Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZATMATM0,00
KBATMATM0,00
PKN9995-0,38
Msft-1,16
Nokia5,495,530,00
IBM-4,68
Mercedes-Benz Group AG56,8156,870,00
PFE-0,51
21.01.2026 8:57:57
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 20.01.2026
Cn Ping An (2318.HK, Hong Kong)
Závěr k 20.1.2026 Změna (%) Změna (HKD) Objem obchodů (HKD)
69,00 0,88 0,60 -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 03.06.2025
13:49

Ping An Insurance chce získat až 1,5 mld. USD v konvertibilních dluhopisech

(Bloomberg)

Zpravodajství Cn Ping An
Rozbřesk: Povedený rok pro korunu. Udrží v příštím roce své zisky?
17.12.2025 8:55
Česká koruna má za sebou nad očekávání dobrý rok. Na jeho začátku byli analytici (včetně nás) nastaveni na její přibližnou stabilitu okolo úrovně 25 korun za euro, tuzemská měna ale překvapila více než tříprocentním posílením na 24,30 koruny za euro.
Vítr se obrací: Orsted slaví dílčí vítězství nad Trumpovou administrativou
24.09.2025 10:13
Akcie společnosti Orsted výrazně vzrostly poté, co americký soud povolil pokračování výstavby téměř dokončené větrné farmy Revolution Wind u pobřeží Rhode Islandu, čímž zmařil snahu administrativy Donalda Trumpa projekt zastavit.
RMS Mezzanine, a.s.: Vnitřní informace
15.08.2025 14:44
RMS Mezzanine, a.s. IČ: 00025500 Společnost RMS Mezzanine, a.s. zveřejňuje vnitřní informace, k nahlédnutí zde a zde. (komerční sdělení)

Monitoring médií
Již za dva týdny by měli členové mandátového a imunitního výboru Poslanecké sněmovny svým kolegům v plénu doporučit, zda vydat, či nevydat premiéra Andreje Babiše (ANO) a předsedu Sněmovny Tomio Okamuru (SPD).
mluvčí 1, -------------------- Jsme extrémisti. Ona to není pravda. Ona to nebyla pravda. No jako. Takže omluvu nežádáme, ale je to opět poukázání na to, že tady něco nefunguje, když několik let je někdo dehonestován neoprávněně, pak vyhraje soud a jako nic a výslednou otázku respektuje jestli nezpochybňujeme soudná řízení nebo jestli tohleto místo abyste řekli, byli jste neoprávněně, tam nejste žádní extremisti, dokonce tam bylo mluveno, že nejsme ani populisti, ani xenofobové, v tom rozsudku je.
mluvčí 1, -------------------- 17 hodin Další zprávy ČT24 Přeju hezký den. Francouzský prezident Emmanuel Macron vyzval k větší hospodářské samostatnosti Evropy.
Lukáš Dolanský, moderátor -------------------- Česko neprodá Ukrajině letouny L-159. Odmítli to koaliční lídři. Minulá vláda podle prezidenta jednala s Kyjevem o tom, že by stroje darovala nebo zapůjčila.
Radio Prostor: Polední Prostor 13:00
mluvčí 1, -------------------- Je 13 hodin U Zpráv vás vítá Martin Šubrt. mluvčí 2, -------------------- Rádio Prostor. mluvčí 3, -------------------- Zprávy.
CNN Prima News: Odpolední vysílání
Terezie Tománková, moderátorka -------------------- Programovým věcem se dostaneme. Pane poslanče výborný, pane předsedo, opravdu jste nedostali všechny odpovědi, trvalo to 25 hodin.
CNN Prima News: Noční vysílání
mluvčí 1, -------------------- Na druhé straně je to vaše žádost o důvěru vaší vlády. Muzice si to také tvrdě vyžadovala, abyste tam byli. Karel Havlíček, 1.
Terezie Tománková, moderátorka -------------------- Krásné nedělní dopoledne. Děkuji, že sledujete Primu nebo CNN Prima News. Dnes má Partie výjimečný formát.