Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Patria Direct má již přes 5000 klientů a spustila obchodování na rakouské burze!

Patria Direct má již přes 5000 klientů a spustila obchodování na rakouské burze!

20.06.2006 10:48
Autor: 

Následuje tisková zpráva Patria Direct
Počet klientů využívajících služby společnosti Patria Direct překročil 5000. Od 19. června společnost rozšířila nabídku kapitálových trhů, na kterých obchoduje, o rakouskou burzu.

V pondělí 19. června 2006 překročil počet klientů společnosti Patria Direct hranici 5000 klientů. Počet klientů trvale roste, na konci roku 2005 jich společnost měla 4208 a o rok před tím 2773. Trvale roste také objem aktiv klientů investovaných prostřednictvím společnosti Patria Direct – v současnosti je to téměř 10,4 mld. korun, oproti 9,4 mld. ke konci roku 2005 a 3,7 mld. k poslednímu dni roku 2004.

Patria Direct od 19. června dále rozšířila seznam kapitálových trhů, na kterých svým klientům umožňuje obchodování.

„Nyní umožňujeme našim klientům zapojit se do obchodování i na vídeňské burze. Tato burza může být pro investory velmi zajímavá, neboť se zde obchodují společnosti, které dobře znají i čeští investoři - např. Erste Bank, OMV, Telecom Austria či Wienerberger. Navíc index rakouské burzy ATX během necelých dvou měsíců klesl o více než 1000 bodů a ceny akcií se tak dostaly na zajímavou úroveň,“ řekl Oldřich Pavlovský, výkonný ředitel Patria Direct.

Na vídeňské burze se obchoduje každý den od 9:25 do 17:30 hodin a Patria Direct nabízí možnost obchodovat s rakouskými cennými papíry prostřednictvím internetových stránek www.patria-direct.cz, telefonicky a s pomocí osobního makléře.

Patria Direct se zaměřuje na obchodování s cennými papíry pro privátní klientelu. Společnost je součástí skupiny Patria. Svým klientům poskytuje zejména:

* Obchodování s akciemi, ETF-indexovanými akciemi, investičními certifikáty, českými státními dluhopisy a hypotečními zástavními listy Hypoteční banky
* Měnové konverze a poskytování úvěru na nákup cenných papírů
* Obchodování on-line a prostřednictvím call centra nebo osobního makléře na burzách v ČR, Polsku, Maďarsku, Belgii, Finsku, Francii, Holandsku, Itálii, Německu, Portugalsku, Rakousku, Španělsku, Švýcarsku, Velké Británii a USA
* Informační a poradenský servis


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data