Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN128,74129,280,02
Msft2,20
Nokia8,3928,7480,96
IBM2,53
Mercedes-Benz Group AG53,3553,35-2,04
PFE0,11
17.04.2026 8:30:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 16.04.2026 17:35:36
ADO Properties (Xetra)
Závěr k 16.4.2026 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
0,169 0,60 0,00 410
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 01.04.2026
8:25Realitní společnost CPI Property Group českého miliardáře Radovana Vítka v loňském roce dosáhla konsolidovaného hrubého provozního zisku (EBITDA) 703 milionů eur (přibližně 17,5 miliardy Kč), což je o 5,8 procenta méně než o rok dříve. Celkové příjmy klesly o 12,4 procenta na 1,43 miliardy eur (ČTK)
 23.02.2026
12:50Realitní a developerská společnost Trump Organization, kterou založil současný americký prezident Donald Trump, podepsala s developerskou firmou Altus Property Group smlouvu na výstavbu prvního mrakodrapu Trump Tower v Austrálii. Náklady na projekt se odhadují na 1,5 miliardy australských dolarů (21,8 miliardy Kč). Mrakodrap se stane nejvyšší budovou v zemi (ČTK)
 01.01.2026
17:06Realitní skupina CPI Property Group (CPIPG) českého miliardáře Radovana Vítka prodala polovinu brownfieldu v pražských Bubnech skupině J&T. Na rozvoji lokality se tak bude podílet společný podnik obou firem JV Bubny (ČTK)
 01.12.2025
17:31Realitní společnost CPI Property Group (CPIPG) miliardáře Radovana Vítka začala stavět solární elektrárnu na střeše plzeňského obchodního centra Olympia a přilehlého maloobchodního parku. Podle firmy jde o největší fotovotaickou elektrárnu na obchodním centru v Česku. Elektrárna má být hotová za devět měsíců (ČTK)
9:35Realitní společnosti CPI Property Group miliardáře Radovana Vítka klesl od ledna do konce září po úpravě konsolidovaný hrubý provozní zisk (EBITDA) o 9,2 procenta na 540 milionů eur (přes 13 miliard Kč). Celkové tržby se snížily o 14 procent na 1,04 miliardy eur (ČTK)
 21.11.2025
17:25Skupina CPI Europe (CPIE) podnikatele Radovana Vítka dokončila nákup zhruba 12.000 bytů v Česku za 605 milionů eur (asi 14,7 miliardy korun) od mateřské firmy CPI Property Group (CPIPG). Převod bytů oznámila v srpnu. Byty se nacházejí převážně v Ústí nad Labem, Liberci, v Třinci a v Praze (ČTK)
 10.10.2025
17:24Realitní skupina CPI Property Group (CPI PG) miliardáře Radovana Vítka koupila v Polsku zpět 49procentní podíl v nemovitostech, které loni v červenci prodala firmě Sona Asset Management za 250 milionů eur (podle tehdejšího kurzu přes 6,3 miliardy korun). Na financování zpětného odkupu vydala skupina hybridní dluhopisy v hodnotě 300 milionů liber (ČTK)
 26.08.2025
11:45Praha je třetím nejméně dostupným velkým městem pro koupi nového bytu v Evropě. Na pořízení vlastního bytu v české metropoli lidé průměrně potřebují 15 hrubých ročních mezd, což je o 1,7 mzdy více než loni. Hůře jsou na tom pouze Amsterdam a Atény. V Praze navíc dále rostou ceny nájmů a průměrné úrokové sazby hypoték zůstávají jedny z nejvyšších v Evropě. Vyplývá to Property Indexu poradenské společnosti Deloitte (ČTK)
 19.08.2025
14:07

Essex Property

...  
10:59

Primary Health

...  
 12.08.2025
15:44

Essex Property

...  
 23.06.2025
8:51

Radovan Vítek údajně zvažuje možný prodej CPI Property Group, píše list HN. Mezi možnými kupci je J&T, rozhodnutí ještě neučinil

(Bloomberg)
 27.05.2025
15:22

Simon Property

...  
 29.04.2025
10:50Rakouská realitní společnost S Immo ze skupiny CPI Pr...

Zpravodajství ADO Properties
Týdenní výhled: Spekulace o intervenci BoJ, zasedání Fedu a začíná reportovat velký tech
26.01.2026 16:58
Spekulace o koordinované intervenci BoJ a Fedu posílily japonský jen, což zároveň zvyšuje riziko rušení carry obchodů a živí růst cen drahých kovů. Ve středu zasedá Fed, ale sazby by tento půl rok měnit neměl.
Poslední celý obchodní týden roku pro akcie otevírají zisky futures a zlato u maxima. Otazníky nad AI a Santa rally
15.12.2025 8:56
Akciové trhy vstupují do posledního celého, svátky nekráceného obchodního týdne roku 2025. Futures na obou stranách Atlantiku jsou naladěny pozitivně poté, co páteční vývoj na Wall Street přinesl odklon od technologických akcií na oživených obavách z nadhodnocení titulů...
UniCredit hlásí rekordní výsledky. Akcionáři se letos mohou těšit na tučnou dividendu
23.07.2025 14:10
Italská banka UniCredit zahájila výsledkovou sezónu evropských bankovních domů zářným výkonem. Banka překonala odhady analytiků a zvýšila výhled na letošní rok opřený o silné výnosy a vysoce kvalitní portfolio.
Goldman Sachs varuje: Méně kvalitní akcie čelí rostoucím rizikům
25.06.2025 14:56
S tím jak akcie pevným krokem směřují k historickým maximům a mezi investory se šíří strach z promeškání růstu, jeden z předních obchodníků společnosti Goldman Sachs varoval, že existují oprávněné důvody, proč k nejnovějším ziskům přistupovat opatrně.
Úpis akcií M2C v polovině: Co říká kniha objednávek a jaký je pohled analytiků Patria Finance?
09.06.2025 12:41
Ve své polovině je úpis akcií emitenta M2C na trh START pražské burzy. A polovina úpisu je také typickým okamžikem, kdy je zveřejněna kniha objednávek a tedy odhalen dosavadní zájem investorů.
Týdenní výhled: Trhy slaví „příměří“ v obchodní válce. Inflace a maloobchod naznačí dopad cel
12.05.2025 14:04
Do nového týdne vstupují trhy v silně pozitivní náladě, poté co víkendové jednání USA - Čína přineslo výrazný pokles napětí a zařadilo zpátečku v obchodní válce.

Monitoring médií
developmentnews.cz: Zprávy z firem
Advokátní kancelář bnt attorneys in CEE prošla významnou proměnou a nyní nově vystupuje pod značkou LYNX. Rebranding odráží posílení mezinárodní spolupráce i ambici poskytovat klientům jednotné právní služby napříč regionem střední a východní Evropy.
Brownfield na Praze 3 má mimořádný rozvojový potenciál Poradenská společnost Colliers oznamuje úspěšné dokončení prodeje 100% obchodního podílu ve společnosti LUSIMA AD Property s.
Brownfield na Praze 3 má mimořádný rozvojový potenciál Poradenská společnost Colliers oznamuje úspěšné dokončení prodeje 100% obchodního podílu ve společnosti LUSIMA AD Property s.
estatereal.cz: EstateReal.cz
Společnost Colliers zprostředkovala prodej strategického areálu v širším centru Prahy Poradenská společnost Colliers oznamuje úspěšné dokončení prodeje 100% obchodního podílu ve společnosti LUSIMA AD Property s.
V širším centru Prahy změnil majitele bývalý průmyslový areál o rozloze 37 000 metrů čtverečních. Novým vlastníkem se stal společný podnik developerů Logport a J&T Real Estate.
Poradenská společnost Colliers oznamuje úspěšné dokončení prodeje 100% obchodního podílu ve společnosti LUSIMA AD Property s.r.o., která vlastní lukrativní pozemky na ulici Spojovací v širším centru hlavního města.
Report Shaping Sustainable Places (Vytváření udržitelných míst) poukazuje na potřebu řídit rizika, chránit hodnotu investic a reagovat na rostoucí očekávání společnosti.
Dividendové tituly možná nepatří k těm nejoslnivějším a nejvíce diskutovaným investicím na Wall Street, ale jejich skutečná síla se ukazuje v momentech, kdy se na trhy vkrádá nervozita.