Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN82,5682,582,49
Msft0,13
Nokia3,863,940,05
IBM0,05
Mercedes-Benz Group AG52,152,120,33
PFE1,18
12.09.2025 1:38:51
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 11.09.2025
Cyfrowy Polsat (Stuttgart)
Závěr k 11.9.2025 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
3,06 0,00 0,00 1 757
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 11.12.2024
14:07Polsko zařadí televizní stanice TVN a Polsat na seznam strategických firem, řekl dnes premiér Donald Tusk. Jejich prodej by napříště nebyl možný bez souhlasu vlády. Varšava tak podle šéfa kabinetu chce obě média chránit před agresivním a nebezpečným převzetím. Informuje o tom web deníku Rzeczpospolita. Polská a česká média na podzim psala, že o TVN má zájem skupina PPF, která vlastní mimo jiné slovenskou televizi Markíza. Majitelem TVN je americká společnost Warner Bros. Discovery. (ČTK)

Zpravodajství Cyfrowy Polsat
Stratégy kvůli riziku obchodní války opouští optimismus ohledně evropských akcií
27.04.2025 15:40
Měsíc poté, co se stratégové snažili dohnat růst trhu tím, že navyšovali výhled na evropské akcie, se vystrašeni volatilitou a obchodním napětím zase vrací ke snižování svých cílů.
MONETA Money Bank, a.s.: Oznámení k návrhu výplaty mimořádné dividendy a pozvánka na valnou hromadu
17.10.2024 18:00
MONETA Money Bank, a.s. (IČ: 25672720) MONETA Money Bank zveřejnila pozvánku na valnou hromadu, která se bude konat dne 19. listopadu 2024. Představenstvo v ní navrhlo výplatu mimořádné dividendy ve výši 3 Kč na akcii.

Monitoring médií
Radiožurnál: Ranní Radiožurnál
Tereza Tomášková, moderátorka -------------------- Trosky dronu zasáhly dům na východě Polska ve vesnici Wryki poškodily střechu a vedle stojící auto nikoho nezranily.
Radiožurnál: Ranní Radiožurnál
Petr Král, moderátor -------------------- Dobré ráno, šest minut po osmé. Jak už víte z našeho vysílání, tak Rusko v noci znovu zaútočilo na Ukrajinu desítkami dronů, nejméně pět dronů následně narušilo také polský vzdušný prostor, zasáhlo proti nim polské i spojenecké letectvo.
mluvčí 1, -------------------- V osm hodin je čas na zprávy, vítám vás u nich, dobré ráno. mluvčí 2, -------------------- Ruské drony při nočním úderu.
mluvčí 1, -------------------- Trosky. Jana Verner, moderátorka -------------------- Dronu zasáhly dům ve vesnici. Vyriki v Liblinské oblasti na východě Polska poškodily střechu a vedle domu stojící auto.
ČRo - Olomouc: Ranní vysílání
mluvčí 2, -------------------- Letos uplynulo 150 let od narození Františky Plamínkové. Připomeňte si významnou osobnost, neústupné bojovnice za rovná práva žen a mužů, která se zasadila za ukotvení volebního práva žen.
mluvčí 1, -------------------- No, a je něco, v čem jsou momentálně výrobky Applu vyloženě. mluvčí 2, -------------------- Lepší než konkurence a třeba v čem spíš pokulhávají.
ČRo Radiožurnál Sport: Ranní vysílání 08:00
Tereza Tomášková, moderátorka -------------------- V Polsku mimořádně zasedá vláda kvůli nočnímu narušení vzdušného prostoru drony při ruském útoku na Ukrajinu.
ČRo Radiožurnál Sport: Ranní vysílání 08:30
mluvčí 2, -------------------- Máme tu další volající, slyšíme se. mluvčí 3, -------------------- Dobrý den, tady Lucka. Já bych chtěla zahrát nějakou pěknou písničku pro mou lásku, nikdy mě nenechá ve štychu, cítím se s ním pohodlně a vždycky se hrozně těším, až se zase potkáme, tak jestli zahrajete nějakou zamilovanou písničku.