Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ-0,15
KB0,19
PKN156,24156,281,94
Msft494,42494,64-1,85
Nokia8,9828,9928,60
IBM232,57232,89-2,39
Mercedes-Benz Group AG46,12546,14-1,38
PFE26,2926,3-1,22
12.08.2026 16:15:46
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 12.08.2026 11:23:53
Shopper Park Rg (Budapest)
Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
14,00 0,00 0,00 44 349
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 11.08.2026
8:57Londýnská metropolitní policie od pátku do neděle zabavila supersportovní automobily v hodnotě deseti milionů dolarů ve snaze potírat protispolečenské chování řidičů. Policisté zkonfiskovali celkem 90 vozů v bohatých čtvrtích Londýna jako Hyde Park, Kensington a Chelsey. Letos policie v britské metropoli získala pravomoc zabavovat vozidla řidičů, kteří se dopouštějí protispolečenského chování, místo udělování pouhého varování (ČTK)
 29.07.2026
14:50Developerská společnost UDI Group má stavební povolení na druhou etapu výstavby projektu Urban Park v brněnských Husovicích. Na místě někdejšího průmyslového areálu mezi ulicemi Husovická, Mostecká a Svitavská při ní postaví téměř 900 bytů za přibližně tři miliardy korun. Stavba má skončit do roku 2030 (ČTK)

Zpravodajství Shopper Park Rg
Vysychající řeky a ničivé požáry v Evropě. Klimatická rizika dopadají na průmysl, ekonomiku i finanční trhy
07.08.2026 14:46
Evropa čelí jedné z nejvážnějších epizod sucha za poslední desetiletí. Hladina Rýna, klíčové dopravní tepny evropského průmyslu, klesla na nejnižší úroveň od začátku měření v roce 1880, což výrazně komplikuje přepravu surovin, paliv i průmyslového zboží.
Slabá data z trhu práce podpořila akcie, Tesla překvapila růstem a Trumpův tlak na Fed neustává
03.07.2026 8:52
Evropské i americké akciové futures naznačují pozitivní otevření trhů, přestože investory znejistila výrazně slabší data z amerického trhu práce. V Česku se dnes bez dividendy obchoduje Doosan Škoda Power a Erste Poland oznámila jednorázový dopad spojený s prodejem sprá...
RWE: Korekce může odeznít, na silné pozici se nic nemění
04.06.2026 13:06
Rostoucí poptávka po elektrifikaci může zajistit společnosti RWE dlouhodobý růstový impuls. Firma si upevňuje své postavení na trhu prostřednictvím průběžného rozvoje a rozšiřování kapacit.
Akcie Alstomu se propadly o 36 %, firma stáhla výhled a oznámila zpoždění projektů
17.04.2026 13:17
Akcie francouzského výrobce vlaků Alstom se propadly o více než třetinu poté, co firma stáhla svůj finanční výhled a co nový generální ředitel Martin Sion upozornil na zpoždění v klíčových projektech kolejových vozidel.
Šéf Nvidie čeká do 2027 objednávky za bilion dolarů, Trump věří, že získá Kubu. Evropska zahájí poklesem
17.03.2026 8:48
Evropské akcie by měly v úterý otevřít mírně negativně, jelikož globální trhy zůstávají volatilní a ceny ropy nadále kolísají. Panevropský index Stoxx 50 klesá o 0,4 %, britský index FTSE 100 měl otevřít o 0,1 % níže, zatímco německý DAX , francouzský CAC 40 a italský...
AI horečka pokračuje: Bich Tech navyšuje investice, čipů je ale nedostatek
30.01.2026 6:01
Zdá se, že technologičtí giganti nebudou ani letos mírnit své výdaje na umělou inteligenci, a to navzdory pochybnostem o tom, zda poptávka po AI vydrží, aby tak obrovský kapitál skutečně ospravedlnila.

Monitoring médií
První ročník soutěže Brownfield roku 2026 vstupuje do finále. Odborná meziresortní komise vybrala z 19 přihlášených projektů deset finalistů, kteří budou usilovat o titul nejzdařilejší revitalizace brownfieldu dokončené v roce 2025.
Zeleň ve městech a obcích není jen otázkou vzhledu, ale také důležitým nástrojem pro zlepšování kvality života obyvatel a adaptaci na klimatické změny.
PETR MILER Toto jsou nesmírně varovné signály, které jen připomínají, jak moc „průmyslově neobyvatelnou” se Evropa stala. Přesto se spousta lidí tváří, jako by se nic nedělo, a dál nadšeně tleská novým a novým sebezničujícím nápadům měnícím prosperitu a konkurenceschopnost za vůbec nic.
PETR MILER Toto jsou nesmírně varovné signály, které jen připomínají, jak moc „průmyslově neobyvatelnou” se Evropa stala . Přesto se spousta lidí tváří, jako by se nic nedělo, a dál nadšeně tleská novým a novým sebezničujícím nápadům měnícím prosperitu a konkurenceschopnost za vůbec nic.
Zeleň ve městech a obcích není jen otázkou vzhledu, ale také důležitým nástrojem pro zlepšování kvality života obyvatel a adaptaci na klimatické změny.
Symbolickým poklepáním kamene dnes byla slavnostně zahájena dlouho očekávaná rekonstrukce výškového domu poblíž centra města, postaveného ve druhé polovině 60.
Zeleň ve městech a obcích není jen otázkou vzhledu, ale také důležitým nástrojem pro zlepšování kvality života obyvatel a adaptaci na klimatické změny.
Francouzský spotřebitel má elektřinu v přepočtu za korunu, u nás tomu brání jen nenažranost a překupníci, říká kandidát do Senátu ve volebním obvodu Trutnov a energetický expert Hynek Beran.