Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN147,7147,81,06
Msft3,02
Nokia7,9447,9640,91
IBM0,86
Mercedes-Benz Group AG46,74546,755-0,79
PFE0,40
01.08.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 30.07.2026
Austevoll Sea (AUSS.OL, Oslo)
Závěr k 30.7.2026 Změna (%) Změna (NOK) Objem obchodů (NOK)
85,30 -0,23 -0,20 -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství Austevoll Sea
Rozbřesk: Trhy věří brzkému konci íránského konfliktu. Ale co když se pletou?
14.04.2026 10:03
Je překvapivé, s jakým optimismem reagují trhy i na drobné náznaky možného poklesu napětí na Blízkém východě. Například po včerejší poznámce J. D. Vance o tom, že míč je na straně Teheránu a náznacích, že diplomatické kontakty pokračují, ropa opět poklesla pod 100 USD/b...
MercadoLibre: Nastal čas k dokupu?
16.10.2025 14:28
Akcie latinskoamerického e-commerce lídra MercadoLibre zažily v posledních měsících výrazný pokles, tažený obavami z agresivní expanze Amazonu v Brazílii, nástupu čínských hráčů a výhledu ekonomiky regionu.
RMS Mezzanine, a.s.:  Vnitřní informace
26.09.2025 16:59
RMS Mezzanine, a.s. DIČ:CZ000255 Společnost RMS Mezzanine, a.s. zveřejňuje vnitřní informace. Více informací v dokumentech zde: Vnitřní informace - částečné čerpání úvěru JTB dne 26.

Monitoring médií
Akcelerační zóny měly výstavbu obnovitelných zdrojů polít živou vodou. Podle odborníků ale hrozí, že to dopadne spíš naopak a investoři se budou vymezeným oblastem vyhýbat.
Akcelerační zóny měly výstavbu obnovitelných zdrojů polít živou vodou. Podle odborníků ale hrozí, že to dopadne spíš naopak a investoři se budou vymezeným oblastem vyhýbat.
Společnost Saab podepsala smlouvu s německou společností TKMS, která se zabývá námořní obranou, a obdržela zakázku na dodávku a integraci bojových systémů, kompozitních struktur a senzorů do čtyř nových fregat třídy MEKO A-200 DEU německého námořnictva.
31. 7. 2026 – 9:12 / Partnerské články / armadnizpravodaj.cz Nový britský premiér Andy Burnham si pro první zahraniční schůzku vybral palubu letadlové lodi HMS Queen Elizabeth v Portsmouthu, a naproti němu stál Volodymyr Zelenskyj.
Nový britský premiér Andy Burnham si pro první zahraniční schůzku vybral palubu letadlové lodi HMS Queen Elizabeth v Portsmouthu, a naproti němu stál Volodymyr Zelenskyj.
Martin Štěpánek, redaktor ČT -------------------- V tříkilometrovém pásmu mezi Klikovem a Chlumem u Třeboně zachovali pod vedením velmi vysokého napětí pestrou skladbu porostů.
Jedním z nejděsivějších dědictví minulé vlády byl nezrušitelný závazek z roku 2023 vymezit do srpna 2026 akcelerační oblasti pro větrné elektrárny. V polovině ledna jsem se stal vládním zmocněncem pro Green Deal a vytáhl jsem z “připomínkového sklepa Ministerstva životního prostředí” zcela zanedbanou podobu akceleračních oblastí o obludné rozloze a s plánem nekontrolovatelně a dotovaně stavět větrníky napříč naší zemí.
29. 7. 2026 – 13:30 / Partnerské články / autozive.cz Ještě v prosinci 2025 patřilo každé čtvrté nově registrované auto na Ukrajině značce BYD. O pět měsíců později je čínský gigant až pátý a žebříčku vládne nenápadné SUV z dílny Renaultu.