Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ137213740,66
KB105610570,38
PKN156,2156,240,13
Msft481,58482,420,23
Nokia8,8468,8541,17
IBM233,87234,960,27
Mercedes-Benz Group AG45,15545,170,80
PFE27,7227,76-0,24
21.08.2026 11:13:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 21.08.2026 11:05:46
Gulf Keystone Pt Rg (London)
Poslední obchod Změna (%) Změna (GBP) Objem obchodů (GBP)
1,84 1,46 0,03 133 002
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství Gulf Keystone Pt Rg
ExxonMobil může těžit z návratu geopolitických rizik. Má prostor pro růst akcií
10.07.2026 10:41
Energetické akcie patří letos mezi nejvýkonnější segmenty trhu a podle analytiků z maďarské Patrie může být ExxonMobil jedním z titulů, který z aktuální situace bude těžit i v dalších měsících.
Šéf Nvidie čeká do 2027 objednávky za bilion dolarů, Trump věří, že získá Kubu. Evropska zahájí poklesem
17.03.2026 8:48
Evropské akcie by měly v úterý otevřít mírně negativně, jelikož globální trhy zůstávají volatilní a ceny ropy nadále kolísají. Panevropský index Stoxx 50 klesá o 0,4 %, britský index FTSE 100 měl otevřít o 0,1 % níže, zatímco německý DAX , francouzský CAC 40 a italský...
ČEZ, a.s.: Oznámení o výplatě úrokového výnosu
06.03.2026 12:56
ČEZ, a. s. (IČ 45274649) Společnost ČEZ, a.s. zveřejňuje Oznámení o výplatě úrokového výnosu. Více informací zde. (komerční sdělení)
Pandora reaguje na volatilitu stříbra: uvede platinovou kolekci
05.02.2026 13:08
Pandora se chce vymanit z vysoké závislosti na extrémně volatilním trhu se stříbrem a oznámila, že uvede na trh novou řadu šperků z platiny. Podle analýzy firmy mají nové produkty pomoci stabilizovat výsledky i sentiment kolem akcie, která v posledních dnech citlivě rea...
EU zvažuje v rámci nových sankcí zákaz dovozu mědi a platiny z Ruska
02.02.2026 14:58
Evropská unie zvažuje zákaz dovozu mědi a některých kovů platinové skupiny z Ruska, a to jako součást nových sankcí namířených proti Moskvě za její vojenskou invazi na Ukrajinu.
Drahé kovy dál padají, trhy se však už snaží hledat lokální dno
02.02.2026 12:03
První únorový týden na trzích začínáme v negativním módu, když klíčovým tématem je výprodej drahých kovů. Mohutný, celkově skoro 40procentní, propad stříbra naznačuje prasknutí spekulativní bubliny na kovu, který se se zpožděním chytil rally na zlatě.

Monitoring médií
Tisková zpráva 20. 8. 2026 – „Inovace v každém poli“ je podtitul 52. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka 2026, který dnes na výstavišti v Českých Budějovicích slavnostně zahájila společně s premiérem Andrejem Babišem a dalšími politiky prezidentka Potravinářské komory ČR Dana Večeřová.
„ Inovace v každém poli“ je podtitul 52. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka 2026, který dnes na výstavišti v Českých Budějovicích slavnostně zahájila společně s premiérem Andrejem Babišem a dalšími politiky prezidentka Potravinářské komory ČR Dana Večeřová.
Inovace v každém poli“ je podtitul 52. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka 2026, který dnes na výstavišti v Českých Budějovicích slavnostně zahájila společně s premiérem Andrejem Babišem a dalšími politiky prezidentka Potravinářské komory ČR Dana Večeřová.
„Ačkoliv je na výstavě vidět hlavně zemědělská technika, já osobně Zemi živitelku považuji i za svátek potravinářů. Zdejší spojení zemědělství a zpracovatelského sektoru jasně ukazuje, že naše odvětví nestagnuje.
Americký prezident Donald Trump v noci na dnešek pozastavil plán na uvalení 50procentního cla na širokou škálu kanadských produktů. Dočasné odložení cel potrvá tři dny, oznámil prezident na síti Truth Social.
Donald Trump odložil plánovaná 50% cla na kanadské zboží o tři dny a oznámil dohodu mezi oběma zeměmi. Součástí jednání se podle Trumpova vyjádření znovu stává projekt ropovodu Keystone XL.
Donald Trump odložil o tři dny zavedení 50% cel na kanadské zboží za 20 miliard dolarů. Americký prezident uvedl, že Spojené státy a Kanada dosáhly dohody, jejíž dokumenty ještě musejí být dokončeny.
tydenikobcanskepravo.cz: Direct & Immediate Answer
Donald Trump's recent assertions regarding the Strait of Hormuz reflect his maximalist approach amid the ongoing conflict with Iran. Coupled with deep skepticism toward European-Russian commercial ties and hardline appointments in diplomacy, we can expect aggressive economic coercion, severe friction with European allies over energy security and defense burdens, and high volatility in global energy markets.