Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ11221125-2,17
KB11921193-0,17
PKN108,76108,80,37
Msft-0,13
Nokia5,9585,9641,02
IBM1,10
Mercedes-Benz Group AG57,2957,31-0,56
PFE0,40
16.02.2026 11:43:50
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 13.02.2026
CAMBRIA SHAREHOLDER YIELD ET (NY Consolidated)
Závěr k 13.2.2026 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
77,55 0,81 0,62 30 310
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 28.08.2025
9:10Akcie australské letecké společnosti Qantas ve čtvrtek dosáhly rekordní hodnoty poté, co její celoroční finanční výsledky překonaly očekávání analytiků, a to díky silné poptávce na domácích i mezinárodních linkách. V ranních hodinách vzrostly akcie až o 13,59 %, než část zisků odevzdaly a ve 12:33 místního času (10:33 večer ET ve středu) se obchodovaly o 9 % výše (CNBC)

Zpravodajství CAMBRIA SHAREHOLDER YIELD ET
Jakub Blaha: Uber zažil solidní otočku. Silná čísla ze závěru roku nakonec přebila slabší výhled
04.02.2026 15:14
Výsledky Uber (Investiční tipy) jasně potvrdily, v jak depresivní fázi se momentální sentiment trhu nachází. Akcie po výsledcích v pre-marketu totiž nejprve oslabily zhruba o 10 % poté, co firma zveřejnila slabší výhled zisku na první čtvrtletí, který u algoritmů (první...
Intel doplácí na nízké výrobní výnosy i slabý výhled. Valuačně ale zůstává „aktivem národní bezpečnosti“
23.01.2026 15:05
Intel po roce, kdy jeho akcie vzrostly o 150 %, znovu připomněl propast mezi realitou fundamentů a velkorysou valuací, kterou pohání především geopolitika, upozorňuje ve svém komentáři analytik Patria Finance Branislav Soták.
Komerční banka, a.s.: Hlavní akcionáři KB k 31.12.2025
13.01.2026 9:59
Komerční banka, a.s. IČ 45317054 Společnost Komerční banka, a.s. zveřejnila aktuální informaci o struktuře hlavních akcionářů Komerční banky, a.s. k 31.
Nasdaq podal žádost o rozšíření obchodních hodin na 23 hodin denně od pondělí do pátku
16.12.2025 11:41
Nasdaq , druhá největší burza v USA, žádá u Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) o schválení prodloužení obchodních hodin na svých akciových trzích na 23 hodin během pracovního týdne.
Trump žaluje BBC, Musk s majetkem přes 600 miliard USD a bankovní ambice PayPalu
16.12.2025 8:48
Donald Trump zažaloval BBC kvůli údajně zavádějícímu střihu projevu, zároveň pokračuje jeho tlak na dosažení mírové dohody na Ukrajině. Elon Musk se díky rekordní valuaci SpaceX stal prvním člověkem s majetkem přes 600 miliard dolarů.
Trh a společnosti nyní a před 25 lety…
10.12.2025 17:55
Zdá se, že na jeden dolar zisků v posledních letech americké obchodované společnosti vydělávali více tzv. volného toku hotovosti. Tedy toho, co jim zbývá po investicích.

Monitoring médií
Přesto právě zde často vznikají stabilní a dlouhodobě atraktivní investiční příběhy. Jedním z nich je Energy Transfer (ET) , která se v poslední době stala jedním z nejvýznamnějších zdrojů pasivního příjmu autora původního textu.
Společnost Trump Media and Technology Group formálně zintenzivnila své zapojení do sektoru digitálních aktiv předložením regulačních dokumentů pro dva nové kryptoměnové fondy obchodované na burze (ETF) .
mluvčí 1, -------------------- Dobrý večer je tu zase sobota 22 hodin a my si vážíme toho, že jste si právě na dnešní večer vybrali společnost Událostí, komentářů z ekonomiky.
ET/ČTK Americká vládní Agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) ve čtvrtek odstoupila od stanoviska, že emise skleníkových plynů ohrožují lidské zdraví, a odstranila tak základ pro federální klimatické předpisy.
ET/ČTK Americká vládní Agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) ve čtvrtek odstoupila od stanoviska, že emise skleníkových plynů ohrožují lidské zdraví , a odstranila tak základ pro federální klimatické předpisy.
FacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInVKViberTelegramShareDnes pokračujeme v seriálu o ovládání mysli a psychologických operacích, z nichž ta největší byla „odstartována“ v roce 2020.
Dnes pokračujeme v seriálu o ovládání mysli a psychologických operacích, z nichž ta největší byla „odstartována“ v roce 2020. Pandemie covidu-19 byla jedna velká lež, protože neexistují žádné věrohodné epidemiologické důkazy, které by její existenci podporovaly.
mluvčí 1, -------------------- V horách nejimpozantnější stavbou na této vysokohorské trati. Martin Balucha, redaktor -------------------- Je rozkládací most Steffenbach dlouhý 36 m a vysoký 18 m.