Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Trojitý zásah s Patria Plus a Investor Plus - 3 měsíce služeb navíc zdarma a dárek z benefit klubu!

Trojitý zásah s Patria Plus a Investor Plus - 3 měsíce služeb navíc zdarma a dárek z benefit klubu!

17.10.2011 10:00
Autor: Redakce, Patria.cz

U příležitosti konference Investiční den s Patrií, která se koná ve čtvrtek 20.10.2011, jsme pro vás připravili speciální akční nabídku Trojitý zásah - objednejte si v týdnu od 17.10. do 23.10.2011 licenci Patria Plus nebo Investor Plus a získáte 3 měsíce služeb navíc zdarma! Získáte tak exkluzivní informační a datový zdroj na celých 15 měsíců místo obvyklých 12 měsíců a zároveň dárek z našeho benefit klubu dle vašeho výběru. Pro klienty Patria Direct navíc zůstává nárok na 50% slevu. Tato speciální nabídka platí pouze tento týden!

Podmínky akční nabídky:
Nárok na získání 3 měsíců služeb zdarma spolu s dárkem z benefit klubu má kdokoliv, kdo si od 17.10.2011 do 23.10.2011 objedná jeden roční přístup k placeným službám Patria Plus nebo Investor Plus (při objednávce bude nastaven přístup na 15 měsíců automaticky). Tato speciální akce zároveň zahrnuje možnost výběru jednoho z benefitů, poskytovaných k placeným službám (volba benefitu je součástí objednávkového formuláře). V tomto období také zůstávají v platnosti stávající množstevní slevy při nákupu více licencí a sleva pro klienty Patria Direct (-50 %). 

Objednávku služeb Patria Plus můžete provést například ZDE.

 

Objednat Patria Plus


O placených službách: 
Patria Plus je služba poskytující komplexní finanční informace pro investory, malé, střední i velké podniky. Specializuje se na podnikové finance, treasury data a strategické firemní informace. Je vítaným pomocníkem při řízení peněžních toků ve společnosti, při oceňování investičních příležitostí, při správě finančních aktiv obecně anebo tvorbě strategický finančních plánů a investic. Souhrnné informace o službách Patria Plus naleznete ZDE.

Investor Plus je pomocníkem při výběru a načasování investice. Službu využijí soukromí i institucionální investoři. Základem Investor Plus je analytický servis, exkluzivní zpravodajství, mobilní služby, podrobná korporátní data a obsáhlé databanky. Komplexní informace o službách Investor Plus naleznete ZDE.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
24.02.2026
15:41Citrini Research: AI nahradí kancelářské pozice. To oslabí spotřebu i akciové indexy
14:07Novo Nordisk sníží v USA ceny léků Wegovy a Ozempic až o polovinu
14:06Meta podepsala miliardový kontrakt s AMD. Získá technologie, vliv i možnost stát se velkým akcionářem
12:24Vyhlídky pro německý export se dál zlepšují, panuje ale nejistota kolem cel
12:14Dimon: Část trhu znovu dělá „hlouposti“. Rizika připomínají období před finanční krizí
10:48ČNB schválila prospekt KARO Leather pro přestup na hlavní trh pražské burzy
10:01Nejhorší den za čtvrt století. Akcie IBM potopil nový nástroj Anthropicu
8:57KARO míří na Prime Market, černý AI scénář od Citrini Research otřásl trhy a PayPal centrem zájmu kupců  
8:50Rozbřesk: Úskalí nové hospodářské strategie. Staneme se zemí pro „budoucnost“?
6:04Krugman: Zrušení cel je dobrá zpráva, ale Trump pravděpodobně najde cesty, jak to dobré eliminovat
23.02.2026
18:04Dláždí centrální banky cestu globálnímu ekonomickému boomu?
16:57Týdenní výhled: Nejdůležitější událostí jsou středeční výsledky Nvidie  
16:10Jižní Korea byla nejvýkonnějším trhem loňska. Je silný růst indexu Kospi začátkem dlouhodobého trendu?
15:57Ceny všech typů nemovitostí loni zrychlily růst a vytvořily nová maxima
12:30Magnificent Seven letos pod tlakem: růst capexu na AI nahlodává free cash flow a víru investorů
11:24Další hořká pilulka pro Novo Nordisk. Nový lék si vede hůře než konkurent od Eli Lilly
11:03PODCAST Analytický radar: Tři tipy Braňa Sotáka na AI infrastrukturu
10:07Globální 15% clo zvyšuje nejistotu. Dolar oslabuje, americké futures míří dolů  
9:01Rozbřesk: Obchodní chaos nekončí. Nejvyšší soud zrušil Trumpova reciproční cla
8:47Slovenští novináři zpochybňují smlouvy CSG za miliardy, USA zastavují výběr cel podle IEEPA, ale Trump zavádí nové 15% clo  

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
AMC Entertainment Holdings Inc (12/25 Q4)
Axon Enterprise Inc (12/25 Q4, Aft-mkt)
CCC Intelligent Solutions Holdings Inc (12/25 Q4, Aft-mkt)
Constellation Energy Corp (12/25 Q4)
Corcept Therapeutics Inc (12/25 Q4, Aft-mkt)
Edenred SE (12/25 Q4, Bef-mkt)
First Solar Inc (12/25 Q4, Aft-mkt)
Home Depot Inc/The (01/26 Q4, Bef-mkt)
HP Inc (01/26 Q1, Aft-mkt)
IPSOS SA (12/25 Q4)
Lucid Group Inc (12/25 Q4, Aft-mkt)
Mosaic Co/The (12/25 Q4, Aft-mkt)
Realty Income Corp (12/25 Q4, Aft-mkt)
Saipem SpA (12/25 Q4, Aft-mkt)
Solaris Energy Infrastructure Inc (12/25 Q4, Aft-mkt)
Temenos AG (12/25 Q4, Aft-mkt)
Tempus AI Inc (12/25 Q4, Aft-mkt)
Workday Inc (01/26 Q4, Aft-mkt)
Zeta Global Holdings Corp (12/25 Q4, Aft-mkt)