Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ11301133-0,09
KB11801181-0,08
PKN107,82107,88-1,06
Msft400,31401-0,24
Nokia5,925,922-0,37
IBM259,31260-0,90
Mercedes-Benz Group AG58,2358,251,01
PFE27,627,620,07
17.02.2026 10:07:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 14.02.2026 2:04:00
Can Fite Bio Sp ADS (NY Consolidated)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
4,53 4,86 0,21 161 359
Premarket17.02.2026 10:00:35
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
- 4,00 4,50 - - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 29.12.2025
16:50

Palisade Bio -

...  
 09.09.2025
8:45

Společnost Novartis se dohodla na akvizici firmy Tourmaline Bio za 48 dolarů za akcii v hotovosti

(Bloomberg)
 18.07.2025
9:51

Skupina M2C, čerstvě obchodovaná na trhu START pražské burzy, uzavřela nový kontrakt se skupinou LKQ, jedním z předních evropských distributorů náhradních dílů a služeb pro automobily. M2C bude zajišťovat fyzickou ostrahu, úklid, pravidelnou i ad hoc technickou údržbu – ve čtyřech zemích západní Evropy: Rakousko, Belgie, Německo a Nizozemsko. Jde o významné rozšíření stávající spolupráce, která již pokrývá trhy v České republice, na Slovensku a v Rumunsku, uvedla firma. Očekává, že odhadovaný růst obratu pro rok 2025, včetně projektu LKQ, bude činit 70 % v Německu, 33 % v Nizozemsku a 71 % v Belgii. Celkově předpokládá nárůst o přibližně 65 % z očekávaných tržeb Holdingu M2C v západní Evropě pro rok 2025


Zpravodajství Can Fite Bio Sp ADS
Alphabet překonal odhady. Letos plánuje utratit mnohem více, než investoři čekali
04.02.2026 22:46
Uprostřed týdne, který se prozatím nese v duchu velkého výprodeje na technologických akciích, přišla v rámci výsledkové sezony řada na Alphabet. Ten sice očekávání trhu v tržbách a ziskovosti za loňské čtvrté čtvrtletí naplnil, investory ale překvapil výrazně vyššími p...
PODCAST Týdenní výhled: Výprodej kovů, Trumpův nominant do čela Fedu i výsledky big techu
02.02.2026 17:09
První únorový týden na trzích začínáme v negativním módu, když klíčovým tématem je výprodej drahých kovů. Mohutný, celkově skoro 40procentní, propad stříbra naznačuje prasknutí spekulativní bubliny na kovu, který se se zpožděním chytil rally na zlatě.
Makromixér s vedoucím vývoje ŠKODA AUTO Martinem Hrdličkou: Spalovací motory nekončí, hybridy budou trendem. Evropa zaspala v bateriích
05.12.2025 13:42
Hostem posledního MakroMixéru byl vedoucí vývoje podvozku a agregátu Martin Hrdlička ve ŠKODA AUTO. Budoucnost spalovacích motorů není tak temná, jak se zdá a Čína není v autoprůmyslu zdaleka ve všem vepředu.
Perly týdne: Důvěra v americké akcie, nedůvěra v dolar?
24.10.2025 12:56
Rick Rieder ze společnosti BlackRock vidí potenciál pro další růst amerických akcií, uznává ale, že v určitých oblastech je znát příliš velká náklonnost investorů k riziku.
Alibaba těží z domácího růstu AI sektoru, zatímco čínský regulátor omezuje Nvidii
17.09.2025 16:35
Akcie Alibaby ve středu posílily poté, co čínská státní média informovala, že tento e-commerce gigant získal významného zákazníka pro své AI čipy. Podle zprávy čínské státní televize CCTV nasadí společnost China Unicom akcelerátory AI od Alibaby, které vyvíjí její polov...
Stratégové revidují své prognózy. S&P 500 může ještě letos dosáhnout 7 000 bodů
11.09.2025 6:08
Analytici z Wall Street rychle revidují své prognózy pro index S&P 500 poté, co silné firemní zisky a nový zájem o umělou inteligenci pohánějí rekordní růst akcií.

Monitoring médií
Trh se zdravou výživou se stává čímdál významnějším segmentem potravinářského průmyslu . Školáci nechtějí zeleninu, preferují fastfood Jen polovina českých dětí ve věku od sedmi do 15 let konzumuje denně ovoce a zeleninu, ukázal letošní průzkum společnosti Nestlé, který byl zaměřen na stravovací návyky českých školáků.
Skoro polovina českých školních jídelen od loňského září vaří podle nových pravidel, zatím na zkoušku. Naostro se změny, díky nimž mají děti dostávat zdravější jídlo, spustit pro všechny školní jídelny od září 2026.
Rozlišení tarifních hodnot (a v souvislosti s tím i rozdílných sazeb odměny) u řízení vymezených v § 9 odst. 2 vyhlášky Ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb.
mluvčí 2, -------------------- Brno. Má hotový projekt na přestupní terminál ve Starém Lískovci. Na většině území Morav. Moravy a na Vysočině platí výstraha meteorologů před sněžením.
mluvčí 2, -------------------- Rozhraní žánrů vás zve na koncerty Českého rozhlasu v Divadle Husa na provázku. mluvčí 1, -------------------- A Hadivadlevají Přemžitky Anny Urbaničové, Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů a zahraniční hosté od dvacátého čtvrtého do 26.
Přehled předpisů publikovaných ve Sbírce zákonů a mezinárodních smluv Právní předpisy vyhlášeny dne 11. 2. 2026 18/2026 Sdělení Ministerstva zahraničních věcí, kterým se nahrazuje sdělení Ministerstva zahraničních věcí č.
Skupina Renomia Group, jedna z největších českých rodinných firem, má v Polsku nového country managera. Dosavadní Joannu Żurek-Żuławskou nahradí manažer Tomasz Wiatrak.
Skupina Renomia Group, jedna z největších českých rodinných firem, jmenovala v Polsku nového country manažera. Tuto nově vytvořenou roli obsadí Tomasz Wiatrak.