Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN93,1793,22-1,47
Msft0,67
Nokia5,2545,320,64
IBM-1,27
Mercedes-Benz Group AG59,2859,30,27
PFE-0,47
03.12.2025 8:00:02
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 02.12.2025
Valeo Sp ADR (US Other OTC (Pink Sheets))
Závěr k 2.12.2025 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
6,48 0,74 0,05 284 075
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 26.06.2025
10:27

Valeo - Morgan

......  
 04.06.2025
9:22Na římském letišti Fiumicino bylo uvedeno do provozu největší italské úložiště energie, které využívá použité baterie z elektromobilů. Cílem projektu je pomoci letišti snížit uhlíkovou stopu a zefektivnit využívání obnovitelné energie. Systém s názvem Pioneer vyvinuly energetická firma Enel a letištní společnost ADR a podle prohlášení firem je to jedno z největších zařízení svého druhu v Evropě (ČTK)
 03.04.2025
13:09

Valeo - HSBC sn

......  
 11.02.2025
13:25Hodnota hliníku a výrobků z něj, které ČR loni vyvezla do USA, činila 872 milionů korun. Oceli a ocelových výrobků do Spojených států směřovalo za zhruba 614 milionů korun. S odkazem na data ministerstva průmyslu a obchodu to na svém webu uvedl Svaz průmyslu a dopravy (SP). Přímý dopad nových cel na hliník a ocel, které oznámil americký prezident Donald Trump, by podle svazu měl být nižší než v roce 2018 (ČTK)
 16.01.2025
10:56

Valeo - Citigro

......  

Zpravodajství Valeo Sp ADR
Stratégové revidují své prognózy. S&P 500 může ještě letos dosáhnout 7 000 bodů
11.09.2025 6:08
Analytici z Wall Street rychle revidují své prognózy pro index S&P 500 poté, co silné firemní zisky a nový zájem o umělou inteligenci pohánějí rekordní růst akcií.
PODCAST Týdenní výhled: Špatný trh práce v USA převáží nad rostoucí inflací a nové přírůstky do S&P 500
08.09.2025 18:09
Minulý týden si uzmula velkou část pozornosti investorů makrodata, která vyvrcholila slabým reportem z trhu práce v zámoří. V tomto týdnu u makra do značné míry zůstaneme, ale přesuneme se od reálné ekonomiky k vývoji cen - americká inflace by totiž měla za srpen stoup...
Akcie pokračují v rally
27.05.2025 17:19
Americký akciový index S&P500 posiluje o 0,3 % a hlavní technologický index USA Nasdaq posiluje o 0,4 %. Mírné posílení přichází po drobném výprodeji, který způsobil Donald Trump svou celní politikou vůči EU.
Jak Čína zajistí své hospodářské oživení? Pohled Fidelity
02.05.2025 6:59
Čínská ekonomika vykazuje ve druhém čtvrtletí roku 2025 známky oživení i v podmínkách přetrvávajícího obchodního napětí mezi USA a Čínou. Cla samozřejmě ovlivňují vývoz, ale menší závislost na americkém trhu nabízí určitou úlevu.
Extrémní scénář Goldman Sachs: Američtí investoři mohou být nuceni k prodeji čínských aktiv za 800 miliard dolarů
17.04.2025 12:40
Kdysi nemyslitelná možnost finančního rozvodu mezi USA a Čínou roste s eskalující obchodní válkou. Američtí investoři by „v extrémním scénáři“ obchodní války mezi dvěma největšími světovými ekonomikami mohli být nuceni prodat čínské akcie za přibližně 800 miliard dolar...
Pokračování negativní ságy na trzích aneb geopolitické riziko zpět ve hře
18.03.2025 21:07
Druhá obchodní seance ve 12. týdnu na Wall Street byla od začátku ve vyčkávacím módu na telefonát prezidentů USA a Ruska. Z makroekonomického pohledu úterý nepřineslo příliš zajímavá data, mezi některými byly například zahájení staveb nových domů, kdy číslo 1,5 mil.

Monitoring médií
Velká novela zákona o přeměnách obchodních korporací č. 162/2024 Sb. přinesla zásadní změny, které harmonizují českou a evropskou právní úpravu a reagují na specifické potřeby místního právního prostředí.
epravo.cz: Vlastnictví
Ustanovení § 1109 o. z. nelze aplikovat na věci, které sice podléhají evidenci v katastru nemovitostí, ale nejsou v ní zapsány. Ani vlastník nemůže převést vlastnické právo k takové věci jinak než zápisem do katastru nemovitostí.
1 Napište na adresu NRZP ČR, Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 nebo na e-mail nrzpcr@nrzp.cz. TŘÍDĚNÍM ELEKTRA 2 Ve své objednávce uveďte ? Chráníte životní ? Šetříte přírodní svou doručovací adresu včetně kontaktního telefonu a souhlas se zasíláním časopisu.
Nejvyšší správní soud v nedávném rozsudku ze dne 18. 9. 2025, č. j. 1 Afs 193/2024 - 34 (dále též jen "Rozsudek 1 Afs 193/2024") dospěl k závěru, že ustanovení zákona č.
Z někdejšího hotelu Hořec, které mu hrozilo zbourání, se stalo místo s novou tváří i funkcí. Architekti z ateliéru ADR proměnili krkonošskou stavbu z počátku minulého století v multifunkční centrum s kavárnou a kinem, jež přirozeně splývá s horským rázem Malé Úpy.
Dne 28. listopadu 2025 uspořádala Česká asociace právniček již tradiční podzimní konferenci na téma Aktuální trendy v odškodnění újmy. Její již devátý ročník nabídl opět řadu mimořádně zajímavých přednášek i bohatou diskusi a potvrdil potřebu takových odborných prezenčních setkání.
Bankovní domy už začínají vytahovat své predikce na příští rok. Růstový trend na Wall Street bude podle nich pokračovat. Hlavním důvodem je neutuchající boom umělé inteligence, který mění ekonomiku a finanční trhy.
Ústavní soud: Zrušení trestního příkazu na návrh oběti jen výjimečně / Průzkum: Veřejnost podpoří restorativní justici, pokud jí porozumí / Europarlament chce zprůhlednit lobbing cizích států v EU / Soudní dvůr EU: Česko musí uznat sňatky homosexuálů uzavřené v cizině / Senát vybral kandidáty na dětského ombudsmana, rozhodne Sněmovna / Od nového roku se mění advokátní zkoušky – končí písemné testy / Sněmovna schválila roční odklad povinné e-Legislativy pro novely zákonů / Senát upravil jednací řád kvůli e-Legislativě a žádá odklad systému Senát znovu prosazuje kontrolu ČT a ČRo ze strany NKÚ Senát opětovně schválil ústavní novelu, která má dát Nejvyššímu kontrolnímu úřadu pravomoc prověřovat hospodaření České televize a Českého rozhlasu.