Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN63,3963,421,93
Msft0,22
Nokia3,39053,499-2,36
IBM0,05
Mercedes-Benz Group AG63,3163,33-0,71
PFE-0,43
15.06.2024 1:38:34
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 14.06.2024
VM Materiaux (VMMP.PA, Paris)
Závěr k 14.6.2024 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
30,00 -0,33 -0,10 51 828
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství VM Materiaux

Monitoring médií
Minulou sobotu se uskutečnil historicky poslední let raketoplánu SpaceShipTwo se čtyřmi pasažéry na palubě. Firma musí zabrat: buď bude schopná rychle vyvinout nové raketoplány Delta, které budou levnější na provoz, svezou více zákazníků a hlavně budou moci létat častěji.
CNN Prima News: Nový den
Jiří Šlégl, redaktor -------------------- Hezké středeční ráno. Po půl deváté pokračuje nový den na CNN Prima News. No, a za chvíli se budeme bavit o tom, jaké to je vyrazit na fotbalové euro do Německa, fandit než našim elektromobilem, kolik je nabíječek takhle po Německu, ale máme informace třeba i o tom, jaký bude hezký hotel pro českou reprezentaci a v jakém hezkém baru se tam teoreticky bude moci moci slavit úspěch.
ČRo - Ostrava: Podvečerní vysílání
mluvčí 2, -------------------- Milovníci pořadu pochoutkový rok, pozor. Připravili jsme pro vás speciální balíček knih pochoutkový rok jedna a pochoutkový rok dva obsahující tradiční rodinné recepty na vynikající domácí jídla.
Marcel Faltys, redaktor -------------------- Dánský výrobce čipům si ji expanduje po celém světě a otevření továrny chystá i v německých Drážďanech.
mluvčí 1, -------------------- Hvězdná kavárna ve velkém stylu. mluvčí 2, -------------------- Díky, Matěji, díky. mluvčí 3, -------------------- Vám tady v kavárně cobolis, ale také vám u televizních obrazovek.
Vesmírný letoun VSS Unity společnosti Virgin Galactic britského miliardáře Richarda Bransona vzlétl v sobotu 8. června ke svému finálnímu letu. Komerční suborbitální mise Galactic 07 vzala "na skok do kosmu" tureckého výzkumníka a tři soukromé astronauty.
Radiožurnál: Noční Radiožurnál
Jana Gulda, moderátorka -------------------- Francouzský prezident Macron rozpustil v reakci na výsledek eurovoleb dolní komoru parlamentu. Benny Gantz opouští izraelský válečný kabinet.
ČRo Radiožurnál Sport: Ranní vysílání 08:00
Tereza TOMÁŠKOVÁ, moderátorka -------------------- Česku se právě otevírají volební místnosti, začíná druhý den voleb do Evropského parlamentu. Francouzský prezident Emmanuel Macron přijme v Paříži šéfa Bílého domu Joea Bidena.