Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN146,44146,540,22
Msft-1,82
Nokia8,818,842-3,94
IBM-2,91
Mercedes-Benz Group AG45,6845,69-0,76
PFE-0,36
18.07.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 17.07.2026 17:35:27
Hella KG Hueck (Xetra)
Závěr k 17.7.2026 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
71,70 -0,28 -0,20 360 107
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství Hella KG Hueck
Soláry a svátky. Ceny elektřiny v Evropě klesly na rekordně nízké úrovně
01.05.2026 12:16
Velkoobchodní ceny elektřiny v Evropě klesly na rekordně nízké úrovně, v Německu a ve Francii se dostaly až do výrazně záporných hodnot. Příčinou je silná produkce solární energie v kombinaci s nižší poptávkou v době státních svátků v části regionu.
Primoco UAV dodá bezpilotní letadla španělské civilní stráži Guardia Civil
03.03.2026 10:26
Český výrobce bezpilotních letadel Primoco UAV ohlásil svůj první významný kontrakt v roce 2026. Novou zakázku v hodnotě 4 milionů eur uzavřel se španělskou civilní stráží Guardia Civil.
Paměťové čipy zdražují o desítky procent a jejich výrobci nestíhají
03.12.2025 13:01
Globální nedostatek paměťových čipů vyvolává cenovou explozi a boj o zásoby mezi výrobci AI technologií, spotřební elektroniky i datových center. Ceny některých typů pamětí se od února více než zdvojnásobily, zásoby DRAM klesly na minimum a výrobci jako Samsung, SK Hyni...
Primoco UAV SE: Informace o překročení hodnoty nových zakázek miliardu korun v roce 2025
01.12.2025 8:36
Primoco UAV SE IČ: 03794393 Český výrobce bezpilotních letounů Primoco UAV v roce 2025 poprvé překročil hodnotu nových zakázek miliardu korun. Dokumenty k nahlédnutí zde: WOOD_Primoco_Initiation of Coverage_28Nov2025_CZ.
Braňo Soták: Rocket Lab zapsal rekordy na marži i počtu letů, pozornost se upírá k Neutronu
11.11.2025 12:37
Už nějakou dobu o Rocket Lab mluvíme jakožto o potenciální důstojné konkurenci k SpaceX, která není na rozdíl od Rocket Labu stále veřejně obchodovaná, níže se proto podíváme na výsledky za 3Q25 v jejím podání.
Tři dividendové akcie, které si podle Simpsona zaslouží pozornost
27.10.2025 6:06
Snižování úrokových sazeb ze strany amerického Fedu otevírá prostor pro dividendové akcie, které se stávají atraktivní alternativou k dluhopisům. Investor Kevin Simpson doporučuje zaměřit se na firmy, které dividendy nejen vyplácejí, ale také je pravidelně navyšují – ...

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- Hynkaly, které je možné vidět i na řadě suvenýrů. Uvnitř se nachází okořeněný mix hovězího a vepřového masa, cibule, česnek a koriandr nebo tymián.
mluvčí 1, -------------------- Pane Poče, rozhodně ano. Můžete to ještě dodat, jestli tam nechají pana Okamuru. mluvčí 2, -------------------- A určitě si nemyslím, že by hrozilo, že si tam nechají pana Okamuru, to je úplný nesmysl.
mluvčí 1, -------------------- Rovná s magnetickou rezonancí. mluvčí 2, -------------------- Musí si to sednout. Takže teď tady jsme spokojený, dáme, je to spojený v pohodě, dáme, dáme.
ČRo České Budějovice: Dopolední vysílání 11:30
mluvčí 1, -------------------- Odneseno z té louky, ale díky té automatické lokaci by celý ten proces měl být výrazně urychlen a výrazně usnadněn. mluvčí 2, -------------------- Jsou nějaké nevýhody nebo nejsou.
mluvčí 1, -------------------- Dokonce umělá inteligence mi to jedno úplně falešně takhle vysvětlila, když jsem se ptal, o čem je třeba můj projekt, já jsem dělal, pro Český rozhlas jsem dělal seriál Osmička a její přátelé, ale to jsem myslel Tatru osm, jo, a byla to, bylo to o historii vozu Tatra a na podkladě historických a dalších událostí, protože za tatrovka s námi šla, můžou si to na webu.
ČRo Radiožurnál: Hlavní zprávy
Eliška Zábrodská, redaktorka -------------------- Šéf sněmovny Okamura se chystá na cestu do Číny. Výkonná rada ODS by měla rozhodnout, jestli na kandidátce zůstane Filip Dvořák.
ČRo Radiožurnál: Ranní Radiožurnál
Eliška Zábrodská, redaktorka -------------------- Šéf sněmovny Okamura se chystá na cestu do Číny. Výkonná rada ODS by měla rozhodnout, jestli na kandidátce zůstane Filip Dvořák.
mluvčí 1, -------------------- Jistě změnila. Velké debaty se vedou o svobodu projevu, o svobodu slova, jak jsme na tom se svobodou slova, se svobodou projevu? A jsou to svobody, které jsou bezbřehé, anebo někde ty hranice jsou nastavené.