Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN71,9471,952,98
Msft0,13
Nokia4,374,520,65
IBM-1,94
Mercedes-Benz Group AG50,9350,950,39
PFE-3,00
10.05.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 09.05.2025 21:59:22
Citi Trends (CTRN.O, NASDAQ Cons)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
23,12 -1,28 -0,30 20 946
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 28.04.2025
17:43Celní války se promítnou i v nárůstu počtu společností v insolvenci, jejich počet vzroste letos ve světě o sedm procent. Vzestupný trend pravděpodobně bude pokračovat i v roce 2026, i když pomalejším tempem. Vyplývá to z analýzy, kterou ČTK poskytla úvěrová pojišťovna Allianz Trade (ČTK)
 25.04.2025
10:45Poptávka firem i domácností po úvěrech v prvním čtvrtletí vzrostla, přispělo k tomu další postupné snižování úrokových sazeb. Banky očekávají, že růstový trend bude ve všech tržních segmentech pokračovat i ve druhém kvartálu. Zároveň nepředpokládají, že by se zvyšovaly jejich úvěrové ztráty. Vyplývá to z pravidelného čtvrtletního průzkumu, který zveřejnila Česká národní banka (ČNB) (ČTK)
 31.03.2025
8:18Schodek loni zůstal vysoký a představoval 271 miliard korun. Zadlužování pokračovalo rychlým tempem a tento trend nadále představuje významnou hrozbu pro stabilitu veřejných financí. Ve výroční zprávě za loňský rok to dnes uvedl Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ). Státní dluh loni vzrostl o 254 miliard korun. Schodek státního rozpočtu byl ale za loňský rok nižší než za rok 2023, kdy představoval 288,5 miliardy korun (ČTK)
 24.03.2025
13:56Trh s nemovitostmi se loni po několika letech stabilizoval a začal postupně růst. Větší byl například zájem o nové byty, vzhledem k nižší nabídce ovšem rostly jejich ceny, a to hlavně v Praze. Rekordní byl zájem o pronájem pražských kanceláří, dokončeno jich ale loni bylo výrazně méně, než je dlouhodobý průměr. Naopak menší zájem byl o pronájem průmyslových areálů, který klesl zpět na úroveň před pandemií koronaviru. Poměrně málo jich také bylo ve výstavbě. Vyplývá to z Trend Reportu 2024 Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ČTK)
 09.12.2024
11:45Meziroční pokles říjnové stavební produkce o 3,6 procenta, o kterém dnes informoval Český statistický úřad (ČSÚ) potvrzuje celoroční trend. Stojí za ním podobně jako ve zbytku letošního roku zdlouhavé povolovací procesy, velké množství regulací ale i nepovedená digitalizace stavebního řízení. Situace se zřejmě nezlepší a stavebnictví za celý rok 2024 tak může klesnout zhruba o čtyři procenta. ČTK to řekli oslovení analytici (ČTK)
 25.11.2024
8:36Zakladatel a předseda představenstva firmy GEVORKYAN Artur Gevorkyan získal prestižní titul TREND TOP Manažer roku 2024 (ČTK)
 14.10.2024
8:35

Wizz - Citi pot

......  
 11.09.2024
19:48Hlavní zámořské indexy otočily úvodní negativní trend a teď posilují. S&P 500: +0,22 %, Nasdaq 100 : +1,01 % a Dow Jones : -0,24 %. (Bloomberg)
 19.08.2024
18:00Naprostá většina Čechů cítí, že se může otevřeně vyjadř...
 14.08.2024
9:36

Moneta - Citi z

......  
9:33

Komerční banka

......  
 07.08.2024
13:31Počet fúzí a akvizic v ČR byl v prvním pololetí nejnižší za šest let. Zároveň se ale na trhu projevuje trend zájmu o velké transakce, celkový objem fúzí vzrostl trojnásobně. Ve zbytku roku lze v Česku očekávat oživení, řada transakcí je těsně před dokončením. Objem fúzí ve světě je mírně vyšší než loni, vyplývá z aktuální analýzy poradenské firmy PwC (ČTK)
 31.07.2024
12:32

Citi "opakovaně

......  
 19.07.2024
11:22Celosvětová poptávka po elektřině by měla v letošním roce růst nejrychleji za téměř 20 let kvůli zvyšujícímu se zájmu o klimatizace v reakci na vlny veder, ale také kvůli silnému hospodářskému růstu a využívání technologií, jako jsou elektromobily a tepelná čerpadla. Tento trend bude pokračovat i v příštím roce a bude podporovat také výrobu elektřiny z uhlí, přestože se zvýší výroba elektřiny z obnovitelných zdrojů. Uvedla to ve svém výhledu Mezinárodní agentura pro energii (IEA) (ČTK)
 11.07.2024
12:21Hypotéku na nový byt si letos bere téměř třetina kupujících. Pokračuje tak rostoucí trend z loňského roku, kdy si úvěr vzalo asi 28 procent lidí, zatímco v roce 2022 kvůli rostoucí inflaci a úrokovým sazbám zájem o hypotéky klesl a bydlení jimi financovalo 11 procent kupujících. Vyplývá to z analýzy developerské společnosti Central Group, kterou má ČTK k dispozici. Podle ní se mění i průměrný věk žadatelů o úvěr. Před dvěma lety to byli zejména lidé ve věku 41 až 50 let, letos jim je většinou mezi 31 až 40 lety (ČTK)
 03.07.2024
16:52Vláda si je vědoma toho, že se v minulosti peníze na digitalizaci státu nevydávaly vždy maximálně účelně, a snaží se trend změnit. V reakci na závěry Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) o využívání peněz na modernizaci státní správy v letech 2015 až 2022 to dnes novinářům řekl vicepremiér pro digitalizaci a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti). Za významný posun považuje vytvoření Digitální a informační agentury (DIA), která podle něj modernizaci státní správy posouvá vpřed. (ČTK)
12:40Trend snižování spotřeby plynu a elektřiny ve druhém čtvrtletí skončil, vyplývá podle datového analytika společnosti Amper Meteo Kamila Rajdla z údajů spotřeby elektřiny a plynu. Po očištění o vliv počasí totiž meziročně spotřeba plynu rostla o 2,2 procenta, spotřeba elektřiny ještě klesla o 1,5 procenta, přičemž v červnu už rostla. (ČTK)
8:01Inflace ve Spojených státech se po obnoveném vzestupu v úvodu letošního roku vrátila k poklesu. Americká centrální banka (Fed) však potřebuje vidět více důkazů potvrzujících tento sestupný trend, než bude moci zahájit snižování úrokových sazeb. Řekl to včera šéf Fedu Jerome Powell, který se v portugalském městě Sintra zúčastnil konference o měnové politice pořádané Evropskou centrální bankou (ECB) (ČTK)
 10.06.2024
9:55

Stratégové JPMo

......  
 04.06.2024
13:56Za posledních deset let se v Česku snížily příjmové nerovnosti, když mzdy nízkopříjmových zaměstnanců rostly rychleji, zejména díky zvyšování minimální mzdy. Trend se ale zastavil v roce 2023, kdy mzdy desetiny nejlépe vydělávajících rostly rychleji než nejméně vydělávajících. Novinářům to dnes řekl ředitel odboru statistiky trhu práce a rovných příležitostí Českého statistického úřadu (ČSÚ) Dalibor Holý (ČTK)
 16.05.2024
8:52

ČEZ - Citi potv

......  

Zpravodajství Citi Trends
Ziskové žně
09.05.2025 17:24
U amerických obchodovaných firem se čeká postupná akcelerace růstu zisků na úrovně vysoko nad zkušenostmi posledních let. I proto, jaké by měly být ziskové marže.
Vláda (ne)hospodařící jako rodina a americké snahy o snížení obchodních deficitů
07.05.2025 6:29
Americké chronické obchodní deficity souvisí i s tím, jak hospodaří jejich vláda. Občas přitom v této souvislosti můžeme slyšet, že vlády by měly hospodařit podobně jako rodina, jako domácnost.
Jak Čína zajistí své hospodářské oživení? Pohled Fidelity
02.05.2025 6:59
Čínská ekonomika vykazuje ve druhém čtvrtletí roku 2025 známky oživení i v podmínkách přetrvávajícího obchodního napětí mezi USA a Čínou. Cla samozřejmě ovlivňují vývoz, ale menší závislost na americkém trhu nabízí určitou úlevu.
Trhy se po turbulencí usadí, myslí si šéf Goldman Sachs
01.05.2025 6:05
Generální ředitel americké investiční banky Goldman Sachs David Solomon věří, že aktivita v oblasti fúzí a uvádění akcií na burzu najde stabilní úroveň navzdory nejistotě, která vedla ke zpomalení aktivity ve všech investičních bankách.
Data o poklesu HDP v USA sráží americké indexy dolů
30.04.2025 16:52
Americké akciové zaznamenaly výrazné oslabení v reakci na údaje o poklesu amerického HDP. Pokud dnes index S&P 500 neuzavře nad hladinou 5 470 bodů, hrozí z pohledu technické analýzy propad směrem k 5 300 - 5 200 bodům.
Zamrazilová: Česká ekonomika by měla letos růst meziročně o necelá dvě procenta
29.04.2025 15:25
Česká ekonomika by měla letos meziročně vzrůst o necelá dvě procenta. Na dnešním diskusním fóru České národní banky (ČNB) na Západočeské univerzitě v Plzni to uvedla viceguvernérka centrální banky Eva Zamrazilová.

Monitoring médií
ČRo - Vysočina: Ranní vysílání 06:00
mluvčí 1, -------------------- Nejsem ani Leonardo. mluvčí 2, -------------------- Ani Michelangelo, ale tu mám amatérsky chudou.Ale když mě paní múza políbila, na.
Astronomicky vychází první jarní den na čtvrtek 20. března 2025. Tento okamžik nastal přesně v 10.01 hodin, kdy Slunce opět vstoupilo do znamení Berana.
mluvčí 1, -------------------- Děkujeme, že nás posloucháte, Český rozhlas je s vámi víc než 100 let. mluvčí 2, -------------------- Teď.
Konec druhé světové války znamenal pro oblast Sudet a zejména pro Liberecko období zásadních dějinných zvratů. Rudá armáda se hrnula ze severovýchodu a i do metropole říšské župy Sudety Reichenbergu – Liberce vítr zavál vzdálené hřmění děl.
NEZNÁMÉ PŘÍBĚHY FILMŮ / Režisér Miloš Forman (18. 2. 1932 – 13. 4. 2018) je vnímán jako integrální osobnost československé filmové nové vlny 60. let.
Ochránci přírody z Břeclavi nabízí zájemcům možnost nahlédnout a poodhalit taje života jedné z našich sov - kalousů ušatých. S využitím kamer s nočním viděním instalovaných k jejich hnízdu sledují výchovu mláďat a chování těchto zajímavých a užitečných živočichů.
ČRo - Ostrava: Ranní vysílání 07:00
mluvčí 1, -------------------- F. Trade. Nejlevnější. mluvčí 2, -------------------- Drogerie na Moravě nabízí a vyvážte sorry za 59, 90 biolit Universal, za 69, 90 nebo indulona modrá za 29, 90.
mluvčí 1, -------------------- Května. Přiznám se, že teď už to trošku ze země ta nervozita spadla a užívám si to, protože to nádherné všechno se podařilo doladit tak, jak jsem si to představovala, jak jsem si to vysvětlillanila, takže jsem moc ráda.