Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN68,9169,030,73
Msft-0,66
Nokia4,3714,460,79
IBM-0,02
Mercedes-Benz Group AG54,0754,090,35
PFE-4,15
07.05.2025 1:38:53
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 06.05.2025
Ampl Trans Dt Shrng (NY Consolidated)
Závěr k 6.5.2025 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
41,27 -0,17 -0,07 339 064
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství Ampl Trans Dt Shrng
Stratégy kvůli riziku obchodní války opouští optimismus ohledně evropských akcií
27.04.2025 15:40
Měsíc poté, co se stratégové snažili dohnat růst trhu tím, že navyšovali výhled na evropské akcie, se vystrašeni volatilitou a obchodním napětím zase vrací ke snižování svých cílů.
Týdenní výhled: USA dnes zavřené, návrat investorů do čínského techu a Broadcom se zajímá o část Intelu
17.02.2025 12:21
Týden začíná pro Spojené státy svátkem, což pro otevřené trhy typicky znamená pomalejší rozjezd. V dalších dnech si pozornost určitě udrží firemní výsledky, ale sezóna už má svou nejrušnější část za sebou.
Týdenní výhled i jako podcast: Inflaci budou sledovat trhy i Fed. Výsledková sezóna se více přesouvá do Evropy
11.11.2024 12:40
Po hektickém začátku měsíce by mohly finanční trhy najet na volnější tempo. Na nejbližší dny přesto máme v kalendáři řadu zajímavých událostí, které do obchodování vstoupit mohou.
Komentář analytika: Akcie Dollar Tree prudce padají kvůli sníženému výhledu a opatrnějšímu spotřebiteli
04.09.2024 15:34
Diskontní řetězce za sebou mají katastrofický týden. Nejprve to odstartoval Dollar General (DG), jehož akcie minulý týden po čtvrtečních výsledcích klesly o 32 % a korunku tomu dnes dodal jeho konkurent Dollar Tree (DLTR), který kvůli celé řadě zklamání, včetně sníženéh...

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- Začátkem. mluvčí 2, -------------------- Čtyřicátých let protektorátní rozhlas natočil a odvysílal desítky nacistických a antisemitských.
Korupční kauza spojená s libereckou radnicí má již devátého obviněného. Náměstek Jiří Šolc (nestraník za ANO) měl údajně převzít úplatek 200 tisíc korun jako sponzorský dar pro hnutí ANO od společnosti Liberecký investiční fond (LIF).
Článek napsali Martin Prokeš a Barbora Volodymyr Zelenskyj po jednání s Petrem Fialou v Praze poděkoval Česku za podporu. Ocenil také schůzku s českými zbrojaři.
Článek Barbory Kučerové. "Individuální aktivita různých zemí Rusko neodstraší," řekl po schůzce s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček.
Článek Lucie Stuchlíkové. Ředitel České televize před úterním jednáním Rady ČT, která může rozhodnout o jeho odvolání, vyjmenoval několik radních, kteří by se ho prý mohli zastat.
Článek Sofie Krýžové. Čtyřiadevadesátiletý investor a filantrop Warren Buffett na setkání s akcionáři své společnosti Berkshire Hathaway nečekaně oznámil, že na konci roku odejde do důchodu.
Rozhovor Jana Richtera s Viktorem Jelínkem. Slovenský finančník Viktor Jelínek investoval do automobilky Tatra Trucks i do vrtulníkové firmy Helicopter Alliance.
Článek Lukáše Voženílka. Zatímco Wall Street se potýká s nejhorším začátkem prezidentského období za poslední půlstoletí, bitcoin odolává. Důvěru mu dodává i vstřícnější postoj Trumpovy administrativy ke kryptoměnám.