Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN88,6488,8-1,21
Msft0,39
Nokia4,7224,89-0,02
IBM1,92
Mercedes-Benz Group AG53,4253,441,21
PFE1,16
18.10.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 17.10.2025 22:00:00
VANGUARD MEGA CAP GROWTH ETF (NY Consolidated)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
402,66 0,68 2,72 231 629
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 19.09.2025
8:55

Bank of Japan ohlásila, že začne prodávat svůj holding ETF v objemu 620 mld. JPY za rok. Sazby drží stejné poměrem hlasů 7:2, kdy 2 hlasy byly pro zvýšení sazeb

(Bloomberg)
 18.08.2025
12:34Pojišťovny v Česku vyplatily za první pololetí letošního roku klientům za škody 56,6 miliardy Kč, což je meziroční nárůst o 7,5 procenta. Vyplývá to ze statistik, které dnes ČTK poskytla Česká asociace pojišťoven (ČAP). Pojišťovny vybraly v tomto období na pojistném 114,5 miliardy Kč, o 7,8 procenta více než ve stejném období loni (ČTK)
 07.05.2025
9:55

Výše aktiv v evropských ETF fondech zaměřených na ESG vzrostla v prvním kvartále o 12 % na 126 miliard USD

(Bloomberg)
 25.03.2025
10:40Mediální společnost Trump Media & Technology Group (TMTG), kterou vlastní americký prezident Donald Trump, spolupracuje s kryptoměnovou platformou Crypto.com na spuštění série burzovně obchodovaných fondů (ETF) a produktů prostřednictvím své značky Truth.Fi. TMTG, která mimo jiné provozuje sociální síť Truth Social, o tom v pondělí informovala v tiskové zprávě (ČTK)
8:58Investor a zakladatel Rohlíku Tomáš Čupr ovládl lékárenskou firmu Pilulka. Firma Growth Expert, kterou vlastní Čuprův investiční fond, uplatnila opci k nabytí kontrolního podílu od stávajících akcionářů. Informuje o tom server E15. Opci si Čupr zajistil tím, že společnosti Pilulka Lékárny loni půjčil 80 milionů korun. Druhým velkým věřitelem je Česká spořitelna (ČTK)
 29.01.2025
22:23Americká společnost Trump Media and Technology Group (TMTG), kterou většinově vlastní americký prezident Donald Trump, začne nabízet finanční produkty, jako jsou kryptoměny nebo burzovně obchodované investiční fondy (ETF). Za tímto účelem bude spolupracovat s americkou makléřskou firmou Charles Schwab. Dnešní oznámení podniku, který se doposud specializoval na oblast médií a technologií a který provozuje sociální síť Truth Social, výrazně posílilo jeho akcie (ČTK)
15:25Podnikatel Tomáš Čupr prostřednictvím Rohlik Investment společně s J&T otevírá nový investiční fond Rohlik Growth. Investoři mají možnost vstoupit do fondu ode dneška. Fond bude investovat exkluzivně do akcií společnosti Rohlik Group, minimální investice je jeden milion . Fond se bude prodávat do 31. března nebo vyprodání akcií. Fond o tom dnes informoval ČTK v tiskové zprávě (ČTK)
14:50Podnikatel Tomáš Čupr prostřednictvím Rohlik Investment společně s J&T otevírá nový investiční fond Rohlik Growth. Investoři mají možnost vstoupit do fondu ode dneška. Fond bude investovat exkluzivně do akcií společnosti Rohlik Group, minimální investice je jeden milion . Fond se bude prodávat do 31. března nebo vyprodání akcií. (ČTK)
 27.01.2025
13:49Skupině Pilulka Lékárny, pod kterou spadá síť kamenných lékáren a e-shop, loni klesl obrat na 1,35 miliardy korun, meziročně o 36 %. Výši loňského zisku firma neuvedla, v roce 2023 hospodařila se ztrátou 175,9 milionu korun. Společnost Pilulka Lékárny loni procházela zásadní transformací. Zatímco síť lékáren loni podle společnosti fungovala stabilně, počet objednávek distribuovaných jejím e-shopem v Česku a na Slovensku meziročně klesl o dvě pětiny na zhruba 720.000. Snížila se i průměrná hodnota objednávky o šest procent na 1400 korun. Skupinu Pilulka Lékárny v loňském roce koupil zakladatel rozvážkové služby potravin Rohlík.cz Tomáš Čupr prostřednictvím firmy Growth Expert (ČTK)
 08.01.2025
9:26Loni v lednu americká Komise pro cenné papíry (SEC) schválila burzovně obchodované investiční fondy (ETF) na spotový bitcoin. Ty následně zažily silný růst a přispěly i k výraznému zvýšení ceny bitcoinu. Tato kryptoměna v poslední době těží i z vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách. Předpokládá se, že Trumpova administrativa zaujme vůči kryptoměnovému průmyslu vstřícnější postoj (ČTK)
 27.11.2024
14:51

Texas obviňuje největší správce peněz, mj. Blackrock či Vanguard, z porušování antimonopolního zákona

(Bloomberg)

Zpravodajství VANGUARD MEGA CAP GROWTH ETF
Zlato i stříbro na nových rekordech
13.10.2025 8:45
Cena zlata k okamžitému dodání dnes atakovala 4060 dolaru (cca 84 tis. Kč) za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). Následně na další rekord vystoupala i cena stříbra, které se obchodovalo nad 51 dolarů za unci.
Zlato pokořilo hranici 4 000 dolarů za unci
07.10.2025 15:41
Nezastavitelné zlato dál pokračuje ve spanilé jízdě. Cena žlutého kovu se v úterý odpoledne vyšplhala poprvé v historii nad hranici čtyř tisíc dolarů (83 500 Kč) za troyskou unci (oz; 31,1 g).
Francouzský premiér Lecornu rezignoval. Investoři reagují výprodejem dluhopisů
06.10.2025 10:43
Francie čelí další politické krizi. Premiér Sébastien Lecornu rezignoval necelých 24 hodin po jmenování nového kabinetu prezidentem Emmanuelem Macronem.
Zlato už stojí 3 900 dolarů za unci
06.10.2025 9:47
Cena zlata na počátku nového týdne pokračuje v růstu na nové rekordní hodnoty a poprvé překročila hranici 3 900 dolarů (80 700 Kč) za troyskou unci (31,1 gramu).
Těžaři zlata letos válcují technologické akcie. Mezi nimi září i tento tip Patrie
06.10.2025 6:09
Zatímco svět investic žije boomem umělé inteligence a technologických akcií, ti, kdo vsadili na zlato, slaví. Index zlatých těžařů MSCI letos výrazně překonává výkon polovodičového sektoru.
OpenAI překonává SpaceX jako nejhodnotnější startup světa
02.10.2025 10:26
OpenAI, tvůrce ChatGPT, se po sekundárním prodeji akcií za 6,6 miliardy dolarů stala nejhodnotnějším startupem světa s oceněním 500 miliard dolarů, čímž překonala SpaceX Elona Muska.

Monitoring médií
ČRo Liberec: Ranní vysílání
mluvčí 1, -------------------- Soukromé. mluvčí 2, -------------------- Zobrazovací centrum se v České Lípě přesune z nemocnice do centra města.
Za pád kryptoměn může Trump i chyba na Binance a někdo se podezžele napakoval. Japonsko chce vystavit insider tradingu stopku, možná by o ní mělo uvažovat i Norsko či Švédsko: na Polymarketu divně vyšly sázky na vítězku Nobelovky.
ČRo - Karlovy Vary: Ranní vysílání 06:30
mluvčí 2, -------------------- Pracovníci. Lenka Poláková, moderátorka -------------------- Údržby silnic Karlovarského kraje se připravují na začátek zimní sezóny, kontrolují a upravují techniku a taky začínají celodenní směny na krajském dispečinku.
mluvčí 2, -------------------- Most. mluvčí 3, -------------------- Začal s modernizací autobusového nádraží. Zaplatí za ni necelých 100 000 000 Kč.
Díky legislativním změnám a preventivním kampaním se čeští řidiči na tuzemských silnicích začínají cítit bezpečněji. Potvrzují to výsledky třetího ročníku průzkumu Vnímání dopravní bezpečnosti, který realizovala Česká aso ciace pojišťoven (ČAP).
mluvčí 3, -------------------- Policie. mluvčí 2, -------------------- Eviduje méně střetů aut se zvířaty než vloni. Lidé se stále můžou vyjádřit k plánované proměně plzeňského vrchu Chlum.
Mega raketa Starship Bolck 2 společnosti Space X podruhé 13. října úspěšně absolvovala jedenáctý letový test, když dosáhl všech svých cílů – od startu přes sestup a dosednutí prvního stupně Super Heavy v Mexickém zálivu a úspěšné přistání lodi v Indickém oceánu.
Bankovní akcie po celém světě dnes klesají v reakci na obavy z nesplácených úvěrů v USA a jejich přenosu dále do světa. Obavy z nevhodných úvěrových praktik se rozběhly poté, co úvěrové instituce Zions a Western Alliance zveřejnily informace o.