Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ1,01
KB1,68
PKN127,68127,80,90
Msft368,32368,35-2,90
Nokia12,30512,3254,00
IBM250,65250,970,69
Mercedes-Benz Group AG45,5545,5650,56
PFE25,0625,07-0,58
22.06.2026 21:54:58
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 22.06.2026 16:15:02
ČEZ (CEZPbl.PR, Praha)
Závěr k 22.6.2026 Změna (%) Změna (CZK) Objem obchodů (CZK)
1 200,00 1,01 12,00 184 023 862
R - Real-Time data z pražské burzy ZDARMA pro registrované uživatele Přihlásit.
Z - Zavřená fáze, O - Otevřená fáze, A - Aukce, V - Volatility break, P - Pozastaveno

 
Názory
  • Ano
    22.06.2026 18:39

    kupující se najdou, ale často už jde spíše o spekulanty než o dlouhodobé investory. Tak se nabízí otázka, kdo to má tlačit nahoru. Na long to vypadá skvěle.
    AI Inteligent
  • Cena ČEZ
    22.06.2026 12:41

    Koupili byste ČEZ za současnou cenu? Neřešte časový test a podobné věci, jen cenu. Řekněme, že bude očekávaná cena odkupu cca 1600,- Kč (zhodnocení 15% ročně). Vidíte jako větší pravděpodobnost, že bude například Microsoft za 2 roky na 500 USD, nebo výkup ČEZ za 1600? Trochu se peru se zachováním celé pozice v ČEZ a přesunem do některé z velkých a stabilních firem, které prošly poklesem ceny. Žádný startup neuvažuji, to neumím najít.
    Ghislain Lambert
    • Re: Cena ČEZ
      22.06.2026 12:53

      Tak to rozpul, já mám oboje..
      Velkamedvědice
      •  
        22.06.2026 13:01

        Já mam také oboje (ČEZ trochu více), velkou část portfolia, jen nevím, zda se to ČEZ nepřesunout. Třeba do Microsoft, Meta, Booking. Je to o nejefektivnějším umístění peněz.
        Ghislain Lambert
        • kup
          22.06.2026 14:40

          RKLB
          Dicky
          • Re: kup
            22.06.2026 14:46

            Díky za tip, vážím si toho. Dobrá firma s potenciálem, ale nezapadá do mé investiční strategie, ani mého investičního profilu.
            Ghislain Lambert
  • ČEZ
    22.06.2026 9:17

    Mužeme jen poděkovat,že to ten amík tak nesmyslně stlačil dolu a umožnil dobře dokoupit....No každý by nejraději vydělával 50% ročně a když tady má jistých cca 30% za 2 roky,tak nad tím ohrnuje nos....,nebo si koupí ,,pro sichr,, papíry od Dluženy s 4% výnosem...
    Vata
    • Re: ČEZ
      22.06.2026 11:29

      Jasně Van Eck spravuje aktiva za 200 mld USD a jsou to úplní blbci. To zní jako výborná investiční analýza.
      Make_CEZ
      • Make
        22.06.2026 12:16

        Spravují fond který kopíruje index a ČEZ byl z toho indexu vyřazen, takže to museli do 19.6.2026 komplet vše prodat. Takhle jednoduché to je. Tohle je jeden z důvodů proč nikdy neinvestuji přes fondy. JInak mám fondy rád, páč se dá od nich velmi dobře nakoupit. Třeba když prodával Norský fond akcie ČEZ (vadil jim podíl špinavé výroby), tak je stlačil až pod 370, čehož jsem tehdy využil. Nebo když jedna pojišťovna komplet vyprodávala PM kvůli tomu, že jim najednou začal tento sektor smrdět. atd..
        Lišák
        • Liška bystrouška
          22.06.2026 12:54

          Zsarec, válec, koberec. Který index??
          Velkamedvědice
          • Re: Liška bystrouška
            22.06.2026 13:25

            index MVIS Global Uranium & Nuclear Energy Index. Ten fond měl přes 3 000 000 ks akcií ČEZ.
            Lišák
            •  
              22.06.2026 13:27

              díky
              Velkamedvědice
              •  
                22.06.2026 13:30

                https://x.com/PeterKnazeje/status/2067981537845424420
                Velkamedvědice
          • Re: Liška bystrouška
            22.06.2026 13:04

            Už to mám, Ai zase lhala, že ze žádného vyřazen nebyl..///V červnu 2026 byl ČEZ vyřazen z několika mezinárodních indexů společnosti STOXX, konkrétně z iSTOXX Univest Emerging World a STOXX Emerging Markets Diversification Select 100 USD.
            Velkamedvědice
    • Re: ČEZ
      22.06.2026 9:52

      Vato, jak víš, že je těch 30 % jistých? Co když Babiš bude chtít akcionáře o*ebat? Nebo nakonec stát ČEZ ani neodkoupí? To by pak cena pěkně letěla dolů. Nijak tvůj názor nerozporuji, jen nad ním přemýšlím.
      HonzíkovaCesta
      • John Road
        22.06.2026 10:04

        Samotřejmě žádná jistota na burze neexistuje. Ono už emoční sdělení kolegy, že amíik cosi nesmyslně stlačil, aniž by znal jeho nákup a cíl, lecos naznačuje.
        Velkamedvědice
  • ČEZ vyprodán...
    22.06.2026 9:12

    ČEZ "vystřílen" Van Eck na nule (Fio Hadroušek)
    a.zerro
    • Re: ČEZ vyprodán...
      22.06.2026 9:19

      Třeba se v NY ještě neprobudili.
      al321
    • Re: ČEZ vyprodán...
      22.06.2026 9:18

      anebo lovení hejlů...
      blaf
  • Dobra rada pro kreativce
    20.06.2026 9:28

    Pokud neuvedes od otazniku dale, vsichni se pak nedozvi ze hlavni zdroj nazoru je Facebook.
    AI Inteligent
  • Dětičky trápí stromečky, však mají ruce a mohou sázet ne ?
    19.06.2026 22:27

    https://trebicsky.denik.cz/zpravy-region/deti-zeme-podaly-stiznost-k-ustavnimu-soudu-kvuli-novym-blokum-v-dukovanech/?fbclid=IwdGRzaASihRljbGNrBKKFEWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHt7-kyYD0M_P9fQsFqVIsnQZPuh8Jv-fWa8a6as362XrL530kRMPaehKy-3u_aem_xJH4BxF-Lei7LPBq1_xxAQ
    Bloody fox
    •  
      20.06.2026 10:24

      To si tak uplně nemyslím, viz pod tebou, zůstane zdroj třebáčský deník.....https://www.youtube.com/watch?v=9zqPosUTkxw
      Velkamedvědice
      •  
        20.06.2026 12:19

        :) chladná, umělá, rozčílit se neumí....kvalita
        Bloody fox
  • ČEZ
    19.06.2026 16:59

    Tak příští týden mužeme jít zpět k 1300 kč....tady pod 1200 to nemá co dělat a jak píše Lišák... tenhle týden byla ideální šance přikoupit...
    Vata
    • Re: ČEZ
      19.06.2026 20:14

      Většina fondů to nakonec vysype, z pohledu risk managementu a časového horizontu ten připadný relativně malý zisk nedává smysl. Objektivní data cen energií jdou a půjdou dolů, irán je hotový, rusko může následovat a čekat několik let na případnou prémii při výkupu dává smysl jen insiderům fondům ne. Pokud třeba navíc padne vláda a nová vláda to může celé okamžitě shodit. Riziko vs výnos prostě nedávají smysl a dividenda z toho samého důvodu už také ne.
      Make_CEZ
    • Re: ČEZ
      19.06.2026 17:30

      Nebo tam amíci zas začnou něco házet,když ne ,nic se neděje. hlásej tu někteří, že pustěj KB, tak uvidíme.
      kočák
  •  
    19.06.2026 16:22

    Se to nějak utrhlo nahoru,tož z nákupu nic nebude.
    kočák
  •  
    19.06.2026 12:52

    11 srpna bude zveřejňena zpráva s výsledky za první pololetí. čekám, že akcie pak ustřelí hodně nahoru pokud se budem plácat do srpna tady. Dobrej fakt dobrej čas na nákup pokud někdo neřeší daně
    Llanowar
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.20261 384,13
31.05.20261 362,56
30.06.20261 354,84
31.07.20261 355,56
31.08.20261 321,07
30.09.20261 306,36
31.10.20261 288,00
30.11.20261 365,56
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026