Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN7272,030,96
Msft0,25
Nokia4,6094,70,19
IBM0,03
Mercedes-Benz Group AG52,5652,58-1,37
PFE1,02
17.05.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 16.05.2025
VEON Sp ADR (NASDAQ Cons)
Závěr k 16.5.2025 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
54,70 -0,40 -0,22 359 647
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 11.02.2025
13:25Hodnota hliníku a výrobků z něj, které ČR loni vyvezla do USA, činila 872 milionů korun. Oceli a ocelových výrobků do Spojených států směřovalo za zhruba 614 milionů korun. S odkazem na data ministerstva průmyslu a obchodu to na svém webu uvedl Svaz průmyslu a dopravy (SP). Přímý dopad nových cel na hliník a ocel, které oznámil americký prezident Donald Trump, by podle svazu měl být nižší než v roce 2018 (ČTK)
 02.09.2024
16:10Návrh státního rozpočtu na příští rok neodráží dosavadní jednání o zvýšení konkurenceschopnosti ČR, řekl ČTK prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) Jan Rafaj. Podle něj chce svaz o návrhu opět jednat s vládou na středečním jednání předsednictva tripartity (ČTK)

Zpravodajství VEON Sp ADR
Jak Čína zajistí své hospodářské oživení? Pohled Fidelity
02.05.2025 6:59
Čínská ekonomika vykazuje ve druhém čtvrtletí roku 2025 známky oživení i v podmínkách přetrvávajícího obchodního napětí mezi USA a Čínou. Cla samozřejmě ovlivňují vývoz, ale menší závislost na americkém trhu nabízí určitou úlevu.
Extrémní scénář Goldman Sachs: Američtí investoři mohou být nuceni k prodeji čínských aktiv za 800 miliard dolarů
17.04.2025 12:40
Kdysi nemyslitelná možnost finančního rozvodu mezi USA a Čínou roste s eskalující obchodní válkou. Američtí investoři by „v extrémním scénáři“ obchodní války mezi dvěma největšími světovými ekonomikami mohli být nuceni prodat čínské akcie za přibližně 800 miliard dolar...
Pokračování negativní ságy na trzích aneb geopolitické riziko zpět ve hře
18.03.2025 21:07
Druhá obchodní seance ve 12. týdnu na Wall Street byla od začátku ve vyčkávacím módu na telefonát prezidentů USA a Ruska. Z makroekonomického pohledu úterý nepřineslo příliš zajímavá data, mezi některými byly například zahájení staveb nových domů, kdy číslo 1,5 mil.
Trumpův tým chce zpřísnit čipová omezení vůči Číně. Tamní technologie jako na houpačce
25.02.2025 12:25
Administrativa Donalda Trumpa připravuje přísnější verzi amerických omezení na čínské čipy a tlačí na klíčové spojence, aby i oni eskalovali svá omezení pro čínský čipový průmysl.
Traders Talk: Raketový růst evropské obrany, levný čínský tech a tip na bezpečný přístav
18.02.2025 14:53
Tento týden se začíná na amerických trzích obchodovat o den později a již klasická pondělní chmurná nálada po víkendových zprávách se tentokrát nedostavuje.
Které akcie mohou tento týden nejvíce reagovat na výsledky?
28.01.2025 16:29
Nadcházející dny jsou klíčové pro akcie obřích technologií a polovodičové akcie, které si v pondělí prošly kolapsem vyvolaným technologií DeepSeek a které budou tento týden zveřejňovat své výsledky.

Monitoring médií
Sobota 17. května ČT 2 — 14.50 Fotbal: MFK Vyškov-FK Viktoria Žižkov (živě). ČT Sport — 8.50 Fotbal: Planeo Cup Kroměříž. Od 8.55 podle původního programu.
Výkon bitcoinu má předčit ještě letos výkon zlata. Akcie Coinbase se stanou součástí jednoho z nejprestižnějších indexů, firma ale zažila nepěkný bezpečnostní incident.
Reforma trestního práva směřuje ke schválení / ÚS: Nedostatečné tlumočení porušilo právo otce / Pavel jednal s nejvyšší žalobkyní o násilí mládeže / ÚS: Opakované spory o příspěvek na péči porušily právo na soudní ochranu / Právníci debatovali dopady digitalizace na justici / Advokáti získají mezinárodní ochranu – nová Úmluva Rady Evropy / ÚS: Odpor proti trestnímu příkazu lze podat i před jeho doručením / "Dětský certifikát" má zabránit pachatelům pracovat s dětmi Vážení čtenáři, přinášíme Vám pravidelný přehled událostí ve světě práva za uplynulý týden.
Index S&P 500 včera posiloval o 0,4 % a dostal se nad 5 900 bodů, naopak o 0,2 % klesal technologický index Nasdaq. V S&P 500 o 0,7 % klesal sektor zbytného spotřebního zboží, naopak o 2,1 % rostly utilities.
Frekvence 1: Ranní vysílání
mluvčí 1, -------------------- Hezké ráno. Létě bude moc platit noční klid. Později vinaři se připravují na sucho. Půlhodinová kolona je po nehodě dvou kamionů na Pražském okruhu.
Anotace:{[p class="anot2017"]} Policisté na dálnici D6 u Sokolova během dvoudenní dopravně bezpečnostní akce zkontrolovali desítky nákladních i osobních vozidel.
Poslanci a senátoři požívají indemnity podle čl. 27 odst. 2 Ústavy ve vztahu k trestní a přestupkové odpovědnosti, nikoli však ve vztahu k odpovědnosti soukromoprávní.
Jak investovat v době, kdy politiku ovlivňuje Donald Trump, umělá inteligence mění trh a každý druhý Čech stahuje investiční aplikaci? Odpovídali hosté Kulatého stolu iDNES.