Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN7070,080,34
Msft1,11
Nokia4,344,4990,72
IBM0,30
Mercedes-Benz Group AG50,6950,71-5,78
PFE0,79
09.05.2025 8:00:03
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 08.05.2025
DBX MSCI NAMER HIGH DIV (DR) (Xetra)
Závěr k 8.5.2025 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
49,10 1,10 0,54 185 356
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 31.03.2025
10:08Investiční skupině Penta loni meziročně stoupl čistý zisk o 29 procent na 15,6 miliardy korun. Je to dosud nejlepší výsledek Penty od jejího založení v roce 1994. Na zisku skupiny se loni nejvíce podílel řetězec lékáren Dr. Max (ČTK)
 27.02.2025
10:30

Dr. Martens - B

...  
 21.02.2025
8:55

MOL - Patria Fi

...  
 30.01.2025
17:00

MSCI - JP Morga

......  
 10.01.2025
8:15

Index MSCI China klesl o 20 % ze svých maxim na začátku dubna a vstoupil tak do medvědího trhu

(Bloomberg)
 14.11.2024
12:42

Disney ve fiskálním 4Q24 se ziskem na akcii 1,14 USD nad očekváváním trhu 1,10 USD, pro rok 2025 očekává "vysoce jednociferný (high single-digit) růst zisku na akcii, konsensuálním očekáváním trhu dle agentury Bloomberg je +4 %

 24.10.2024
15:58Nápojová společnost Keurig Dr Pepper koupí za 990 milionů USD (23,1 miliardy Kč) 60procentní podíl ve výrobci energetických nápojů Ghost. Zbývající podíl plánuje odkoupit v roce 2028. Převzetím si chce vylepšit nabídku osvěžujících nápojů, oznámila dnes v tiskové zprávě (ČTK)
 13.08.2024
8:58

Asijský MSCI Asia Pacific Index dnes přidává 1,1 % a zapisuje si třetí den růstu. Nyní se obchoduje na úrovních před výprodeji 5. srpna

(Bloomberg)
8:14

MSCI s účinností od konce sprna přidá 27 nových akciových titulů a ubere 96 stávajících akciových titulů z indexu ACWI

(Bloomberg)
 12.08.2024
13:30Ředitelé největších firem v Británii mají za loňský rok rekordní příjmy. V devíti podnicích si pak šéf přišel za celý rok na více než deset milionů liber (přes 293 milionů Kč), ukázal průzkum organizace High Pay Centre, na který se dnes odvolává agentura Reuters. Střední hodnota příjmu ředitele firmy z burzovního indexu FTSE 100 se loni zvýšila o 2,2 procenta na 4,19 milionu liber (zhruba 123 milionů Kč) (ČTK)
 16.07.2024
16:46

MSCI Inc - JP M

......  
 10.07.2024
15:32

Keurig DR Peppe

...  
 09.07.2024
10:49

DR ING HC F Por

......  
 27.06.2024
8:22

Čínský index MSCI China klesl o 10 % od květnových maxim a míří do korekce

(Bloomberg)
 20.06.2024
13:12Slovenská ministryně hospodářství Denisa Saková dnes podepsala investiční smlouvu s konsorciem čínské firmy Gotion High-tech a slovenského InoBatu o výstavbě továrny na baterie pro elektromobily na jihu Slovenska. Investice dosáhne 1,23 miliardy eur (30,5 miliardy Kč) a stát ji podpoří pobídkami v objemu 214 milionů eur (5,3 miliardy Kč), řekla novinářům Saková. (ČTK)
 19.06.2024
10:11

DR ING HC F Por

......  
 13.06.2024
9:09

Eurobondy klesají poté, co MSCI vyloučil dluhopisy ze státních indexů

(Bloomberg)
 30.05.2024
15:34

MSCI - Baird sn

...  
12:58Velkoobchod s potravinami Alimpex Food, který na český trh dodává i vlastní značky jako Dr. Halíř, Krajanka, Eiskaffee, Milkin nebo Polárka, může koupit Jaroměřickou mlékárnu. V tiskové zprávě o tom informoval Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), který spojení obou firem posuzoval. Majitelem Alimpex Food je podnikatel Milan Kincl, vlastníkem Jaroměřické mlékárny je prostřednictvím firmy J+R Bedřich Štecher (ČTK)
 22.05.2024
12:10Tuzemská síť lékáren Dr. Max loni vydělala 1,29 miliardy korun, její čistý zisk tak meziročně stoupl o 40 procent. O více než desetinu vzrostly také tržby řetězce, které loni činily téměř 27,4 miliardy korun. Počet lékáren společnosti v ČR pak stoupl o téměř dvě desítky, přičemž na začátku letošního roku firma otevřela svou 500. pobočku (ČTK)
12:03Tuzemská síť lékáren Dr. Max loni vydělala 1,29 miliardy korun, její čistý zisk tak meziročně stoupl o 40 procent. O více než desetinu vzrostly také tržby řetězce, které loni činily téměř 27,4 miliardy korun. Počet lékáren společnosti v ČR pak stoupl o téměř dvě desítky, přičemž na začátku letošního roku firma otevřela svou 500. pobočku. Vyplývá to z výroční zprávy provozující společnosti Česká Lékárna Holding, kterou ovládá investiční skupina Penta. Dr. Max je největší tuzemskou lékárenskou sítí v tuzemsku. Celkově je v Česku přes 2800 lékáren (ČTK)
 15.05.2024
8:15

Do indexu MSCI bude přidáno 42 titulů, 121 jich bude odstraněno z MSCI ACWI

(Bloomberg)

Zpravodajství DBX MSCI NAMER HIGH DIV (DR)
Barro: Fiskální výdaje ekonomice příliš nepomohou, ale lze je zaplatit inflací
09.05.2025 6:06
Jon Hartley ve svém podcastu vedl rozhovor se známým ekonomem Robertem Barrem, bavili se o řadě teoretických a praktických ekonomických témat. Na stránkách The Conversable Economist shrnuje ta nejzajímavější témata Tim Taylor.
Americké akcie rostly po komentářích Donalda Trumpa
08.05.2025 22:01
Hlavní zámořské indexy zaznamenaly růstový den, který byl odstartován prohlášeními z oválné pracovny Bílého domu. Donald Trump dnes oznámil první obchodní dohodu o clech, a to konkrétně se Velkou Británií.
Signály k nákupům…
08.05.2025 17:09
Podle Bloombergu nyní „Buffettův oblíbený valuační indikátor vysílá signál ke koupi akcií“. Já bych nabídl alternativní pohled. Jde v podstatě o volné pokračování včerejší úvahy, která se zaměřovala na to, že podle poměrů cen akcií k tržbám (PS) je nyní americký akciov...
Trump se opět opřel do šéfa Fedu poté, co ponechal sazby na stejné úrovni. Podle něj je to "hlupák" a "ztroskotanec"
08.05.2025 15:20
Americký prezident Donald Trump znovu kritizoval šéfa centrální banky (Fed). Učinil tak den poté, co banka ponechala úrokové sazby beze změny. Podle sdělení amerického prezidenta, který se netají přáním, aby sazby byly nižší, je Jerome Powell hlupák.
Obchodní bitva začíná. Evropská komise zahajuje konzultace o opatřeních proti americkým clům u WTO
08.05.2025 15:08
Evropská komise dnes zahájila veřejnou konzultaci o možných opatřeních proti americkým clům v případě, že obchodní jednání s Washingtonem selžou. Souběžně Evropská unie zahájí spor v rámci Světové obchodní organizace (WTO) proti USA ohledně jejich takzvaných recipročníc...
Trumpův velký den: USA a Británie uzavřely 'úplný a komplexní' obchodní pakt
08.05.2025 14:45
Spojené státy a Británie dnes oznámily dosažení obchodní dohody. Podle amerického prezidenta Donalda Trumpa dohoda mimo jiné více otevře britský trh zemědělským produktům z USA.

Monitoring médií
Přinášíme vám pravidelnou informaci o tom, jaké produktové změny a inovace banky a pojišťovny provedly za uplynulý měsíc. Novinky v průběhu dubna letošního roku oznámily Air Bank, Česká spořitelna, ČSOB, mBank, Komerční banka, MONETA Money Bank, Raiffeisenbank, Trinity Bank, UniCredit Bank a UNIQA.
ČRo - České Budějovice: Ranní vysílání 06:00
mluvčí 1, -------------------- Milí posluchači, zdraví vás, Jarka vykoupilová. Spolu s bylinkářkou Blankou Kocourkovou a Radioservisem představujeme knihu bylinková poradna, najdete v ní výběr nejčastěji, nejčastěji pěstovaných a sbíraných bylinek.
ČRo - Vysočina: Ranní vysílání 07:00
Jan Pokorný, moderátor -------------------- Od května se na základě novely zákona zvýšil rozhlasový poplatek na 55 Kč. Mezi přijímače nově patří i chytrý telefon nebo počítač připojený k internetu, internetu.
Váženým čtenářům se omlouvám, neboť to bude delší a některé věci se budou zdát zdánlivě nesouvisející, nesrozumitelné. Jak možná již někteří zjistili, věci se vrací, historie se opakuje.
mluvčí 1, -------------------- Ženy a děti a všechny v uniformách. Jedna paní z Mělníka mi vysvětluje, že jí před devíti lety umřel muž a je moc vděčná synovi, že ji na tenhle výlet vždycky bere.
KOMENTÁŘ. Návrh skupiny historiků a autorů knihy České průšvihy 1945–1948, aby Praha opatřila sochu Edvarda Beneše na Loretánském náměstí doplňkovou tabulkou poukazující i na záporné momenty zejména posledních deseti let jeho přítomnosti v československé politice, vyvolala emocionální reakce.
Radost z konce války se proměnila v peklo. Prvního mírového dne 9. května 1945 udeřily sovětské bombardéry na několik českých a moravských měst a obcí.
ČRo - Ostrava: Dopolední vysílání
mluvčí 1, -------------------- Milí posluchači, zdraví vás, Jarka vykoupilová. Spolu s bylinkářkou Blankou Kocourkovou a Radioservisem představujeme knihu bylinková poradna, najdete v ní výběr nejčastěji pěstovaných a sbíraných bylinek, seznámíte se s vlastnostmi léčivek a vaši pozornost si získají i zajímavosti z historie a lidového léčitelství.