Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ119211940,17
KB102710291,18
PKN70,5570,570,54
Msft1,11
Nokia4,5084,5161,17
IBM0,30
Mercedes-Benz Group AG51,6751,681,57
PFE0,79
09.05.2025 9:18:59
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 09.05.2025 9:13:36
VV GOLD MINERS UCITS ETF (Xetra)
Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
49,37 -0,09 -0,05 190 517
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 07.05.2025
9:55

Výše aktiv v evropských ETF fondech zaměřených na ESG vzrostla v prvním kvartále o 12 % na 126 miliard USD

(Bloomberg)
 05.05.2025
10:05

Gold Fields souhlasil s koupí Gold Road za 3,40 AUD/akcie

(Bloomberg)
 25.03.2025
10:40Mediální společnost Trump Media & Technology Group (TMTG), kterou vlastní americký prezident Donald Trump, spolupracuje s kryptoměnovou platformou Crypto.com na spuštění série burzovně obchodovaných fondů (ETF) a produktů prostřednictvím své značky Truth.Fi. TMTG, která mimo jiné provozuje sociální síť Truth Social, o tom v pondělí informovala v tiskové zprávě (ČTK)
 29.01.2025
22:23Americká společnost Trump Media and Technology Group (TMTG), kterou většinově vlastní americký prezident Donald Trump, začne nabízet finanční produkty, jako jsou kryptoměny nebo burzovně obchodované investiční fondy (ETF). Za tímto účelem bude spolupracovat s americkou makléřskou firmou Charles Schwab. Dnešní oznámení podniku, který se doposud specializoval na oblast médií a technologií a který provozuje sociální síť Truth Social, výrazně posílilo jeho akcie (ČTK)
 14.01.2025
8:47Malijská vojenská junta začala o víkendu odvážet zlato v hodnotě asi 245 milionů dolarů (přes šest miliard Kč) z dolů na západě země, které patří kanadské společnosti Barrick Gold (BG). S odkazem na své zdroje o tom informovala agentura Reuters. Vláda tak učinila týden poté, co kvůli daňovým sporům nařídila zlato zabavit (ČTK)
 08.01.2025
9:26Loni v lednu americká Komise pro cenné papíry (SEC) schválila burzovně obchodované investiční fondy (ETF) na spotový bitcoin. Ty následně zažily silný růst a přispěly i k výraznému zvýšení ceny bitcoinu. Tato kryptoměna v poslední době těží i z vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách. Předpokládá se, že Trumpova administrativa zaujme vůči kryptoměnovému průmyslu vstřícnější postoj (ČTK)
 22.10.2024
11:11

Greatland Gold

......  
 18.09.2024
10:07Tchajwanská firma Gold Apollo tvrdí, že pagery, které ...
8:09Izrael ukryl výbušný materiál do pagerů, které si před několika měsíci u tchajwanského výrobce Gold Apollo objednalo libanonské militantní hnutí Hizballáh. S odvoláním na nejmenované americké a další představitele to napsal list The New York Times (NYT). Tchajwanská společnost ale následně uvedla, že pagery nevyrobila. Vysoce postavený zdroj libanonských bezpečnostních složek agentuře Reuters řekl, že za explozemi stála izraelská tajná služba Mossad (ČTK)
 17.09.2024
10:06

Goldman Sachs:

......  
 12.08.2024
8:33

Gold Fields se dohodla na koupi kanadské společnosti Osisko Mining Inc. za 4,90 CAD/akcie v hotovosti, velikost transakce tedy je 2,16 mld. CAD

(Bloomberg)
 23.07.2024
20:49Na burzách ve Spojených státech se dnes začalo obchodovat s fondy ETF navázanými na cenu druhé největší kryptoměny ether (ČTK)
13:36Americká Komise pro cenné papíry (SEC) v pondělí definitivně schválila žádost umožnit vstup na burzu fondům ETF navázaným na cenu druhé největší kryptoměny Ether. Všech osm fondů tak dnes může vstoupit na tři různé americké burzy, uvedla agentura Reuters. Ether dnes před polednem vykazoval růst asi o 2,5 procenta a pohyboval se kolem 3525 USD (zhruba 82.300 Kč). Od začátku roku si tato kryptoměna připisuje téměř 50 procent (ČTK)
 16.07.2024
9:22Americká Komise pro cenné papíry (SEC) v pondělí vydala předběžné povolení minimálně třem z osmi správců, kteří chtějí příští úterý uvést na trh burzovně obchodované fondy (ETF) navázané na cenu druhé největší kryptoměny ether. S odvoláním na tři informované zdroje to uvedla agentura Reuters. Cena etheru se dnes kolem 09:00 SELČ pohybovala v blízkosti 3412 USD (79.475 Kč) a za uplynulý den vykazovala růst o 1,7 procenta. (ČTK)
 02.07.2024
13:30Brněnská technologická společnost Mycroft Mind, která je součástí skupiny TTC, získala z fondů Evropské unie podporu deset milionů eur, v přepočtu 251 milionů korun, na rozvoj své technologie vnořené energetické inteligence. Cílem firmy je vytvořit vestavěné moduly, které se budou samy učit ze získaných informací. Tyto moduly budou sloužit pro předpovídání energetických toků a chování odběratelů a výrobců elektřiny (ČTK)
 03.06.2024
16:15

NYSE registruje technické problémy na vybraných instrumentech. Server CNBC upozornil například na nesprávný pokles akcií Berkshire Hathaway o 99 %, dále na tituly Barrick Gold nebo Nuscale Power

 28.05.2024
15:40

Harmony Gold -

......  
 24.05.2024
18:08

Americká Komise pro cenné papíry (SEC) ve čtvrtek otevřela cestu pro spotové fondy na ether. Schválila žádosti společností Nasdaq , CBOE a NYSE o uvedení burzovně obchodovaných fondů (ETF) vázaných na cenu této druhé největší kryptoměny. Ether to ale nepovzbudilo. Bezprostředně po oznámení sice přidal zhruba procento, dále ale oslabuje

(ČTK)
10:51

Americká komise pro cenné papíry a burzu (SEC) ve čtvrtek schválila změnu pravidel, která by připravila cestu pro ETF, které nakupují a drží ether, jednu z největších světových kryptoměn. Rozhodnutí přichází méně než šest měsíců poté, co Komise pro cenné papíry schválila bitcoinové ETF. Tyto fondy se ukázaly být velkým úspěchem, přičemž čistý příliv již přesáhl 12 miliard dolarů, podle FactSet (CNBC)

 21.05.2024
17:03Americká Komise pro cenné papíry (SEC) požádala provozovatele akciového trhu Nasdaq v New Yorku a provozovatele opční burzy CBOE v Chicagu, aby dopracovali žádosti o povolení fondů na spotový ether. Podle tří zdrojů agentury Reuters je to znamení, že je úřad připraven žádosti schválit. Na zprávy o možném schválení burzovně obchodovaných fondů (ETF) na spotový ether už od pondělí reaguje podkladové aktivum, tedy ether, což je druhá největší kryptoměna po bitcoinu (ČTK)

Zpravodajství VV GOLD MINERS UCITS ETF
Morgan Stanley: Trh s humanoidními roboty dosáhne na 5 bilionů dolarů
02.05.2025 13:53
Jednu z nejzajímavějších sázek na příští dekády představují podle investiční banky Morgan Stanley humanoidní roboti. Podle analytiků vygeneruje světový trhy s humanoidy na tržbách v roce 2050 téměř 5 bilionů dolarů, což by podle odhadů banky měl být dvojnásobek tržeb d...
O co jde ve sporu mezi Trumpem a Harvardem?
21.04.2025 12:03
Řada médií se věnuje sporu mezi Harvardskou univerzitou a americkým prezidentem Trumpem. Například britský The Guardian píše, že univerzitě „trvalo méně než 72 hodin, než odmítla sérii požadavků vznesených Trumpovou vládou, čímž došlo ke střetu mezi nejbohatší a nejstar...
Invesco o digitálních aktivech: Je bitcoinová býčí série teprve na začátku?
14.04.2025 6:16
Digitální aktiva byla v roce 2024 výkonná. Po listopadovém vítězství republikánů ve Sněmovně reprezentantů, Senátu a v prezidentských volbách v USA bitcoin překonal hranici 100 000 dolarů, než během února klesnul.
Výsledky BlackRock: Aktiva pod správou byla ke konci čtvrtletí na rekordní hodnotě
11.04.2025 15:03
BlackRock nyní již spravuje aktiva v hodnotě 11,6 bilionu dolarů, což na konci března zůstalo na téměř stejné úrovni jako na konci roku 2024 (+0,3 %).
Trump oznámil cla a obrátil trhy: 10% plošně, 20 % EU, 24 % Japonsko, 34 % Čína,…
02.04.2025 22:46
Americký prezident označil dnešek za jeden z nejdůležitějších dnů v americké historii. Na začátku svého projevu v Růžové zahradě Bílého domu krátce před podepsáním výnosu o zavedení recipročních cel také hovořil o "deklaraci ekonomické nezávislosti".
Patria Finance zásadně zlevňuje online obchodování a představuje novou obchodní platformu
01.04.2025 11:06
Přední broker Patria Finance, jehož součástí je také portál Patria.cz, zásadně zlevňuje online obchodování na burzách ve Spojených státech a v Evropě.

Monitoring médií
Přinášíme vám pravidelnou informaci o tom, jaké produktové změny a inovace banky a pojišťovny provedly za uplynulý měsíc. Novinky v průběhu dubna letošního roku oznámily Air Bank, Česká spořitelna, ČSOB, mBank, Komerční banka, MONETA Money Bank, Raiffeisenbank, Trinity Bank, UniCredit Bank a UNIQA.
Asociace penzijních společností ČR zveřejnila v únoru tohoto roku výsledky transformovaných penzijních fondů za rok 2024. Přesto, že se jedná o uzavřené penzijní fondy, stále v nich spoří 3,98 milionu účastníků.
Jak zakončily čtvrteční obchodování akcie na burzách v Evropě a na Wall Street, jaké hospodářské výsledky za první čtvrtletí představil průmyslový developer CTP a která aktiva v dubnu patřila k nejúspěšnějším? To vše musíte ráno vědět.
mluvčí 1, -------------------- Blízká setkání Terezy Kostkové. mluvčí 2, -------------------- Herec Kryštof Bartoš bude mým hostem. V čem mu rozšířila obzory? Práce na rozhlasovém seriálu Winton? Co výjimečného by rád dokázal? Na co se můžeme těšit v novém filmu holka odvedle a vzpomíná víc na devadesátky nebo zlatou labuť? Na to se zeptám herce Kryštofa Bartoše.
Růst vaší firmy závisí na efektivitě, inovacích a bezpečnosti. Ať už chcete zrychlit procesy, ochránit data nebo lépe řídit vaši firmu, moderní digitální nástroje a automatizace vám dají potřebný náskok, váš digitální růst je náš byznys.
ČRo Radiožurnál Sport: Ranní vysílání 07:00
Tereza Tomášková, moderátorka -------------------- Zvolení nového papeže vítají i američtí katolíci. Skoro půl milionu lidí si letos musí vyměnit řidičský průkaz, kterému končí platnost.
Karvinský, Havířovský, Frýdecko-místecký, Třinecký deník: Jako v dole, ale bez fárání. To nabízí cvičná štola ve Staříči
Anotace:{[p class="anot2017"]}Cvičná štola nevznikla ražením, jako v klasickém dole. Celý prostor byl postaven a poté byl zavezen zeminou. V té době fungovala učňovská střediska a sem chodili pracovat a učit se učni před opravdovým sfáráním do dolu," popsal Svatomír Tošenovský velitel Báňských záchranných sborů HBZS Ostrava.
ČRo - Olomouc: Ranní vysílání 09:00
mluvčí 1, -------------------- Kultury Šumperk vás zve na speciální vystoupení české rockové legendy Michala Prokopa a kapely Framus five, autora hitů jako blues o spolykaných slovech a kolejesterday, součástí koncertu bude i křest nového alba.