Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN87,9187,921,00
Msft0,17
Nokia4,2464,422,72
IBM-1,50
Mercedes-Benz Group AG53,6553,67-2,92
PFE-2,25
09.10.2025 7:30:52
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 08.10.2025
Capri Ener RG (Frankfurt)
Závěr k 8.10.2025 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
2,36 0,85 0,02 4 840
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 13.03.2025
16:30Donatella Versaceová opouští po 28 letech funkci kreativní ředitelky italského luxusního módního domu Versace. Převezme ji od ní Dario Vitale. Dnes to na webu uvedl majitel značky, společnost Capri Holdings Limited (ČTK)
 10.01.2025
10:44Italský módní dům Prada je mezi potenciálními zájemci o koupi společnosti Versace, kterou mateřská firma Capri Holding nabídla k prodeji. Informuje o tom italský list Il Sole 24 Ore (ČTK)
 14.11.2024
17:25Výrobci luxusního zboží Capri a Tapestry zrušili plánovanou fúzi. Americká Federální obchodní komise (FTC) totiž uspěla s požadavkem na zablokování této transakce v hodnotě 8,5 miliardy USD (203,5 miliardy Kč) kvůli obavám z narušení hospodářské soutěže. Firmy se podle dnešní tiskové zprávy dohodly, že ukončení fúze je v jejich zájmu, protože je nepravděpodobné, že by ve lhůtě stanovené pro dokončení transakce získaly souhlas regulačních orgánů (ČTK)

Zpravodajství Capri Ener RG
Kraft Heinz se rozdělí do dvou samostatných společností
02.09.2025 13:37
Potravinářský gigant Kraft Heinz oznámil, že se rozdělí do dvou samostatných veřejně obchodovaných společností. Cílem je zjednodušit operace a zvýšit hodnotu pro akcionáře, uvedla americká firma v úterním prohlášení.
Čína ukazuje odolnost vůči americkým clům, Trump prodá zbraně na Ukrajinu. Evropa zahájí pozitivně
15.07.2025 8:51
Evropské akciové futures předpovídají pozitivní zahájení akciového obchodování, index Stoxx 50 roste před otevřením hlavního trhu o 0,4 %. Daří se také DAXu s 0,3% růstem, nižší ale stále zisková čísla vykazuje britský FTSE 100 (+0,1 %).
Evropa zahájí negativně, USA slaví Den nezávislosti
04.07.2025 8:52
Stoxx 50 před otevřením hlavního trhu klesá o 0,5 %. Nedaří se především francouzskému CAC 40, který odepisuje 0,7 %, v mínusu jsou také německý DAX (-0,4 %) a britský FTSE 100 (-0,3 %).
Italský módní dům Prada koupí za 1,4 miliardy USD svého rivala Versace
10.04.2025 15:47
Italský módní dům Prada koupí za 1,38 miliardy dolarů (31,1 miliardy Kč) svého menšího rivala Versace. V tiskové zprávě to dnes oznámila americká společnost Capri Holdings, která je teď vlastníkem Versace.
RMS Mezzanine, a.s.: Vnitřní informace
04.03.2025 10:06
RMS Mezzanine, a.s. IČ: 00025500 Společnost RMS Mezzanine, a.s. zveřejňuje vnitřní informace, k nahlédnutí zde a zde. (komerční sdělení)
Trump plánuje reciproční cla, Evropa zahájí pozitivně
13.02.2025 8:51
Evropské akciové trhy zahájí čtvrteční obchodování pozitivně, futures panevropského indexu Stoxx 50 před otevřením hlavního trhu roste o 1,0 %. Daří se především DAXu, který přidává 1,3 %, o jedno procento posiluje také CAC 40.

Monitoring médií
Altamira. Španělské jméno jeskyně snoubí příběh o objevu malé holčičky a vědeckém zavržení jejího otce, načež se po jeho smrti přepisovaly dějiny. Znáte příběhy světových jeskyní? Ty nejzajímavější pro vás zpracoval magazín Víkend DNES.
Módní návrhář Pierpaolo Piccioli v říjnu představí svou první kolekci coby kreativní ředitel Balenciaga. Naváže v ní na hodnoty Cristóbala Balenciagy, legendárního couturiéra a zakladatele stejnojmenného módního domu.
V posledních měsících přichází jedna automobilka za druhou se zcela radikálními změnami své strategie. Jako by se najednou všichni hráči zalekli výhradního tlaku na produkci elektromobilů a řeší, jak se vymanit ze situace, která nikam nevede.
I podle samotného Fordu měly tyto vozy dávno přebírat vládu nad trhem, děje se ale pravý opak. A konec amerických dotací na ně celý proces navzdory závěrečnému záchvěvu jen urychlí.
/VIDEORECENZE/ Legendární Ford Capri byl ikonickým sportovním kupé vyráběným v šedesátých až osmdesátých letech minulého století. Vyrobilo se ho téměř dva miliony kusů.
Pořád si to ve stínu měnících se okolností mohl rozmyslet a zvolit pragmatičtější přístup, "ideologicky čistá” cesta je ale zkrátka jen jedna a z té se neuhýbá.
Bruselské prostředí je komplexní a orientovat se v něm není jednoduché. Český byznys proto projevuje rostoucí zájem lépe porozumět fungování EU ekosystému a hledá efektivní způsoby, jak prosazovat své zájmy a být slyšet Bruselské prostředí je komplexní a orientovat se v něm není jednoduché.
mluvčí 1, -------------------- Pouště. mluvčí 2, -------------------- O otci. Aleš Cibulka, moderátor -------------------- A synovi hledajících zmizelou dceru.