Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN87,1287,151,03
Msft-0,32
Nokia4,1244,144-0,70
IBM1,37
Mercedes-Benz Group AG51,3851,4-1,12
PFE-0,45
19.07.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 18.07.2025 17:26:35
Swisscanto CH Platinum ETF (2979270.S, Swiss Exchange)
Závěr k 18.7.2025 Změna (%) Změna (CHF) Objem obchodů (CHF)
334,90 -0,49 -1,65 1 739 355
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 07.05.2025
9:55

Výše aktiv v evropských ETF fondech zaměřených na ESG vzrostla v prvním kvartále o 12 % na 126 miliard USD

(Bloomberg)
 25.03.2025
10:40Mediální společnost Trump Media & Technology Group (TMTG), kterou vlastní americký prezident Donald Trump, spolupracuje s kryptoměnovou platformou Crypto.com na spuštění série burzovně obchodovaných fondů (ETF) a produktů prostřednictvím své značky Truth.Fi. TMTG, která mimo jiné provozuje sociální síť Truth Social, o tom v pondělí informovala v tiskové zprávě (ČTK)
 29.01.2025
22:23Americká společnost Trump Media and Technology Group (TMTG), kterou většinově vlastní americký prezident Donald Trump, začne nabízet finanční produkty, jako jsou kryptoměny nebo burzovně obchodované investiční fondy (ETF). Za tímto účelem bude spolupracovat s americkou makléřskou firmou Charles Schwab. Dnešní oznámení podniku, který se doposud specializoval na oblast médií a technologií a který provozuje sociální síť Truth Social, výrazně posílilo jeho akcie (ČTK)
 08.01.2025
9:26Loni v lednu americká Komise pro cenné papíry (SEC) schválila burzovně obchodované investiční fondy (ETF) na spotový bitcoin. Ty následně zažily silný růst a přispěly i k výraznému zvýšení ceny bitcoinu. Tato kryptoměna v poslední době těží i z vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách. Předpokládá se, že Trumpova administrativa zaujme vůči kryptoměnovému průmyslu vstřícnější postoj (ČTK)
 17.09.2024
10:06

Goldman Sachs:

......  
 01.08.2024
11:37

CH Robinson Wor

...  
 23.07.2024
20:49Na burzách ve Spojených státech se dnes začalo obchodovat s fondy ETF navázanými na cenu druhé největší kryptoměny ether (ČTK)
13:36Americká Komise pro cenné papíry (SEC) v pondělí definitivně schválila žádost umožnit vstup na burzu fondům ETF navázaným na cenu druhé největší kryptoměny Ether. Všech osm fondů tak dnes může vstoupit na tři různé americké burzy, uvedla agentura Reuters. Ether dnes před polednem vykazoval růst asi o 2,5 procenta a pohyboval se kolem 3525 USD (zhruba 82.300 Kč). Od začátku roku si tato kryptoměna připisuje téměř 50 procent (ČTK)

Zpravodajství Swisscanto CH Platinum ETF
Kdysi Fink označil Bitcoin za pračku peněz, teď si mne ruce. BlackRock eviduje masivní příliv do kryptoměnových ETF
18.07.2025 15:45
Před osmi lety označil Bitcoin za pračku špinavých peněz, dnes by už Larry Fink asi mluvil jinak. Prostřednictvím BlackRocku, který spoluzakládal a jemuž dlouhá léta šéfuje, právě díky boomu kolem nejznámější kryptoměny světa vydatně těží.
Týdenní výhled: Nových a vyšších cel se trhy stále příliš nebojí
14.07.2025 13:31
Startuje výsledková sezóna za 2Q, přičemž od úterka začnou chodit čísla důležitých amerických bank. Vedle toho ale klíčovým tématem zůstane i obchodní politika, tedy zejména zprávy točící se kolem cel a odvet.
Data z trhu práce USA vypadají dobře, ale zařídila je hlavně vláda. Soukromý sektor slábne
03.07.2025 16:03
Data z amerického trhu práce jsou za poslední dobu smíšená. Na jedné straně tu máme o něco zvýšený počet žádostí o dávky, subindexy ISM nebo překvapivý pokles zaměstnanosti ve firmách podle statistiky ADP, na straně druhé je tu nárůst počtu volných pracovních pozic.
Výhled na druhou polovinu 2025: Poznámky od analytiků Invesca o „globálním resetu“
03.07.2025 13:38
Ve druhé polovině roku 2025 čelí globální trhy zásadnímu „ekonomickému resetu“, který přináší nové výzvy i příležitosti. Analytici společnosti Invesco ve svém výhledu upozorňují na dopady celních válek, oslabující dolar, rostoucí význam evropských trhů a proměnu invest...
Colt CZ a Kofola dnes bez dividendy, Vietnam se dohodl s USA a futures jsou v zeleném
03.07.2025 8:52
Dnes se bude bez nároku na dividendu obchodovat Colt CZ a Kofola. Němečtí zelení se snaží zablokovat dodávky jaderného paliva pro ČEZ. Klesá napětí na britských trzích kvůli spekulacím o budoucnosti ministryně financí.
Ceny komodit trzích v pololetí spíše rostly, nejvíce zdražily drahé kovy a měď
02.07.2025 11:23
Ceny komodit letos na světových trzích spíše rostou, v prvním pololetí nejvíce zdražily drahé kovy, měď a hovězí maso. Naopak výrazně zlevnily cukr, kakao, zemní plyn, ropa a pomerančový džus.

Monitoring médií
Globální nabídka klíčových surovin na osobu — jako je nafta, měď nebo platina — klesá. Nová statistická zpráva o světové energetice odhaluje, že ani přechod na obnovitelné zdroje neprobíhá podle očekávání a že dostupnost levné energie naráží na fyzické a ekonomické limity.
Článek ČTK. Český akciový trh slušně vynáší. Přesto zde chybí základní nástroj pro pasivní investici do celého indexu – burzovně obchodovaný fond (ETF).
Bitcoinové ETF Blackrocku je už 21. největší na světě, tvůrce bitcoinu je 11. nejbohatší na světě a tržní kapitalizace všech kryptoměn pokořila čtyři bilionu dolarů.
Americká Sněmovna reprezentantů schválila balíček klíčových zákonů o kryptoměnách, které prosazoval prezident Donald Trump. Nejdůležitější z nich - zákon GENIUS Act - získal podporu obou stran (308 hlasů pro Americká Sněmovna reprezentantů schválila balíček klíčových zákonů o kryptoměnách, které prosazoval prezident Donald Trump.
Podle advokátní kanceláře Blockchain Legal, specializující se na právo v oblasti digitálních technologií, blockchainu a kryptoměn, tvoří problematické transakce méně než 0,5 % veškerého objemu kryptoměnových převodů.
Praha není jen stověžatá. Je i filmová, vodnická, erotická nebo třeba cimrmanovská. Ve stejný den může být exaltovaná i ospalá, turisticky přepudrovaná i autenticky zašlá.
Český akciový trh slušně vynáší. Přesto zde chybí základní nástroj pro pasivní investici do celého indexu – burzovně obchodovaný fond (ETF). Proč dosud nevznikl a co brání tomu, aby český trh přitáhl více zájemců i ze zahraničí? Pražská burza prožívá úspěšné roky.
? MOJE volba při investování do akcií a ETF - XTB: https://geolink.xtb.com/w8UHJ?? Zadej kód TRADECZ při registraci u XTB, pošli potvrzovací e-mail na info@tradecz.