Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN152,64152,7-1,83
Msft0,43
Nokia8,7388,760,11
IBM0,85
Mercedes-Benz Group AG45,14545,1550,94
PFE1,01
22.08.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 21.08.2026 17:50:06
Linz Textil (LTXV.VI, Vienna)
Závěr k 21.8.2026 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
167,00 0,60 1,00 8 517
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 23.01.2026
14:56Indie a Evropská unie by měly příští týden v úterý oznámit ukončení vleklých jednání o dohodě o volném obchodu, která by otevřela cestu ke snížení cel na evropské automobily a víno a rozšířila trh pro indickou elektroniku, textil a chemikálie. Podle informací ČTK jsou jednání v konečné fázi, pokračovat ale budou až do úterý (ČTK)
 03.09.2025
12:16Česká obchodní inspekce (ČOI) ve druhém čtvrtletí zabavila 8683 padělaných výrobků, v meziročním srovnání tedy téměř dvakrát více. Vyšší byla i hodnota zabaveného zboží v ceně originálů, nyní dosáhla 35,3 milionu korun, zatímco před rokem činila zhruba 14 milionů. Vyplývá to z tiskových zpráv, které ČOI poskytla ČTK a zveřejnila i na svém webu. Mezi zabavenými padělky převažovaly oděvy a textil a nejčastěji výrobci napodobovali zboží značky Nike (ČTK)

Zpravodajství Linz Textil
Rozbřesk: ČNB zůstává jednotná a kolabující bitcoin pomáhá dolaru
06.02.2026 8:48
Česká národní banka včera ponechala sazby beze změny na 3,5 % a celkový tón zasedání vyzněl lehce jestřábím směrem. Guvernér Aleš Michl zdůraznil, že letošní pokles inflace je převážně jednorázový a klíčová pro další kroky bude dynamika mezd a inflace ve službách.
Jan Bureš: ČNB ponechává sazby beze změny, jejich pokles je však stále ve hře
05.02.2026 16:18
Česká národní banka ponechala úrokové sazby beze změny na 3,5 % a na tiskové konferenci guvernér Aleš Michl korigoval stávající očekávání trhu spíše lehce jestřábím signálem.

Monitoring médií
Maďarsko se během několika let stalo evropským lídrem v solární energetice, přestože vláda někdejšího premiéra Viktora Orbána odmítala část evropské klimatické politiky a výrazně omezila výstavbu větrných elektráren.
Letošní mimořádné sucho ukázalo, že vody není nekonečné množství, a tak jako u jiných zdrojů je třeba hledat způsoby, jak jí šetřit. Aby jí méně vyšlo nazmar u jednoho z největších odběratelů – tedy v textilním průmyslu, tomu má napomoci evropské nařízení ESPR.
Radio Prostor: Polední Prostor 13:00
mluvčí 1, -------------------- 13 hodin. Zprávy má Josef Málek. mluvčí 2, -------------------- Rádio prostor. mluvčí 1, -------------------- Zítra odpoledne a v noci na sobotu zasáhnou Česko další bouřky.
Největší část české veřejnosti (51 %) oblečení dle svých slov běžně nakupuje v módních řetězcích, jejich pobočkách nebo e-shopech. Při rozhodování o výběru oblečení jsou lidé pragmatičtí a klíčová je pro ně cena (81 %), okrajové jsou naopak prvky spojené s ekologií a etičností výroby.
ESHOP BOOSTER - podcast o e-shopovém podnikání: Chtěl to vzdát. Teď mu e-shop roste o 200 %. Příběh zzeshop.cz
Krásný den, vítejte u dalšího dílu podcastu e-shop Booster, tentokrát v druhé epizodě ze čtyřech, kde nás postupně čekají a ve kterých si budeme povídat nebo já budu vyzpovídat.
Kolem kolektivního systému EKO-KOM se v posledních týdnech vyostřuje napětí mezi jednotlivými akcionáři. Klíčoví hráči na trhu baleného zboží upozorňují na netransparentnost ve finančním hospodaření firmy, nedostatek dat i nepřehledné rozdělování odměn nejvyššího vedení.
14.08.2026 15:57 Cirkulární ekonomika má stále ambicióznější cíle, nové povinnosti i významné finanční zdroje. Jenže mezi tím, co stanoví legislativa a strategie, a tím, co dokážou skutečně zajistit technologické systémy, může vzniknout významná mezera.
Finanční správa vydala aktualizované znění Informace k uplatnění DPH při bezúplatném dodání zboží. Upřesňuje v ní pravidla pro stanovení základu daně při charitativním darování zboží.