Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,24
KB0,15
PKN144,82145-0,15
Msft403,59403,69-1,97
Nokia-7,42
IBM277,25277,41-1,27
Mercedes-Benz Group AG47,705-1,34
PFE25,8125,820,70
09.06.2026 20:09:58
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 03.06.2026 16:12:25
Red Electrica (Frankfurt)
Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
14,63 1,10 0,16 6 907
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 05.03.2026
9:35Nvidia přerozdělila svou výrobní kapacitu u dodavatele TSMC. Místo výroby čipů H200 posílí výrobu čipů nové generace Vera Rubin, informoval Financial Times. Stávající zásoby čipů H200 (určených primárně pro čínský trh, pozn. red.) by totiž měly být schopny uspokojit poptávku, uvedly zdroje
 18.06.2025
16:55

Energetická společnost Red Eléctrica de Espaňa (REE), jejímž hlavním akcionářem je španělský stát, dnes odmítla kritiku od vlády kvůli celostátnímu výpadku elektřiny s tím, že vinu nesou provozovatelé elektráren - firmy Iberdrola, Endesa a Naturgy, napsal deník El Mundo

(ČTK)
 17.06.2025
15:47Celostátní výpadek elektrické sítě, který zasáhl Španělsko 28. dubna, měl více příčin, přispělo k němu ale nevhodné počínání provozovatele sítě Red Eléctrica a některých elektráren (ČTK)

Zpravodajství Red Electrica
PODCAST Trhy & Bohatství: K dobrým obrazům se člověk musí prokoukat. Jak investovat do umění a nenaletět?
05.06.2026 14:11
Investice do umění už dávno není jen výsadou miliardářů. V novém díle podcastu Trhy & Bohatství se podíváme na umění jako na specifické aktivum, které vyžaduje trpělivost.
Goldman Sachs: Největší ropný šok v historii dopadá nejvíce na naftu a letecké palivo
17.03.2026 13:29
Největší ropný šok v historii, který vyvolala válka na Blízkém východě, má podle Goldman Sachs větší dopad na produkty jako jsou diesel nebo letecké palivo než na samotnou surovou ropu.
Asijské akcie pookřály, Anthropic znovu jedná s Pentagonem, evropské futures v záporu
05.03.2026 8:44
Válka na Blízkém východě pokračuje, nicméně akciové trhy se včera vzpamatovaly, což se přeneslo i do dnešního obchodování v Asii. Dnešní futures na Evropu a USA ale opět svítí spíše červeně.
Kofola nedosáhla na cíl EBITDA pro rok 2025. Největšími vlivy cukrová daň na Slovensku a počasí
18.02.2026 17:36
Téměř půl miliardy korun musela nápojářská společnost odevzdat na Slovensku nově zavedenou cukrovou daní. Ta si vyžádala zdražení, které mělo dopad na spotřebu.
Strnadovo jmění se ze dne na den více než zdvojnásobilo. Je třetím nejbohatším na světě v kategorii do 40 let
23.01.2026 11:22
Majitel Czechoslovak Group (CSG) Michal Strnad dnes zaznamenal prudký nárůst svého jmění. Zatímco ještě ve čtvrtek mělo hodnotu kolem 17 miliard dolarů, tak po pátečním vstupu CSG na burzu a následnému prudkému růstu jejich akcií dosahuje Strnadův majetek hodnoty až 37...
IPO Klarny: Švédský fintech už nechce být známý jen modelem "kup teď, zaplať později"
08.09.2025 12:17
Švédský fintech Klarna minulý týden zahájil proces dlouho očekávané první veřejné nabídky akcií (IPO). Pod tickerem „KLAR“ vstoupí na burzu v New Yorku.

Monitoring médií
Mezi komentátory a analytiky se čím dál častěji ozývá názor, že se éra levné, často zcela bezplatné umělé inteligence chýlí ke konci. Začátkem dubna obdržely miliony uživatelů nejen populárního agentního nástroje OpenClaw [bezplatný a open-source autonomní agent umělé inteligence, který dokáže provádět úkoly prostřednictvím velkých jazykových modelů (LLM) — pozn.
Na návštěvě ve Výzkumném a vývojovém centru BMW v Mnichově jsme měli možnost nahlédnout do budoucnosti zefektivňování a větší flexibility při výrobě automobilů.
Nová platforma EOS M4 ONYX vychází z osvědčené průmyslové řady EOS M 400-4, na které dnes běží více než 500 systémů po celém světě. Nový stroj však přináší zásadní změny především v oblasti produktivity, automatizace výroby, správy prášku a minimalizace prostojů.
Brambory jsou jednou ze základních potravin Čechů. Chutnají nám, jsou zdravé, a receptů na to, co vše se z nich dá připravit, existuje nespočet. V našem jídelníčku jsou nezastupitelné, a profitují z nich i mnohá domácí zvířata.
Jak mladá generace oproti té nejstarší vnímá autoritu – a co z toho plyne pro občanskou odpovědnost, volební výsledky, potažmo bezpečnost a budoucnost země? I tomu se věnovala nedávná 25.
Senátorka a první ženská předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová po více než třech dek kádách končí ve vrcholné politice. V rozhovoru vzpomíná na své úspěchy, neúspěchy i politické začátky.
mluvčí 1, -------------------- A až do konce tohoto roku budete mít plyn za půlku. Nechte to na nás. E.ON. mluvčí 2, -------------------- V létě bývá zažívánívání náchylnější k potížím, jako je průjem, zácpa a nadýmání.
channeltrends.cz: Analýzy
E-maily, kalendáře, cloudová úložiště, přístupy do interních systémů – to všechno nosí zaměstnanci v kapse na každé služební cestě. A právě na cestách je riziko ztráty nebo kompromitace cenných dat nejvyšší, upozorňuje Samsung.