Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ128512890,16
KB0,00
PKN103,86103,880,23
Msft1,37
Nokia5,775,898-2,31
IBM0,27
Mercedes-Benz Group AG59,4559,48-0,38
PFE-2,83
15.11.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 14.11.2025
Mitsubishi Est (8802.F, Frankfurt)
Závěr k 14.11.2025 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
18,20 1,11 0,20 13 082
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 29.09.2025
10:01Společnost Jaguar Land Rover, vlastněná společností Tata Motors, požádala banky o nouzové financování ve výši 2 mld. GBP, aby automobilka zmírnila finanční zátěž způsobenou kybernetickým útokem, který ji donutil zastavit výrobu. Podle deníku Economic Times se na nabídce urgentního úvěru a následném prodeji nebo syndikaci dluhu větší skupině dohodly Standard Chartered Bank, Citigroup a Mitsubishi UFJ Financial Group (Bloomberg)
 28.08.2025
10:10Společnost Berkshire Hathaway Inc. vedená Warrenem Buffettem navýšila své podíly ve firmách Mitsubishi Corp. a Mitsui & Co., což podle japonských obchodních domů vedlo k růstu akcií napříč celým sektorem (Yahoo Finance)
 27.08.2025
10:39Japonská automobilka Mitsubishi Motors ve středu snížila svou prognózu provozního zisku v běžném fiskálním roce o 30 procent kvůli negativnímu dopadu amerických cel, nižšímu očekávanému objemu prodeje a vyšším prodejním nákladům. Nově společnost očekává, že za fiskální rok do března příštího roku zaúčtuje provozní zisk ve výši 70 miliard jenů (475,12 milionu USD), což je o 30 miliard jenů méně než její předchozí prognóza (Reuters)
 16.06.2025
17:06

Firma Mitsubishi uvedla, že plánuje koupit robotickou společnost Aethon za 8 miliard dolarů

(Bloomberg)
 20.03.2025
14:45Japonská automobilka Mitsubishi Motors plánuje zadat výrobu svých elektromobilů tchajwanskému výrobci elektroniky Foxconn, známému také jako Hon Hai Precision Industry. Uvedla to dnes japonská agentura Kjódó, která se odvolává na informované zdroje. Dohoda by mohla být oznámena v příštích týdnech (ČTK)
 18.03.2025
8:44

Akcie 5 japonských společností, které má v portfoliu Warren Buffett (Mitsubishi, Marubeni, Mitsui, Itochu a Sumitomo), narostly až o 4 % po zprávě, že by v nich mohl Buffett časem navýšit podíl

(Bloomberg)

Zpravodajství Mitsubishi Est
Ackman, Tepper, Loeb: Co ve druhém kvartále nakupovali největší hráči?
15.08.2025 16:42
Nejbližší týdny po konci jednotlivých kvartálů umožňují investorům nahlédnout nejen do výsledků firem, ale také do portfolií těch neznámějších investorů.
Honda sníží investice do elektromobilů o 30 procent, trh podle ní roste pomalu
20.05.2025 11:56
Japonská automobilka Honda Motor sníží do konce finančního roku 2030 plánované investice do technologií pro elektromobily o 30 procent zhruba na sedm bilionů jenů (1,1 bilionu Kč).
Proč se vyplatí investovat v Japonsku a co si na něm oblíbil Warren Buffett
14.05.2025 6:13
Buffettova sázka na Japonsko přinesla akcionářům Berkshire ovoce. Na posledním setkání s akcionáři Buffett odtajnil, co ho přimělo investovat do japonských akcií a jak k investicím do Země vycházejícího slunce přistupovat.
Trump zavede reciproční cla a věří, že Putin usiluje o mír na Ukrajině. TikTok je v USA opět dostupný a evropské futures jsou smíšené
14.02.2025 8:39
Komerční banka dostala novou cílovku od Erste. Donald Trump zavede reciproční cla a také vyjádřil důvěru v ruského prezidenta Vladimira Putina, že usiluje o mír na Ukrajině.
Japonské automobilky Honda a Nissan oznámily zahájení rozhovorů o fúzi
23.12.2024 10:48
Japonské automobilky Honda a Nissan se dohodly na zahájení rozhovorů o fúzi. Oznámily to dnes firmy. Spojením podniků by vznikl třetí největší výrobce automobilů na světě za konkurenty Toyota a Volkswagen, napsala agentura Reuters.
Nissan jako nový akviziční cíl: Jedná o fúzi s Hondou. Zájem o něj vyjádřil i Foxconn
18.12.2024 10:46
Akcie Nissanu ve středu vyskočily o 24 %, nejvíce v historii, a narazily tak na denní limit. Automobilky Nissan a Honda potvrdily, že společně jednají, aby lépe čelily konkurenčním výzvám v době otřesů v globálním automobilovém průmyslu.

Monitoring médií
Když se firmě daří, chce svoje služby či zboží nabídnout i v jiných zemích. Dobývat svět znamená překonávat překážky, s tím se počítá. A kde všude se můžou objevit! Jenže pak třeba zjistíte, že ten lákavý a kreativní název, pod kterým prodáváte, křiví vašim budoucím zahraničním zákazníkům obličeje.
Francouzské zámořské území v Tichém oceánu, kde se vzduchem line vůně kurkumy, zázvoru a kokosů, o něco menší než Morava, vzdálené dva tisíce mil od břehů Austrálie.
Spread the love Speciálním dnem pro novináře a odbornou veřejnost odstartoval v Letňanech Veletrh čisté mobility e-SALON (13. do 16.11.). Novináři běželi od jedné tiskové konference ke druhé.
Německo od ledna 2026 spouští novou vojenskou službu pro mladé muže a plánuje výrazně navýšit stavy armády i záloh jako reakci na obavy NATO z Ruska.
U většiny typů vozů, které se jako nová nabízejí na tuzemském automobilovém trhu, se již manuální převodovka vůbec nenabízí. Je tedy logické, že se podíl aut, u kterých se řidiči nemusejí obtěžovat se sešlapáváním spojkového pedálu a ruční změnou převodového stupně na našich silnicích každoročně navyšuje.
Barbital - starší balení prodávané v Polsku. 20. století bylo století změn a pokroků - v medicíně obzvlášť. Psychiatrická léčiva čeká zásadní rozvoj až v 60.
Věda spojená s uměním a stavitelstvím má v Itálii ohromnou tradici. Řím a další města jsou už od starověku spojována s významnými mysliteli, filozofy, vědci, astronomy, vynálezci a staviteli.
Nejvýznamnější středoevropský veletrh čisté mobility e-SALON se v pražských Letňanech uskuteční již posedmé. Letos zaplní v PVA EXPO PRAHA sedm výstavních hal, přinese nové technologie i premiérová představení modelů vozů od světových značek, dobíjecí příslušenství, doprovodný program i testovací jízdy.