Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Jak zvládnout cizí jazyk na manažerské úrovni

Jak zvládnout cizí jazyk na manažerské úrovni

29.6.2009 9:41
Autor: 

Požadavky na kvalifikaci manažerů středního, vyššího i nejvyššího stupně se neustále zvyšují. Jedním ze základních předpokladů nástupu do manažerské funkce nebo jejího úspěšného zvládání je až na výjimky znalost cizích jazyků. Ne na hovorové úrovni, ale tak, aby manažer přesně porozuměl komunikaci s nadřízenými v zahraničních centrálách a partnery a plynně zvládl komunikaci s nimi, byl schopen jasně a srozumitelně vysvětlit svá stanoviska a přesvědčivě odprezentovat a obhájit své návrhy.

Společnost Berlitz opětovně přichází s nabídkou aktivně stráveného léta, a to se speciálním intenzivním jazykovým programem Summer Immersion. Je určen pro jednotlivce a dvojice a je tou nejrychlejší, nejintenzivnější a nejefektivnější formou studia jazyka. Je připraven pro ty zájemce o jazykovou výuku, kteří se chtějí okamžitě ponořit do jazyka, sžít se s ním a dosáhnout těch nejlepších výsledků během co nejkratší doby. Využívá nejnovější a zároveň mnohaletými zkušenostmi podložené studijní plány a kombinaci autentických postupů rodilých mluvčích, multimediálních materiálů a metody Berlitz - nejpřirozenější cesty, jak se naučit mluvit novým jazykem.

Zájemci o intenzivní jazykový kurs Summer Immersion si mohou vybrat ze dvou forem studia: celodenní, zahrnující pětidenní výuku o osmi vyučovacích hodinných denně, a půldenní – desetidenní výuka o pěti vyučovacích hodinách denně. Obě formy představují vysoce koncentrované individuální lekce, nutící posluchače mluvit, rozumět a myslet v novém jazyce po celý den, včetně oběda, v přítomnosti dvou lektorů - rodilých mluvčích. Jeho součástí jsou konverzace v reálných životních situacích, od telefonního hovoru až po skupinovou konverzaci se dvěma instruktory současně, cvičení rychlých odpovědí na rychlopalné otázky a například také oběd s instruktory, umožňující vyzkoušet si nový jazyk v přirozeném prostředí. Intenzitě a efektivitě programu odpovídají i výsledky: absolventi kurzu dokáží pohotově komunikovat v převážné většině obchodních a sociálních situací.

Pro ty, kteří dávají přednost práci v kolektivu a shledávají výuku ve skupině jako jednodušší a zábavnější, nabízí Berlitz 14-denní skupinovou výuku Summer Group, úspornou a výhodnou alternativu se všemi výhodami metody Berlitz.

Bližší informace:

Berlitz, Karlovo náměstí 10, Praha 2, tel. : +420 225 952 551, fax: +420 225 952 554

Berlitz, Bozděchova 2, Praha 5-Anděl, tel. +420 257 318 913, +420 257 318 932

Berlitz, Rašínova 2, Brno, tel.: +420 542 217 580, fax: +420 542 217 581
 
(Komerční prezentace)


Váš názor
  • No
    16.6.2009 10:00

    pokud to bude vyucovat ta pani co je na fotce, tak bych o tom i pouvazoval... ;o)
    Indulona
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data