Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ121012120,75
KB125912600,08
PKN108,3108,362,13
Msft-2,87
Nokia5,6425,6520,53
IBM-6,49
Mercedes-Benz Group AG59,8859,92,32
PFE-3,34
04.02.2026 9:17:47
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

EUR/USD Turbo-Optionsschein Open End Short 1.42 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 04.02.2026
9:30

Amgen - TD Cowe

......  
9:16

Pepsico - JP Mo

......  
9:03

Coca-Cola - Jef

......  
8:52

UBS reportovala čistý zisk 1,20 mld. USD, meziročně o 56 % vyšší, a oznámila plán odkupu ve výši 3 mld. USD

(Bloomberg)
8:46

Infineon očekává ve 2Q tržby 3,8 mld. EUR v souladu s odhady trhu

(Bloomberg)
8:40

Super Micro Computer očekává čisté tržby za 3Q ve výši 12,3 mld. USD (odhad trhu 10,25 mld. USD). Za fiskální rok očekává čisté tržby minimálně 40,0 mld. USD proti dřívějšímu odhadu 36 mld. USD

(Bloomberg)
8:31

Společnost Walmart při včerejším obchodování jako první maloobchodní řetězec překonala tržní hodnotu bilion USD. Zařadila se tak po bok technologických gigantů jako Nvidia nebo Alphabet. Za posledních 12 měsíců akcie Walmartu přidaly 28 %

(ČTK)
 03.02.2026
22:25Pro 1Q AMD očekává tržby mezi 9,5 a 10,1 mld. USD, což je více než předpokládal trh (9,4 mld. USD)
22:22

Výsledky AMD za 4Q: Upravený EPS činil 1,53 USD při očekávání 1,32 USD. Tržby stouply oproti loňsku o 34 procent a dosáhly 10,27 mld. USD při očekávání 9,67 mld. USD

18:12Evropská komise dnes schválila pátou žádost Česka o platbu ve výši 614 milionů eur (zhruba 15 miliard Kč) v rámci mimořádného fondu obnovy určeného na zmírnění následků hospodářské krize. Pátá platba z takzvaného Nástroje pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility) je zaměřena na projekty týkající se cenově dostupného bydlení, udržitelné mobility či železniční infrastruktury. Česko by peníze mělo dostat v březnu (ČTK)
18:02

Palantir Techno

...  
17:53

ZoomInfo Techno

...  
17:40

Walmart - Piper Sandler zvyšuje cílovou cenu na 130 USD ze 123 USD

(Reuters)
17:19

Verizon - JP Mo

......  
16:58

Roblox - Canacc

...  
15:57

Oracle - Piper

......  
14:26

Figma - Piper S

...  
13:55

Exxon Mobil - H

......  
13:40Německý stát koupí za 3,3 miliardy eur (80 miliard Kč) čtvrtinový podíl v německé části nizozemského provozovatele rozvodné sítě TenneT. Chce posílit státní kontrolu nad kritickou infrastrukturou. S odkazem na sdělení společnosti o tom dnes informovala agentura Reuters (ČTK)
13:24

Draftkings - Ca

...  
13:18

PayPal ve 4Q oznámil upr. zisk na akcii 1,23 USD (odhad trhu 1,28 USD). Akcie klesly v pre-marketu o 16 %

(Bloomberg)
12:57

Pfizer dosáhl ve 4Q tržeb 17,56 mld. USD (odhad trhu 16,94 mld. USD)

(Bloomberg)
12:47

Disney - Jeffer

...  
12:36

Merck & Co očekává v roce 2026 tržby 65,5 - 67,0 mld. USD, odhad trhu 67,5 mld. USD

(Bloomberg)
12:32

Adobe - Piper S

......  
12:11

Společnost Pepsico známila jádrový zisk na akcii za 4Q ve výši 2,26 USD, čekalo se 2,23 USD. Firma do roku 2030 zpětně odkoupí své akcie až za 10 mld. USD

(Bloomberg)
11:02Waymo, jednotka autonomních vozů Alphabetu, oznámila, že získala financování ve výši 16 mld. USD, které ji hodnotí na 126 mld. USD (CNBC)
10:47

Nordea - Jeffer

...  
10:37Patria Finance ...  
10:17

Ageas - JP Moga

...  

Zpravodajství EUR/USD Turbo-Optionsschein Open End Short 1.42 USD
AI spustila výprodej, Walmart poprvé nad bilionem dolarů a německý autoprůmysl mírně zlepšil náladu
04.02.2026 8:50
Americká Sněmovna reprezentantů ukončila částečný shutdown přijetím klíčových rozpočtových zákonů, německý automobilový sektor hlásí mírné zlepšení nálady, UBS překvapila vyšším ziskem i zpětnými odkupy a Walmart se stal prvním maloobchodním řetězcem s valuací přes bili...
Ani silné výsledky AMD nestačily. Akcie se svezly s trhem a míří dolů
03.02.2026 22:38
V den, kdy došlo na technologických akciích k výraznému výplachu, odhalila své výsledky za poslední kvartál loňského roku AMD, jež je považována za největšího vyzyvatele Nvidie na poli pokročilých AI čipů.
Silný zisk, slabší poptávka, velké slevy: PepsiCo mění strategii
03.02.2026 15:27
PepsiCo ve čtvrtém čtvrtletí výrazně zvýšila čistý zisk na 2,54 miliardy USD a díky lepší výkonnosti napříč všemi segmenty překonala očekávání analytiků.
Růst zpomaluje a výhled na rok 2026 působí mdle. Paypal vyřazujeme z investičních tipů
03.02.2026 15:17
PayPal vstoupil do závěru roku 2025 s výsledky, které investorům příliš optimismu nepřinesly. Přestože firma meziročně mírně zvýšila tržby na 8,7 miliardy USD a upravený zisk na akcii dosáhl 1,23 USD, čísla ukázala na zpomalující růst napříč všemi klíčovými segmenty.
FX Strategie: Koruna čeká na inflaci a ČNB, eurodolar na ECB a volby v Japonsku
03.02.2026 14:09
Lednová inflace, která podle analytiků může klesnout pod hranici 2 %, bude spolu s čtvrtečním zasedáním ČNB určovat směr koruny v nadcházejících dnech.
Patria jako první zahajuje pokrývání CSG: Silné fundamenty se střetávají s férově oceněnou realitou
03.02.2026 13:41
Patria Finance jako první v průzkumu Bloombergu zahajuje pokrývání akcií Czechoslovak Group (CSG). Analytický tým oceňuje silné fundamenty společnosti, její výjimečně výhodnou pozici v rámci evropského přezbrojování i robustní nevyřízené objednávky.

Monitoring médií
Nový kabinet chystá radikální změnu v oblasti řízení kosmického výzkumu a průmyslu. Hlava veškerých tuzemských aktivit v tomto odvětví, odbor kosmických technologií a systémů na ministerstvu dopravy, bude zrušen a všechny aktivity se přesunou pod ministerstvo průmyslu a obchodu a ministerstvo obrany.
Vývoj a výrobu prestižních výrobků pro kosmický výzkum převezme MPO a obrana. Nový kabinet chystá radikální změnu v oblasti řízení kosmického výzkumu a průmyslu.
...milionů eur (zhruba 15 miliard Kč) v rámci mimořádného fondu obnovy určeného na zmírnění následků hospodářské krize. Platba je zaměřena na projekty týkající se cenově dostupného bydlení, udržitelné.
Technické vysoké školy v České republice zaostávají při srovnání s univerzitami v zahraničí, ekonomika se potýká s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků technických oborů.
Zbrojař Michal Strnad se stal nejbohatším Čechem poté, co jeho firma CSG vstoupila na burzu Euronext Amsterdam. Podařený vstup na burzu firmě vynesl z prodeje akcií 3,8 miliardy eur (přes 92 miliard Kč).
Skupina Sev.en podnikatele Pavla Tykače ohlásila plán na odstavení tří uhelných elektráren a teplárny nejpozději v březnu 2027. Další provoz je pro ni ztrátový.
Nový kabinet chystá radikální změnu v oblasti řízení kosmického výzkumu a průmyslu. Hlava veškerých tuzemských aktivit v tomto odvětví, odbor kosmických technologií a systémů na ministerstvu dopravy, bude zrušen a všechny aktivity se přesunou pod ministerstvo průmyslu a obchodu a ministerstvo obrany.
mluvčí 1, -------------------- Skromná, a když se to děje, tak se to děje a oni vás to úplně sežere, oni vás jako vlastně. A pracuje se do ranních hodin.