Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
V Prokopském údolí se bude luxusně bydlet

V Prokopském údolí se bude luxusně bydlet

19.06.2012 16:12
Autor: Redakce, Patria.cz

V Prokopském údolí láká nádherná příroda a úchvatné skalní masivy k romantickým procházkám i aktivnímu způsobu života. Nyní developerská společnost JRD nabízí unikátní možnost v této romantické lokalitě i bydlet, a to v jedné z osmi vil ekologického  projektu Vily Diamantica.

Prokop ulice

Projekt čítající 8 luxusních vil s názvy podle jedinečných drahokamů - Rubín, Safír, Smaragd, Spinel, Topaz, Nefrit, Granát a Ametyst, je situován do úchvatného prostředí Prokopského údolí. Tato lokalita má výbornou dopravní dostupnost do pražského centra automobilem, městskou hromadnou dopravou nebo vlakem.

Podél vil protéká potok a nedaleko se nachází jezírko, které inspirovalo mnoho filmařů. Prokopské údolí vybízí k příjemnému trávení volného času, jako jsou procházky, jogging či projížďky na kole, a pro děti je zde připravena naučná stezka. Vily Diamantica se nacházejí  na okraji Prokopského údolí a svým architektonickým ztvárněním a unikátním stavebním řešením přirozeně splynou s okolní přírodou.

Prokop zahrada2

Nízkoenergetické vily Diamantica jsou situovány tak, aby si vzájemně nestínily, a obytné místnosti jsou orientovány do obytných částí zahrad. Jednotlivé vily jsou řešeny velmi komfortně s důrazem na luxus, eleganci, moderní technologie a nízké provozní náklady.

Prokop obyvak

Díky použití špičkových technologií obyvatelé každé z unikátních vil Diamantica získají komfortní a zdravé prostředí a bydlení s neuvěřitelně nízkými provozními náklady. Současně bude jejich nové bydlení mnohem méně zatěžovat životní prostředí emisemi než při bydlení v běžné novostavbě.

Prokop loznice

Za sousedy budou mít vily Diamantica, kromě přírody i další dva  projekty developerské společnosti JRD. Jsou jimi Rezidence Trilobit a Byty Semmering. Oba projekty jsou unikátní svou architekturou a přirozeně zapadají do krajinného rázu Prokopského údolí.

Více informací o projektu na: www.jrd.cz
info@jrd.cz
tel.: 777 88 55 99

(Komerční sdělení)

Váš názor
  •  
    20.06.2012 9:17

    TAK TO JE BOMBA...KTEREJ Z RADNÍCH DOSTAL DESÍTKU DO KAPSY???....Eště chybí zastavět Stromovku, Riegrovy sady, Divokou šárku, Petřín a ještě pár prima lokalit s bezva přírodou. Ze všeho nejvíc mi v Prokopáku chyběly vily pro nenažrance, zajímalo by mě, jaká elita se tam bude stěhovat - nejspíš nějaká parta majitelů Prahy a okolí. Hanba, svrab a neštovice, hnůj a cholera. Je mi z toho na zvracení.
    marrtt
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data