Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

Goldman Sachs Eurozone Equity - P Cap EUR
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 06.02.2026
13:39

BNP Paribas - B

......  
13:05

Akcie Stellantis se propadají bezmála o 28 % poté, co automobilka oznámila mimořádné náklady na restrukturalizaci ve výši 22 miliard eur

9:19

Société Générale oznámila plány na zpětný odkup akcií ve výši 1,46 mld. EUR

(Bloomberg)
9:13

Stellantis oznámila za druhé pololetí předběžnou čistou ztrátu 19 - 21 mld. EUR a uvedla, že si v reportovaném období zapíše náklady na změnu strategie svých operací ve výši 22 mld. EUR. Akcie klesají o 14 %

(Bloomberg)
 05.02.2026
12:34

Rheinmetall - J

......  
12:19

OMV - HSBC sniž

......  
11:54

Infineon - HSBC

......  
11:17

Erste Group - A

......  
10:17

E.ON - JP Morga

......  
8:50

BNP Paribas dosáhla ve 4Q čistého zisku 2,97 mld. EUR (odhad trhu 2,86 mld. EUR)

(Bloomberg)
8:39

Čistý zisk BBVA za 4Q dosáhl 2,53 mld. EUR (odhad trhu 2,54 mld. EUR)

(Bloomberg)
8:21

Vestas očekává v roce 2026 tržby 20 - 22 mld. EUR (odhad trhu 20,94 mld. EUR)

(Bloomberg)
 04.02.2026
17:40Velvyslanci členských států při Evropské unii se shodli na podobě právního rámce půjčky Ukrajině ve výši 90 miliard eur na příští dva roky. Informovalo o tom kyperské předsednictví. Rada EU, která členské státy zastupuje, bude nyní usilovat o rychlou dohodu s Evropským parlamentem, která by umožnila vyplacení první splátky začátkem dubna (ČTK)
15:22

Sanofi - HSBC s

......  
15:07

Publicis - Citi

......  
14:55

LVMH - Citihrou

......  
14:22

Intesa Sanpaolo

...  
13:54

Sartorius - Jefferies zvyšuje cílovou cenu na 236 EUR z 220 EUR

(Reuters)
11:36Meziroční růst spotřebitelských cen v eurozóně v lednu zpomalil na 1,7 procenta z prosincového tempa 2,0 procenta, uvedl dnes v rychlém odhadu statistický úřad Eurostat. Inflace tak sestoupila pod dvouprocentní cíl Evropské centrální banky (ECB). Údaje za celou Evropskou unii, tedy ani za Českou republiku, první rychlý odhad neobsahuje (ČTK)
11:08Meziroční růst spotřebitelských cen v eurozóně v lednu zpomalil na 1,7 procenta z prosincových 2,0 procenta, odhaduje statistický úřad Eurostat (ČTK)
10:35

Zurich Insurance se dohodl na vyšších finančních podmínkách ohledně převzetí Beazley za 8,0 mld. EUR

(Bloomberg)
10:06

Carlsberg reportoval upr. zisk EBIT za celý rok 13,36 mld. EUR, pod odhady trhu 13,6 mld. EUR. Letos očekává organický růst o 2 - 6 %

(Bloomberg)
9:42

Henkel převezme Stahl Parent za 2,1 mld. EUR

(Bloomberg)
8:46

Infineon očekává ve 2Q tržby 3,8 mld. EUR v souladu s odhady trhu

(Bloomberg)
 03.02.2026
18:12Evropská komise dnes schválila pátou žádost Česka o platbu ve výši 614 milionů eur (zhruba 15 miliard Kč) v rámci mimořádného fondu obnovy určeného na zmírnění následků hospodářské krize. Pátá platba z takzvaného Nástroje pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility) je zaměřena na projekty týkající se cenově dostupného bydlení, udržitelné mobility či železniční infrastruktury. Česko by peníze mělo dostat v březnu (ČTK)
13:40Německý stát koupí za 3,3 miliardy eur (80 miliard Kč) čtvrtinový podíl v německé části nizozemského provozovatele rozvodné sítě TenneT. Chce posílit státní kontrolu nad kritickou infrastrukturou. S odkazem na sdělení společnosti o tom dnes informovala agentura Reuters (ČTK)
10:47

Nordea - Jeffer

...  
10:37Patria Finance ...  
10:17

Ageas - JP Moga

...  
8:55

Společnost Orsted prodá svou divizi pevninské výroby elektrické energie v Evropě dánskému investorovi CIP za 1,4 mld. EUR

(Bloomberg)

Zpravodajství Goldman Sachs Eurozone Equity - P Cap EUR
Amazon sentimentu přitížil, ale propad trhů opět láká kupce
06.02.2026 10:58
Tržní nervozita zasahuje především dříve přehřátá investiční témata – technologie, drahé kovy a kryptoměny. Po včerejším výprodeji se však začíná situace pozvolna stabilizovat, když nižší ceny přitahují první kupce a evropské trhy i americké futures míří opatrně výše.
Stellantis couvá od elektromobility. Za restrukturalizaci zaplatí 22 mld. eur a nevyplatí dividendu. Akcie klesají o 22 procent
06.02.2026 10:28
Stellantis oznámila mimořádné náklady na restrukturalizaci ve výši 22 miliard eur, které odrážejí přehnané očekávání ohledně přechodu na elektromobilitu.
Novo Nordisk čelí levnější napodobenině Wegovy, Anthropic vydává novou verzi Clauda, evropské futures v záporu
06.02.2026 8:49
Výprodej na technologických akciích v USA pokračuje, přičemž spásu nepřinesl ani Amazon, který mj. překvapil plánovanými vysokými výdaji. Novo Nordisk nemá chvíli oddechu, Anthropic vydává novou verzi AI modelu a Stellantis vykáže více než 20miliardovou ztrátu.
Excalibur Army ze skupiny CSG získala v Asii zakázku na obrněná vozidla za šest miliard
05.02.2026 16:26
Společnost Excalibur Army ze skupiny CSG získala v jihovýchodní Asii zakázku na výrobu více než stovky obrněných vozidel Patriot v hodnotě přes šest miliard korun.
Nuda ve Frankfurtu. ECB preferuje stabilitu sazeb
05.02.2026 14:42
Evropská centrální banka na prvním letošním zasedání potvrdila vyčkávací strategii a ponechala sazby beze změny na 2? %. Podle hlavního ekonoma Patria Finance Dominika Rusinka dává současná kombinace stabilní ekonomiky eurozóny, nízké nezaměstnanosti a mírně podstřelené...
Základní úroková sazba zůstává na 3,5 procenta, rozhodla ČNB
05.02.2026 14:30
Česká národní banka na svém dnešním měnovém zasedání naplnila předpoklady analytiků a rozhodla o ponechání základní úrokové sazby na 3,5 procenta. Zároveň v nové makroekonomické prognóze zlepšila výhled českého hospodářského růstu.

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- Managementu, sociálních sítí, těch lidí, kteří vedou ty sociální sítě za to, že třeba ta sociální síť bude upozorněna na nějaký nelegální obsah například a nedokáže ho tedy smazat nebo prostě se tam ten obsah dostane třeba znovu nebo něco podobného přijde ti tohleto jako krok, který by mohl něco změnit.
mluvčí 1, -------------------- Vznikají dnešní velice bohatí podnikatelé, takže jsou z nich podnikatelé. Ano, vemte si Mrázka Mrázek byl vekslák Běla taky.
Zbude nám v roce 2026 v peněženkách víc peněz? Bude levnější elektřina? Jak se Čechů dotkne nové nařízení Evropské unie o poplatcích za balíčky z čínských e-shopů? A jak nám zboží prodraží nová evropská „uhlíková“ cla? Hlavní ekonom Trinity Bank Lukáš Kovanda upozorňuje, že se česká společnost postupně mění nejenom vnějšími vlivy.
mluvčí 2, -------------------- Dnes máme pro vás záběry Vojtěcha Tauchmanna, který natáčel na dvaatřicátém mistrovství České republiky v zimním Plav.
Zbude nám v roce 2026 v peněženkách víc peněz? Bude levnější elektřina? Jak se Čechů dotkne nové nařízení Evropské unie o poplatcích za balíčky z čínských e-shopů? A jak nám zboží prodraží nová evropská „uhlíková“ cla? Hlavní ekonom Trinity Bank Lukáš Kovanda upozorňuje, že se česká společnost postupně mění nejenom vnějšími vlivy.
Čínští výrobci těšící se z levných energií a méně omezujících regulací se agresivně derou na evropský trh počínaje hnojivy až po plasty. Viditelný úpadek v evropském sektoru chemické výroby by brzy mohl mít ještě závažnější důsledky.
poslouchat zpravy Your browser does not support the audio element. Stáhnout PDF Sledujte nás na Telegramu: @cz24news Brusel – Evropská komise oficiálně zveřejnila prohlášení oznamující přípravu 20.
VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA „Je zřejmé, že s tím, jak probíhá letošní zima, může dojít ještě k dalšímu růstu ceny plynu,“ říká ekonom Miroslav Ševčík (za SPD).