Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN133,78133,881,34
Msft3,12
Nokia6,7566,792-2,39
IBM2,17
Mercedes-Benz Group AG52,3952,391,45
PFE1,12
01.04.2026 1:33:45
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 31.03.2026 21:59:39
Luckin Coffee ADS-A (US Other OTC (Pink Sheets))
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
32,10 -1,26 -0,41 467 434
After-hours31.03.2026 23:20:00
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD)
32,10 - - -1,26 -0,41
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 26.02.2026
10:02

Čínská společnost Baidu hlásí za 4Q tržby 32,74 mld. juanů, čekalo se 32,66 mld.

(Bloomberg)
 16.02.2026
9:50

Americký Pentagon označil Baidu, BYD a Alibabu za společnosti, které pomáhají čínské armádě. Následně dokument, který tyto společnosti jmenoval, stáhl

(Bloomberg)
 05.02.2026
8:15

Baidu schválil program odkupu akcií za 5 mld. USD, v roce 2026 poprvé vyplatí dividendu

(Bloomberg)
 02.02.2026
11:55

Alibaba oznámila, že během svátků lunárního nového roku utratí 3 miliardy jüanů (431 mil. USD) na přilákání uživatelů ke své AI aplikaci Qwen, čímž se zintenzivní boj proti Tencent a Baidu, jež už dříve oznámily, že utratí 1 miliardu jüanů, respektive 500 milionů jüanů na podobné propagace svých AI chatbotů

(Reuters)
 14.01.2026
10:58

Coca-Cola údajně zrušila plány na prodej Costa Coffee poté, co nabídky soukromých investorů nedosáhly na její očekávání, píše FT

(Bloomberg)
 07.01.2026
11:27Společnost Baidu pověřila banky přípravou primární veřejné nabídky akcií (IPO) své divize zaměřené na čipy pro umělou inteligenci na hongkongské burze. Očekává se, že nabídka by mohla vynést až 2 miliardy dolarů (Bloomberg)
 02.01.2026
9:03Čínský technologický gigant Baidu plánuje vyčlenit svou dceřinou společnost Kunlunxin, zaměřenou na čipy pro umělou inteligenci, a uvést ji na hongkongskou burzu. Tento krok přichází v době, kdy stále více domácích výrobců čipů hledá kapitál v rámci snahy Pekingu o dosažení soběstačnosti v oblasti polovodičů (CNBC)
 22.12.2025
10:18Čínský technologický gigant Baidu oznámil, že od příštího roku plánuje spustit provoz robotických taxi v Londýně. Projekt realizuje ve spolupráci se společnostmi Lyft a Uber. Spojené království se stále více profiluje jako klíčové bojiště v oblasti autonomních vozidel (CNBC)
 26.11.2025
12:27Rakouský provozovatel nápojových automatů café+co kupuje prostřednictvím své české součásti Delikomat 75procentní podíl v české společnosti Mia Coffee s.r.o., která se také specializuje na kávu. Informuje o tom dnes agentura APA. Cenu transakce firmy nezveřejnily
 18.11.2025
10:49

Baidu ve 3Q splnil očekávání trhu. Výnosy klesly meziročně o 7,1 % na 31,17 mld. juanů (odhad trhu 30,87 mld. juanů), upr. provozní zisk klesl meziročně o 69 % na 2,12 mld. juanů (odhad trhu 2,12 mld. juanů)

(Bloomberg)
 12.11.2025
12:23

Společnost Luckin Coffee se připravuje na opětovné uvedení svých akcií na burzu v USA, uvedl její spoluzakladatel a CEO Jinyi Guo na setkání podnikatelů začátkem tohoto měsíce, pět let poté, co účetní skandál za 300 milionů dolarů narušil podnikání kávového řetězce

(Reuters)
 03.11.2025
10:02

Robotaxi Apollo Go od čínské společnosti Baidu uvedla, že týdenní jízdy k 31. říjnu již přesáhly 250 tisíc objednávek. To je přibližně stejně jako v případě konkurenčního Waymo, které patří Alphabetu, a které této mety v USA dosáhlo již v dubnu (CNBC)

 27.10.2025
16:32

Přední americká investiční skupina KKR má zájem o převzetí britského řetězce kaváren Costa Coffee. KKR je jedním z několika zájemců, kteří o převzetí řetězce jednají s jeho majitelem, americkým nápojovým gigantem Coca-Cola

(ČTK)
 22.10.2025
12:31

Jednotka robotaxi Apollo Go čínské společnosti Baidu plánuje zahájit testovací jízdy ve Švýcarsku koncem tohoto roku s cílem spustit službu pro veřejnost do prvního čtvrtletí roku 2027. Zpráva přichází v době, kdy konkurenti Pony.ai a Waymo od Alphabetu minulý týden oznámili plány na spuštění vlastních testovacích jízd v jiných částech Evropy (CNBC)

 17.09.2025
10:11

Rally na čínských technologických akciích ve středu zrychlila - index Hang Seng sledující největší technologické firmy kótované v Hongkongu vzrostl až o 3,9 % a dosáhl nejvyšší úrovně od listopadu 2021. Středeční růst táhla především společnost Baidu (+19 %)

9:13

Akcie Baidu rostou nejvíce za 2 roky po navýšení analytického doporučení na základě růstového potenciálu jeho čipové divize a AI plánům

(Bloomberg)
 12.09.2025
8:35Čínské technologické společnosti Alibaba a Baidu začaly k trénování umělé inteligence (AI) využívat vlastní čipy. Částečně tak nahrazují čipy od amerického výrobce Nvidia. Informoval o tom dnes server The Information s odvoláním na zdroje obeznámené se situací. Firmy Alibaba a Baidu se zatím k těmto informacím nevyjádřily (ČTK)
 20.08.2025
11:01

Baidu oznámila za 2Q výnosy 32,71 mld. jüanů (odhad trhu 32,74 mld. jüanů)

(Bloomberg)
 18.07.2025
9:51

Skupina M2C, čerstvě obchodovaná na trhu START pražské burzy, uzavřela nový kontrakt se skupinou LKQ, jedním z předních evropských distributorů náhradních dílů a služeb pro automobily. M2C bude zajišťovat fyzickou ostrahu, úklid, pravidelnou i ad hoc technickou údržbu – ve čtyřech zemích západní Evropy: Rakousko, Belgie, Německo a Nizozemsko. Jde o významné rozšíření stávající spolupráce, která již pokrývá trhy v České republice, na Slovensku a v Rumunsku, uvedla firma. Očekává, že odhadovaný růst obratu pro rok 2025, včetně projektu LKQ, bude činit 70 % v Německu, 33 % v Nizozemsku a 71 % v Belgii. Celkově předpokládá nárůst o přibližně 65 % z očekávaných tržeb Holdingu M2C v západní Evropě pro rok 2025

 21.05.2025
12:56

Čínská společnost Baidu reportovala tržby za první kvartál ve výši 32,5 miliardy juanů, čekalo se 31 miliard

(Bloomberg)
 14.05.2025
15:27Čínská technologická společnost Baidu se v Evropě chystá poprvé otestovat taxislužbu bez řidiče Apollo Go. S odkazem na své zdroje o tom informuje web amerického deníku The Wall Street Journal (ČTK)

Zpravodajství Luckin Coffee ADS-A
Perly týdne: Bod zvratu a boje v již skončených válkách
06.03.2026 13:52
Guvernér Fedu Stephen Miran na Bloombergu vysvětloval, proč je stále prostor pro pokles sazeb. Dokonce zmiňuje možnost poklesu inflace pod cíl centrální banky ve výši 2 %.
Alphabet překonal odhady. Letos plánuje utratit mnohem více, než investoři čekali
04.02.2026 22:46
Uprostřed týdne, který se prozatím nese v duchu velkého výprodeje na technologických akciích, přišla v rámci výsledkové sezony řada na Alphabet. Ten sice očekávání trhu v tržbách a ziskovosti za loňské čtvrté čtvrtletí naplnil, investory ale překvapil výrazně vyššími p...
Největší trh světa pootevírá dveře: Čína zvažuje návrat čipů H200 od Nvidie
08.01.2026 10:48
Podle Bloombergu plánují čínské úřady povolit dovoz některých čipů Nvidia H200, a to již v průběhu tohoto čtvrtletí. To by znamenalo obnovení přístupu tohoto amerického výrobce k jednomu z nejdůležitějších trhů na světě, a to navzdory přetrvávajícímu geopolitickému napě...
PODCAST Týdenní výhled: USA silou přebírají venezuelský ropný průmysl
05.01.2026 16:25
Největší pozornost nejen finančních trhů na začátku týdne poutá situace ve Venezuele. USA po zajetí prezidenta Madura prakticky přebírají kontrolu nad touto zemí.
Akcie vstupují do nového roku růstově, znovu se zvedá zlato
02.01.2026 11:10
Zatímco Amerika končila kratší silvestrovské obchodování v červeném, po novoročních oslavách se nálada opět otočila pozitivním směrem a hlavní trhy si připisují zisky.
Polovodičová divize čínské firmy Baidu chce na hongkongskou burzu
02.01.2026 9:04
Čínský technologický gigant Baidu plánuje oddělit svou dceřinou společnost Kunlunxin, která se zabývá čipy pro umělou inteligenci (AI), a její akcie nabídnout na hongkongské burze.

Monitoring médií
Nové hnutí hejtmana Marina Kuby Naše Česko slibuje efektivní řízení státu, ale konkrétní program zatím chybí. Zaznívá kritika a varování před politikou bez obsahu.
Cloudové prostředí čelí rekordnímu počtu incidentů – nejčastěji kvůli chybným konfiguracím a známým zranitelnostem. Studie Red Hatu upozorňuje, že aby se firmy vymanily z bezpečnostního chaosu, potřebují jasnou strategii a automatizaci.
Taky malinký, no. Ahoj, ahoj, zdravím vás, milé diváctvo a posluchačstvo. Page Not Found je tady, další díl podcastu Filtr, a Kuba tady se mnou není.
mluvčí 1, -------------------- Tak je samozřejmě vždy několik cest, ale skoro každá z nich je dražší než ta doposavad využívaná. Jedna věc je, že by se mohla, protože hnojiva podléhají tzv.
Nové hnutí hejtmana Marina Kuby Naše Česko slibuje efektivní řízení státu, ale konkrétní program zatím chybí. Zaznívá kritika a varování před politikou bez obsahu.
mluvčí 1, -------------------- Opatření kvůli růstu cen pohonných hmot stále nejsou jasná. Konkrétní kroky představí vláda po jednání. Benzín nyní řidiči tankují v průměru za víc než 41 Kč, cena nafty překročila 48 Kč.
mluvčí 1, -------------------- Jak bylo řečeno, připravujeme regulaci marží, protože v některých individuálních případech, byť nikoliv plošných, ale samozřejmě týkající se důležitých hráčů na trhu dochází k neúměrně mu navyšování marží, jak už jsem opakovaně říkala v minulosti, tak zastropování marží umožňuje zákon o cenách, který je v kompetenci ministerstva financí.
Daniel Takáč, moderátor -------------------- A teď tedy ta klíčová čísla, samozřejmě převedená do celostátního průměru. Aktuálně řidiči v Česku zaplatí za litr nafty 48 Kč a 15 haléřů.