Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN148148,060,89
Msft1,68
Nokia9,049,1980,42
IBM-1,34
Mercedes-Benz Group AG4747,012,96
PFE-0,21
29.08.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 03.07.2020 17:00:00
SPILBERK REIT Rg (Praha)
Závěr k 28.8.2026 Změna (%) Změna (CZK) Objem obchodů (CZK)
2,08 -34,62 -0,72 0
R - Real-Time data z pražské burzy ZDARMA pro registrované uživatele Přihlásit.
Z - Zavřená fáze, O - Otevřená fáze, A - Aukce, V - Volatility break, P - Pozastaveno

 

Zpravodajství SPILBERK REIT Rg
NET4GAS, s.r.o.: Zveřejnění vnitřní informace
16.06.2026 8:58
NET4GAS, s.r.o. IČ: 27260364 Společnost NET4GAS, s.r.o. zveřejňuje vnitřní informaci. Více informací zde česky a zde anglicky. (komerční sdělení)
Šéf Nvidie čeká do 2027 objednávky za bilion dolarů, Trump věří, že získá Kubu. Evropska zahájí poklesem
17.03.2026 8:48
Evropské akcie by měly v úterý otevřít mírně negativně, jelikož globální trhy zůstávají volatilní a ceny ropy nadále kolísají. Panevropský index Stoxx 50 klesá o 0,4 %, britský index FTSE 100 měl otevřít o 0,1 % níže, zatímco německý DAX , francouzský CAC 40 a italský...
BoJ mění směr: Prodej ETF značí konec jedné éry japonské měnové politiky
19.09.2025 9:01
Japonská centrální banka dnes podle očekávání ponechala svou základní úrokovou sazbu na 0,5 procenta. Rozhodla se však zahájit prodej rizikovějších aktiv, která v minulosti nakoupila.

Monitoring médií
Pro generování pasivního příjmu z dividend ve výši 1,8 milionu Kč ročně (150 000 Kč měsíčně) je nezbytný především dostatečně velký kapitál a realistické očekávání výnosu.
mluvčí 2, -------------------- Z brněnského televizního studia vás vítám u dalšího zpravodajství.Začátek školního roku přichází a s ním také každoroční nákupy školních potřeb.
mluvčí 3, -------------------- Z brněnského televizního studia vás vítám u dalšího zpravodajství.Začátek školního roku přichází a s ním také každoroční nákupy školních potřeb.
mluvčí 2, -------------------- Z brněnského televizního studia vás vítám u dalšího zpravodajství.Začátek školního roku přichází a s ním také každoroční nákupy školních potřeb.
mluvčí 2, -------------------- Televize Praha navázala spolupráci s kanadskou televizí Nova. Vize vysílající pro krajiny v Ontariu a okolí. Těšit se můžete na zajímavé rozhovory se zajímavými lidmi, kteří žijí v Kanadě a mají vřelý vztah k České republice.
V horkém počasí hraje podstatnou roli také architektura. Podle Karolíny Barič z organizace Rethink Architecture je podstatné změnit to, jak se nad stavitelstvím přemýšlí.
Přidat mezi oblíbené zdroje na Googlu Akciové i dluhopisové trhy jsou letos tak trochu jako na houpačce a rizik v ekonomice i na burzách je pořád spousta.
Vítězové:Expedia Group Inc (EXPE) +5,44 %: Americká online cestovní společnost, která provozuje populární weby pro rezervaci letenek, hotelů a pronájem aut.