Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN145,36145,881,57
Msft0,17
Nokia-6,07
IBM-1,26
Mercedes-Benz Group AG49,075-1,76
PFE1,38
05.06.2026 8:30:03
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 04.06.2026
Shopper Park Rg (Budapest)
Závěr k 4.6.2026 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
13,90 2,21 0,30 0
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství Shopper Park Rg
RWE: Korekce může odeznít, na silné pozici se nic nemění
04.06.2026 13:06
Rostoucí poptávka po elektrifikaci může zajistit společnosti RWE dlouhodobý růstový impuls. Firma si upevňuje své postavení na trhu prostřednictvím průběžného rozvoje a rozšiřování kapacit.
Akcie Alstomu se propadly o 36 %, firma stáhla výhled a oznámila zpoždění projektů
17.04.2026 13:17
Akcie francouzského výrobce vlaků Alstom se propadly o více než třetinu poté, co firma stáhla svůj finanční výhled a co nový generální ředitel Martin Sion upozornil na zpoždění v klíčových projektech kolejových vozidel.
Šéf Nvidie čeká do 2027 objednávky za bilion dolarů, Trump věří, že získá Kubu. Evropska zahájí poklesem
17.03.2026 8:48
Evropské akcie by měly v úterý otevřít mírně negativně, jelikož globální trhy zůstávají volatilní a ceny ropy nadále kolísají. Panevropský index Stoxx 50 klesá o 0,4 %, britský index FTSE 100 měl otevřít o 0,1 % níže, zatímco německý DAX , francouzský CAC 40 a italský...
AI horečka pokračuje: Bich Tech navyšuje investice, čipů je ale nedostatek
30.01.2026 6:01
Zdá se, že technologičtí giganti nebudou ani letos mírnit své výdaje na umělou inteligenci, a to navzdory pochybnostem o tom, zda poptávka po AI vydrží, aby tak obrovský kapitál skutečně ospravedlnila.
Míra nezaměstnanosti v prosinci podle očekávání vzrostla na 4,8 %
09.01.2026 10:58
Český trh práce na konci loňského roku dál zvolňoval podle očekávání, přičemž prosincový nárůst nezaměstnanosti byl z velké části tažen sezónními vlivy, komentuje aktuální čísla hlavní ekonom Patrie Dominik Rusinko.
Oslabující Nvidia je už z pohledu budoucích zisků levnější než index Magnificent Seven
26.11.2025 14:06
Nvidia čelí rostoucím obavám, že její dominantní postavení na trhu s AI čipy slábne. A tato skepse se nyní projevuje i na akciích společnosti, jež úterní obchodování po zprávě o nové konkurenci v podobě čipů TPU od Googlu zakončily poklesem o 2,6 procenta, přičemž v prů...

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- Považuju to také za důležité pro nás.Protože více než kdy jindy vidíme. mluvčí 2, -------------------- Že je důležité.
mluvčí 1, -------------------- Považuju to také za důležité pro nás.Protože více než kdy jindy vidíme. mluvčí 2, -------------------- Že je důležité.
Stromy, voda i chytré hospodaření s dešťovou vodou dnes nejsou jen estetickým doplňkem veřejného prostoru, začínají být nezbytností. Jak vypadá metropole uprostřed klimatických změn? Je letní večer a v centru Prahy se stále drží horko.
Stromy, voda i chytré hospodaření s dešťovou vodou dnes nejsou jen estetickým doplňkem veřejného prostoru, začínají být nezbytností. Jak vypadá metropole uprostřed klimatických změn? Je letní večer a v centru Prahy se stále drží horko.
Už víte, kam vyrazíte o víkendu? Pokud se stále rozmýšlíte, máme pro vás několik tipů na zajímavé zážitky v Praze. Koncert SOČR 100sobota 6. června, Praha 2 Symfonický orchestr Českého rozhlasu odstartuje oslavy svého stého výročí open-air koncertem v Riegrových sadech.
Václav Noid Bárta, zpěvák -------------------- S rodinou máte jistotu. mluvčí 2, -------------------- Kdyby co jezdím autem, tak vás pořád poslouchá.
mluvčí 2, -------------------- Odbory na Úřadu vlády vstupují dnes do stávky. Zúčastní se jí zhruba 60 pracovníků. Upozornit chtějí na riziko destrukce výkonu agend, které se věnují zranitelným skupinám.
Český Impuls: Ranní vysílání 06:00
mluvčí 2, -------------------- Odbory na Úřadu vlády vstupují dnes do stávky. Zúčastní se jí zhruba 60 pracovníků. Upozornit chtějí na riziko destrukce výkonu agend, které se věnují zranitelným skupinám.