,5655,32
IBM1,74
Mercedes-Benz Group AG50,9951,020,51
PFE-0,81
15.05.2026 1:38:48
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 14.05.2026
Coeur d Alene (CDE, NY Consolidated)
Závěr k 14.5.2026 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
19,40 -1,72 -0,34 218 200 878
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 29.01.2026
10:48Premiér Andrej Babiš nebere úplně vážně stanovisko rozpočtové rady, podle níž je návrh rozpočtu v rozporu se zákonem. Věří ministryni financí Aleně Schillerové, která to podle něj vyvrátila (ČTK)
 03.11.2025
14:08

Coeur Mining koupí New Gold

(Bloomberg)

Zpravodajství Coeur d Alene
Footshop a.s.: Vnitřní informace - Footshop a.s. plánuje jmenovat Aleše Pitra do role CEO
27.02.2026 8:59
Footshop a.s. IČO: 14027348 Společnost Footshop a.s. oznamuje záměr jmenovat Aleše Pitra do funkce generálního ředitele (CEO). Více informací zde: Tiskova zprava - Oznameni o jmenovani CEO.
J&T Global Finance XVI., s.r.o: Oznámení o třetí výplatě úrokového výnosu
04.12.2025 10:27
J&T Global Finance XVI., s.r.o, se sídlem Sokolovská 700/113a, Karlín, 186 00 Praha 8, IČO: 172 59 380 Společnost J&T Global Finance XVI., s.r.o zveřejňuje Oznámení o třetí výplatě úrokového výnosu JTGF XVI.
Goldman Sachs: Americké akcie čeká slabší dekáda, diverzifikujte mimo USA
12.11.2025 15:34
Americké akcie čeká slabší dekáda, varuje stratég Goldman Sachs Peter Oppenheimer. Podle jeho týmu by index S&P 500 měl v příštích deseti letech dosahovat průměrného ročního výnosu jen 6,5 %, zatímco rozvíjející se trhy nabídnou až 10,9 %.

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- Přejeme příjemné ráno. Začíná Studio 6. mluvčí 2, -------------------- Zpravodajský náskok do Vašeho dne každý všední den na jedničce a čtyřiadvacít.
Poslanecká sněmovna ČR: Přepis z Poslanecké sněmovny
mluvčí 1, -------------------- Tak vám mluvčí 2, -------------------- I nám a celé České republice to trhy spočítají. mluvčí 1, -------------------- Protože pororostou úroky, porostou nároky na dluhovou službu.
Akademie MenART ve spolupráci s organizací House of Lobkowicz zve na slavnostní koncerty na zámku v Nelahozevsi, které uzavřou osmý ročník stipendijní akademie podporující mladé talenty a jejich pedagogy.
Pozdní příchod Andreje Babiše na Hrad by možná rychle vyšuměl, nebýt jeho reakce. Internet mu ale teď připomíná vlastní slova. Lidé už dávno neřeší jenom samotné zpoždění premiéra.
Václav Klaus, bývalý prezident ČR -------------------- Bych to určitě dohodou řešil. Terezie Tománková, moderátorka -------------------- A pokud bude řešen ústavní žalobou, kterou nevyloučil pan prezident, tak to přinese.
Dobrý den, přátelé, Keci a politika 265, opět jsme ani nezačali, tentokrát nebylo to kvůli Petrosově kávě, ale tentokrát kvůli vášnivým debatám o fotbalu, přičemž jsme se vlastně ani, měli jsme stejný názory na to, je to tak? V podstatě, v podstatě to tak je.
mluvčí 1, -------------------- Třeba celý rok, takže na příští rok se bude chystat rozpočet tak, aby se využila platná legislativa. Já musím ještě zareagovat.
CNN Prima News: Odpolední vysílání
Václav Klaus, bývalý prezident ČR -------------------- Neměla bejt žádná dlouhá dlouhá deklarace, kterou by měla schvalovat Sněmovna. Sněmovna se nemůže shodnout na tak dlouhém dokumentu, protože tahle věta se nelíbí tomu nebo onomu.