Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZATMATM0,00
KBATMATM0,00
PKN144,72145,5-0,15
Msft-2,02
Nokia-7,42
IBM-1,19
Mercedes-Benz Group AG47,705-1,34
PFE0,31
10.06.2026 8:52:51
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 09.06.2026
Planet Fitness-A (NY Consolidated)
Závěr k 9.6.2026 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
50,96 0,45 0,23 87 929 557
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 05.08.2025
8:41Při zemětřesení, které minulý týden zasáhlo ruský Dálný východ a velké oblasti v Tichomoří, vznikly škody na základně ruských jaderných ponorek na Kamčatce. Informoval o tom list The New York Times. Na satelitních snímcích firmy Planet Labs je zachycené poškozené plovoucí molo na základně Rybačij v jihovýchodní části Kamčatky. Jeho jedna část se zřejmě oddělila od ukotvovacího místa. Kromě toho nejsou ze satelitních snímků zřejmé další větší škody (ČTK)

Zpravodajství Planet Fitness-A
Spotify zklamala výhledem zisku, akcie míří dolů až o 12 procent
28.04.2026 14:00
Hudební streamovací gigant Spotify sice nepatrně překonal svými hospodářskými výsledky za letošní první kvartál očekávání, přesto se akcie v reakci vydaly prudce dolů,a to o více než deset procent.
Holešovice zrychlují: ceny bytů rostly o 25 %
24.03.2026 12:11
Holešovice patří v posledních letech mezi nejrychleji rostoucí rezidenční lokality v Praze. Podle Deloitte Rent Index zde ceny bytů v roce 2025 vzrostly o 25 %, což výrazně překonává průměr hlavního města.
Warner Bros znovu odmítl Paramount a dál upřednostňuje Netflix
07.01.2026 14:57
Správní rada americké mediální skupiny Warner Bros. Discovery (WBD) jednomyslně odmítla upravenou nabídku na převzetí od firmy Paramount Skydance za 108,4 miliardy dolarů (2,25 bilionu Kč).
Netflix kupuje Warner Bros a HBO Max za 72 miliard USD. Jde o největší mediální dohodu dekády
05.12.2025 13:57
Netflix oznámil dohodu o převzetí filmových studií Warner Bros a streamovací platformy HBO Max za 72 miliard dolarů, což představuje jednu z největších transakcí v historii mediálního průmyslu.
O Warner Bros. Discovery je velký zájem. Do boje vstupuje také Netflix
31.10.2025 10:50
Streamovací gigant Netflix si dělá zálusk na tradiční filmové studio. Podle zdrojů agentury Reuters společnost aktivně zkoumá možnost podání nabídky na koupi studia a streamovací divize Warner Bros.
Investiční nemovitosti MUSE7 pořídíte pohodlně. Třeba i za bitcoiny
22.07.2025 11:47
Patříte mezi ty, kteří se právě nyní poohlížejí po výhodné investici do nemovitostí v srdci hlavního města? Pak si určitě nenechte protéct mezi prsty nabídku prémiových bytů v Holešovicích, nesoucích originální jméno MUSE7.

Monitoring médií
Markéta Schenková, redaktorka -------------------- Karveňáci lížou jednu zmrzlinu za druhou. Už ale ví, že zanedlouho místo ní budou muset vzít do ruky deštník.
Já po ránu nic neužívám. Teprve až s obědem s ním těch svých pověstných 50 pilulek chceš tu pohádku a jdu spát společně s dětma? Za všechno není pilulka, pilulky nejsou zázračný lék na všechno.
SpaceX míří na burzu. Historická událost nejen pro kosmický průmysl, ale také pro akciové trhy. Společnost Elona Muska však není první vesmírnou firmou, do jejíchž akcií lze investovat.
Vítězným projektem sedmnáctého ročníku soutěže Podnikavá hlava, kterou každoročně pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (VTP UP), se stal systém Catermink, který usnadňuje řízení cateringových firem.
Akcie v sektoru spotřebního zboží a služeb zaznamenaly během odpoledního obchodování výrazný růst díky celkovému oživení trhu. K pozitivní náladě přispělo zmírnění geopolitického napětí na Blízkém východě a pokles výnosů z dluhopisů z předchozích maxim.
mluvčí 1, -------------------- V dalších Zprávách Dobrého rána společně s Lenkou Markovou připomeneme i pokračující stavbu, respektive aukci stavebních pozemků na Českodubsko.
mluvčí 1, -------------------- Pěkné odpoledne je 16 hodin. Začínají zprávy, Vítám vás u nich. mluvčí 2, -------------------- Evropská. Kateřina Švédová, moderátorka -------------------- Komise navrhla jedenadvacátý balík protiruských sankcí Podle její předsedkyně von der Leyenové opatření míří na energetiku, finanční služby, kryptoměny a rybolov po jejich přijetí by mělo na sankční seznam přibýt víc než 30 ruských bank.
Za 18 milionů korun zrekonstruovali vinohradští sokolové atletický ovál u své sokolovny v Polské ulici v Praze 2, polovinu této částky pokryje dotace od pražského magistrátu.