Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Zkusíte a oceníte. Burzovní rádce jménem Financnik.cz

Zkusíte a oceníte. Burzovní rádce jménem Financnik.cz

22.6.2009 9:27
Autor: 

Možná jste to zatím neslyšeli, ale existují obchodní strategie, které profitují, ať je krize, nebo nikoliv. Některé zaberou 3 minuty měsíčně a obchodují se s pomocí takzvaných opcí. Jiné se obchodují pár hodin denně a nahrazují běžné zaměstnání. Jsou jednoduché a fungují. Nepotřebují astronomický účet do začátku a může je dělat prakticky každý. Je jen těžké takové najít. Musíte nejprve potkat někoho, kdo se s vámi o takové podělí. Kdo vám ukáže, jaký obchodní software si stáhnout a jak v něm vše nastavit. Kdo vám vysvětlí, kdy a proč do trhu vstoupit a kdy a proč vystoupit. A především někoho, kdo víc, co dělá, protože je sám obchodník na plný úvazek.

Právě dva takoví obchodníci stojí za vznikem serveru www.financnik.cz, který se vám pokusíme stručně představit.

Články, nekonečné rady a zkušenosti.

Server www.financnik.cz vydává několik článků týdně a prakticky všechny jsou orientovány na zcela praktické obchodní dovednosti, odrážející reálné zkušenosti, občas i prozrazující skutečně cenné rady a tipy, jejichž odhalení muselo autory nezřídka stát nutnou dávku času, nervů i peněz.

Články zahrnují záběr od začínající až po velmi pokročilé obchodníky a tak zde naleznete kompletní on-line manuál k obchodování komoditních trhů (zcela zdarma), mnoho článků na téma obchodní software, zajímavé obchodní přístupy a obchodní strategie a také velké množství článků na téma obchodní psychologie.

Sami autoři obchodují vlastní obchodní systém s názvem FinWin, o který také opírají řadu článků. Nutno říci, že zaměření je zde více na obchodování komoditních futures trhů a opcí, principy v článcích jsou však obecně univerzální a lze je aplikovat na prakticky libovolné škále trhů. Styl článků je jednoduchý, tak, aby každý byl schopen porozumět problematice – žádné odborné výrazy, ve kterých se čtenář ztrácí, žádné akademické poučky, bez praktického využití.

Semináře, které dle všeho opravdu naučí.

Pro ty, kteří preferují osobní výklad a již připravené, kvalitně strukturované vzdělání, nabízí server i nepravidelné semináře – frekvence pořádání je cca každý 1-2 měsíce. Semináře nabízejí velmi široké zaměření, od základů obchodování na komoditních trzích, přes intradenní obchodování až po obchodování opcí. Součástí většiny seminářů je vyučování obchodního systému FinWin, který na vybraných seminářích autoři komentují i v živých podmínkách trhů. Seminář vás však také naučí nezbytné kroky obchodního „řemesla“, mezi které patří například proces backtestování, skrze který si můžete dokonale vyzkoušet možnosti strategie FinWin zcela zdarma, tj. bez nutnosti ihned aplikovat v reálných podmínkách trhů.

Semináře serveru www.financnik.cz se těží velmi vysoké oblibě. Patří mezi nejvyprodanější u nás a o jejich oblibě mimo jiné svědčí i téměř absolutní spokojenost – každý účastník totiž po absolvování dostane e-mailem dotazník spokojenosti, ve kterém sdělí své názory a pocity. 94% účastníků hodnotí seminář s nejvyšší spokojeností – konkrétní komentáře účastníků seminářů je pak možné přečíst v rámci nabídky každého ze seminářů.

Semináře jsou ryze praktické a nováčci i pokročilí obchodníci se na nich naučí skutečně praktické rady a tipy, které mohou téměř ihned efektivně aplikovat v trzích.

Nové knihy, které v běžné distribuci nenajdete.

Poslední aktivita serveru Financnik.cz, která stojí za zmínku, je vydávání knih s obchodní tématikou. Zakladatelé serveru zakoupili licence na řadu špičkových zahraničních titulů, od nejlepších světových autorů a obchodníků a vydali takové v českém jazyce. Tito tituly nejsou v běžné distribuci, je tedy možné je zakoupit pouze na zmíněném serveru. Jednou z nabízených knih je i kniha samotných zakladatelů serveru s názvem „Jak se stát intradenním finančníkem“. Tato kniha se stala doslova bestsellerem a za 8 měsíců od vydání již bylo prodáno více jak 5000 kusů. Když je nabídka knih zatím omezená, doufejme, že se bude i nadále rozrůstat, aby měli obchodníci u nás šanci z takových co nejvíce sami těžit.

Závěrem

Pokud máte pocit, že na své zasloužené profity čekáte již příliš dlouho, nebo zkrátka a dobře jen chcete zkusit nějaký nový obchodní směr a příjemně se inspirovat, nebudete zklamáni. Dejte Finančníkům pár minut a uvidíte, že vám dají mnoho nového.

Komerční prezentace


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data