Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN133,7133,762,60
Msft1,11
Nokia7,3787,3962,85
IBM2,06
Mercedes-Benz Group AG52,6352,71-0,32
PFE-0,81
03.04.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 03.04.2026 2:04:00
VANGUARD TOTAL STOCK MKT ETF (NY Consolidated)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
323,76 0,16 0,52 950 030 990
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 19.03.2026
11:58Při spoření na důchod jsou v dlouhodobém horizontu nejvýhodnější investice do akcií v podobě burzovně obchodovaných fondů (ETF), následované investicemi v dlouhodobém investičním produktu (DIP). Naopak spoření na důchod přes doplňkové penzijní spoření či penzijní připojištění obvykle přináší nižší výnosy - a tím méně naspořených peněz na penzi. Vyplývá to z analýzy XTB (ČTK)
 04.03.2026
16:54V Hormuzském průlivu dnes hořela kontejnerová loď Safeen Prestige plující pod maltskou vlajkou, zasáhl ji tam projektil. S odvoláním na společnost Vanguard, která se zabývá řízením rizik v námořní dopravě, o tom informovala agentura Reuters. Britská vojenská námořní služba (UKMTO) doporučuje lodím v oblasti plout opatrně (ČTK)
 26.02.2026
10:12London Stock Exchange Group (LSEG), ve které má podíl společnost Elliott Investment Management, odkoupí během příštích 12 měsíců své vlastní akcie v hodnotě 3 mld. GBP (4,1 mld. USD) (Bloomberg)
 25.02.2026
14:58Morgan Stanley: Nadměrné výprodeje napříč sektory vyvolané obavami ohledně umělé inteligence vytvářejí příležitosti pro stock pickery. Investoři by podle banky měli hledat zavedené AI hráče, silné růstové společnosti a kvalitní značky, aby využili nižších cen (Bloomberg)
 11.02.2026
13:50Institut náboženských záležitostí (IOR) představil dva akciové indexy, které sledují vývoj firem podnikajících v souladu s katolickými hodnotami. Pro institut, který funguje jako vatikánská banka, je to první krok do oblasti tematických investičních produktů a zároveň signál, že by v budoucnu mohl nabídku ještě rozšířit například o burzovně obchodované fondy (ETF), napsal server zpravodajské televize CNBC (ČTK)
 06.01.2026
15:01Morgan Stanley podle dokumentů podaných v úterý u americké Komise pro cenné papíry (SEC) usiluje o schválení burzovně obchodovaných fondů (ETF) navázaných na cenu kryptoměnových tokenů (Reuters)
 01.12.2025
14:16Goldman Sachs zaplatí 2 mld. USD za koupi společnosti Innovator Capital Management. Jedná se o dohodu, která spojuje banku s emitentem relativně nového typu ETF, které upoutaly pozornost některých lidí na Wall Street. Innovator Capital Management se specializují na ETF s definovaným výsledkem, které se snaží omezit riziko poklesu pro investory výměnou za omezení potenciálu růstu a jsou oblíbené mezi finančními poradci, kteří se snaží chránit klientská portfolia (Bloomberg)
 19.11.2025
12:46Investoři stáhli v úterý z ETF iShares Bitcoin Trust (IBIT) společnosti BlackRock 523 mil. USD, což je největší jednodenní odliv od založení fondu (Bloomberg)
 19.09.2025
8:55

Bank of Japan ohlásila, že začne prodávat svůj holding ETF v objemu 620 mld. JPY za rok. Sazby drží stejné poměrem hlasů 7:2, kdy 2 hlasy byly pro zvýšení sazeb

(Bloomberg)
 11.09.2025
11:57Akcie světových zbrojařských firem narostly v posledních letech o stovky procent. Důvodem je podle analytiků světová geopolitická situace a s ní související růst rozpočtů zemí na obranu. Index STOXX Europe Total Market Aerospace & Defense, který sleduje evropské zbrojařské a letecké společnosti, od začátku letošního roku vzrostl o 57 procent, za poslední rok posílil o 77 procent, řekl ČTK analytik Portu Lukáš Raška (ČTK)
 02.09.2025
11:19Generální ředitelkou firmy Stock Plzeň-Božkov, největší...
 07.05.2025
9:55

Výše aktiv v evropských ETF fondech zaměřených na ESG vzrostla v prvním kvartále o 12 % na 126 miliard USD

(Bloomberg)
 TémaNázor
18:00#L best off

Zpravodajství VANGUARD TOTAL STOCK MKT ETF
Patria Finance nabízí nejlepší Dlouhodobý investiční produkt v ČR, potvrdil opět po roce žebříček Finparáda
01.04.2026 15:28
Patria Finance ze skupiny ČSOB je nejlepším poskytovatelem Dlouhodobého investičního produktu (DIP) v České republice. Patria s DIP, který je zároveň nabízen jako řešení celé skupiny ČSOB, po roce obhájila nejvyšší hodnocení, které lze získat.
OpenAI získala na rozvoj rekordních 122 miliard dolarů
01.04.2026 12:02
Společnost OpenAI získala od investorů 122 miliard USD (2,6 bilionu Kč). Hodnota společnosti tak dosáhla 852 miliard dolarů (více než 18 bilionů Kč).
Goldman Sachs: Rekordní shorty otevírají prostor pro prudký odraz akcií, ale rizika se obrací směrem vzhůru
31.03.2026 12:53
Shortování ze strany hedgeových fondů a rozsáhlé prodeje v rámci systematických strategií posunuly globální trhy do technicky přeprodaného teritoria. Podle analytiků Goldman Sachs to vytváří značný potenciál pro prudké oživení akcií, pokud se geopolitická nejistota sníž...
Pád CSG. Akcie na závěr týdne výrazně oslabují a už jsou pod IPO cenou
27.03.2026 16:16
Série špatných zpráv v posledních týdnech a celkový pokles ve zbrojním sektoru si vybírá na akciích Czechoslovak Group (CSG) svou daň. Titul, který se začátkem roku stal (nejen) v českém investičním světě horkým zbožím, se dnes propadl pod svou upisovací cenu při lednov...
Evropská energetika má stále prostor růst. Morgan Stanley zvyšuje doporučení
25.03.2026 12:47
Evropský energetický sektor podle analytiků Morgan Stanley zdaleka ještě nedosáhl svého vrcholu. Investoři totiž teprve začínají oceňovat strukturální posun.
Těžaři pod tlakem: prudký propad zlata tlačí na jejich marže
23.03.2026 16:10
Před vypuknutím konfliktu na Blízkém východě dosahovalo zlato až 5 500 dolarů za unci. S několika týdenním trváním války v Íránu se ale investoři začali žlutého kovu setrvale zbavovat a historická maxima jsou tatam.

Monitoring médií
Sektor paměťových čipů zažívá v posledních měsících natolik bezprecedentní růstovou vlnu, že si vysloužil vlastní burzovně obchodovaný fond. Tento krok, který má drobným i institucionálním investorům usnadnit participaci na probíhajícím boomu, však mezi zkušenými tržními veterány vyvolává značné obavy.
NESPOKOJENY Stojím na okraji propasti a hledím na krajinu, která už není naše. Spojení hojné energie a strojového učení udělalo lidskou práci a myšlení zastaralými .
Práce z domova, snížení rychlosti na dálnicích, zákaz provozu osobních aut v neděli, omezení letecké přepravy osob, na dovolené vlakem, provoz osobních aut na střídačku podle sudých a lichých čísel! Eurokomisař pro energetiku představil 10-bodový plán na omezení osobní dopravy v celé Evropské unii! A ministr války USA vyhodil 12 generálů, protože prý nesouhlasí s válkou v Íránu! Kdokoliv si myslel, že Evropská komise pod tlakem energetické krize změní svůj euronacistický postoj proti ruské ropě, a že zruší sankce na Rusko, aby se předešlo energetické katastrofě v Evropě, tak byl na omylu.
VK Práce z domova, snížení rychlosti na dálnicích, zákaz provozu osobních aut v neděli, omezení letecké přepravy osob, na dovolené vlakem, provoz osobních aut na střídačku podle sudých a lichých čísel! Eurokomisař pro energetiku představil 10-bodový plán na omezení osobní dopravy v celé Evropské unii! A ministr války USA vyhodil 12 generálů, protože prý nesouhlasí s válkou v Íránu! Kdokoliv si myslel, že Evropská komise pod tlakem energetické krize změní svůj euronacistický postoj proti ruské ropě, a že zruší sankce na Rusko, aby se předešlo energetické katastrofě v Evropě, tak byl na omylu.
Akciový trh, reprezentovaný indexem S&P 500 zahrnujícím 500 největších amerických veřejně obchodovaných akcií, dosahoval za posledních 50 let průměrného ročního výnosu 10 %.
Noví zákazníci už budou platit ceny, na kterých se notně podepsal konflikt na Blízkém východě. První dodavatelé zdražují, nejspíše se přidají i další.
Harvardský ekonom Kenneth Rogoff řekl, že čínský jüan by se během příštích pěti let mohl stát významnou globální rezervní měnou, a to s odkazem na zrychlující geopolitickou fragmentaci, změny politiky v Pekingu a rostoucí nespokojenost s dominancí.
Dobrý den, vítejte u seriálu o akciových indexech od FXTREET.cz. Já jsem Marika Čupa. A já jsem Anna Benedikt. Londýn byl po staletí finančním centrem světa, dnes ale investoři čím dál častěji odcházejí jinam.