Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN97,5297,550,36
Msft0,59
Nokia5,3065,3681,26
IBM7,88
Mercedes-Benz Group AG53,653,621,03
PFE0,36
25.10.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 24.10.2025
WIG/RCB Ct (Warsaw)
Závěr k 24.10.2025 Změna (%) Změna (PLN) Objem obchodů (PLN)
11,82 0,51 0,06 1 397
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 13.10.2025
13:42V případě, že by se potvrdily informace o nenávistných ...
 25.09.2025
11:09

Generální ředitelka Roche Teresa Grahamová řekla investorům a analytikům na pondělním Pharma Day pořádaným společnosti v Londýně., že to myslí "vážně" s cílem stát se jedním ze tří největších hráčů v oblasti léků proti obezitě. Injekce na hubnutí CT-388 švýcarského výrobce léků vstupuje do finální fáze studie před tím, než společnost může požádat o schválení u regulačních orgánů (CNBC)

 22.09.2025
13:58 Vláda bude návrh státního rozpočtu na příští rok schvalovat 30. září. České televizi (ČT) to dnes řekl ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS). Je to nejzazší možný termín, do konce září musí podle zákona vláda předat návrh rozpočtu Sněmovně (ČTK)
 19.09.2025
17:11Česká televize bude v příštích pěti letech moci provozo...
 25.08.2025
8:06Minimální mzda se příští rok zvýší o 1600 korun na 22 400 korun hrubého. České televizi (ČT) to řekl ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL). Částka vychází z nařízení, které vláda schválila loni na podzim a podle kterého má v příštím roce minimální mzda dosáhnout 43,4 procenta průměrné mzdy. Tu makroekonomická prognóza ministerstva financí podle ČT stanovila na 51 497 korun (ČTK)
 01.07.2025
8:24Do funkce generálního ředitele České televize dnes nastupuje dosavadní ředitel obchodu Hynek Chudárek. Do funkce ho minulý týden zvolila Rada ČT, která v květnu odvolala po roce a sedmi měsících Jana Součka (ČTK)
 30.06.2025
8:31Česko bude usilovat, aby systém emisních povolenek z dopravy a z vytápění byl pro státy EU dobrovolný, řekl v ČT Stanjura. Zrušení nevidí jako reálné
8:16Schodek státního rozpočtu bude příští rok vyšší než letos, mohl by se dostat až k 280 mld. , řekl ČT Stanjura. Letos se plánuje deficit 241 mld.
 25.06.2025
15:22Novým generálním ředitelem České televize dnes Rada ČT zvolila obchodního ředitele Hynka Chudárka. Po odstoupení programového ředitele Milana Fridricha dostal od 16 přítomných radních 13 hlasů. O výsledku volby informoval radní Ladislav Mrklas. Fridrich bude po dohodě s Chudárkem jeho statutárním zástupcem a zůstane v nejvyšším vedení ČT, jež chce Chudárek podle svých slov výrazně zredukovat (ČTK)
 18.06.2025
17:55Nejvíce hlasů v prvním kole tajné volby generálního ředitele České televize obdrželi ředitel programu ČT Milan Fridrich a obchodní ředitel veřejnoprávní televize Hynek Chudárek. Od radních ČT dostali po osmi hlasech a postoupili do druhého kola volby. Ke zvolení do funkce je potřeba nejméně deset hlasů od 17 radních (ČTK)
 11.06.2025
14:28Do užšího výběru na místo generálního ředitele České televize postoupili ředitel programu ČT Milan Fridrich, obchodní ředitel ČT Hynek Chudárek, bývalý šéf ostravského studia ČT Miroslav Karas, výkonný ředitel ČT Sport Jiří Ponikelský a předsedkyně dozorčí rady CNC Libuše Šmuclerová. Rozhodli o tom dnes radní ČT hlasováním (ČTK)
 28.05.2025
8:46Lhůta pro podávání přihlášek do výběrového řízení na generálního ředitele České televize končí dnes v 16:00. Nahradí Jana Součka, kterého Rada ČT odvolala na začátku května po roce a sedmi měsících ve funkci. O došlých přihláškách bude rada informovat pravděpodobně ve čtvrtek (ČTK)
 06.05.2025
16:40

Polský akciový trh dnes výrazně - WIG20 až o více jak 3 % - oslabuje před očekávaných středečním snížením sazeb centrální bankou o 50 bps u klíčové z nich. I po tomto poklesu jsou polské akcie s letošním ziskem YTD 23 % mezi nejvíce rostoucími trhy světa

12:47Rada České televize dnes k 7. květnu odvolala generálního ředitele ČT Jana Součka. Důvodem bylo podle radních několikeré porušení zákona o České televizi. Souček podle nich mimo jiné nevhodně komunikoval s veřejností, rušil publicistické pořady, vyhrožoval zrušením několika kanálů ČT v případě nezvýšení TV poplatku nebo radu neinformoval o vyvíjeném nátlaku na něj (ČTK)
 29.04.2025
17:16Sněmovní mediální výbor dnes doporučil Poslanecké sněmovně, aby neschválila zprávu Rady České televize o činnosti ČT za loňský rok. Pro negativní doporučení hlasovalo šest poslanců z 11 přítomných (ČTK)
 05.03.2025
16:08Televizní a rozhlasový poplatek zřejmě vzroste a do budoucna se bude zvyšovat v závislosti na míře inflace. Rozšíří se také okruh poplatníků, na něž se bude povinnost úhrady vztahovat. Předpokládá to vládní novela, kterou dnes navzdory odporu opozičních hnutí ANO a SPD schválila s některými úpravami Sněmovna. Patří k nim osvobození spolků a zaměstnavatelů s většinou pracovníků se zdravotním postižením, vypuštění navrhované povinnosti České televize (ČT) a Českého rozhlasu (ČRo) přispívat k postupu proti dezinformacím a omezení obchodních sdělení ve vysílání ČRo (ČTK)
 27.01.2025
8:32Banky v loňském roce odvedly na dani z neočekávaných zisků (windfall tax) méně než půl miliardy korun. S odvoláním na údaje Finanční správy o tom dnes večer informovala Česká televize (ČT). V roce 2023 banky podle ministerstva financí na windfall tax zaplatily zhruba 700 milionů korun. Celkový loňský výnos windfall tax byl 36,7 miliardy korun po 39,1 miliardy korun v roce 2023. Většinu inkasa tvořil v obou letech výběr od energetických firem (ČTK)
 13.12.2024
9:30

Fondy spravované Blackstone koupily českého provozovatele logistických parků CT Real Estate za 470 mil. EUR

(Bloomberg)

Zpravodajství WIG/RCB Ct
Zlepšení ekonomiky, ne obrat vztahů s EU a NATO. Průzkum napovídá, co chtějí a naopak nechtějí voliči od Babiše
05.10.2025 15:44
Voliči od nové vlády pod vedením hnutí ANO očekávají především zlepšení ekonomiky země a zvýšení příjmů obyvatel. Zhruba polovina nečeká, že by se nějak změnily vazby Česka k EU, v případě vztahů k NATO změnu neočekává 59 procent lidí.
Ambiciózní Roche chce patřit mezi tři největší hráče na trhu s léky na obezitu
25.09.2025 12:50
Trhu s léky na obezitu vévodí zejména dvě firmy: americká Eli Lilly a dánská Novo Nordisk. To se ovšem může časem změnit, protože řada konkurentů nespí a už připravuje své vlastní verze těchto „zázračných přípravků“ v rámci snahy ukrojit si na tomto lukrativním trhu svů...
Evropské trhy po pádu francouzské vlády míří do záporu, Apple představí nový iPhone
09.09.2025 8:51
Evropské akcie by v úterý měly zahájit obchodování mírně v záporu, přičemž investoři v regionu se zaměřují na další politické otřesy ve Francii po sesazení premiéra Françoise Bayroua.
Evropa před zahájením obchodování váhá, Erste s novou cílovkou
02.09.2025 8:51
Evropské akcie v úterý otevřou přibližně na stejné úrovni, protože nejistota ohledně cel způsobuje kolísání globálních trhů. Britský index FTSE 100 a panevropský Stoxx 50 by měly zůstat v podstatě beze změny, německý DAX by měl mírně oslabit a francouzský CAC 40 míří ...
Evropa spíše negativní, Colt CZ investuje do Synthesia Nitrocellulose
29.08.2025 8:51
Evropské akciové trhy míří k negativnímu zahájení pátečního obchodování, futures panevropského indexu Stoxx 50 klesají o 0,1 %. Obdobně je na tom francouzský CAC 40, německý DAX nebo nizozemský AEX pak ztrácí 0,2 %.
Výsledky zveřejnily Alphabet, Tesla a Moneta, Evropa míří k pozitivnímu otevření
24.07.2025 8:47
Evropské akciové trhy míří k pozitivnímu zahájení obchodování, futures indexu Stoxx 50 posilují o 1,2 %. Daří se CAC 40 (+1,5%) i DAX (+1,2 %), o něco méně pak roste britský FTSE 100 (+0,5 %).

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- Je sobota, šest hodin ráno a začínají zprávy, děkujeme, že se díváte. Koalice ochotných se shodla na plánu podpory Ukrajiny do konce roku, společně se chce pokusit co možná nejvíc omezit prodej ruské ropy a plynu.
Google se prezentuje jako nástroj pro přístup k informacím, ale skutečnost je taková, že funguje spíš jako nástroj pro zamezení přístupu k informacím, protože rozhoduje o tom, ke kterejm informacím se dostanete a ke kterejm ne.
ČRo - Hradec Králové: Ranní vysílání 06:30
mluvčí 2, -------------------- Každý den na vaše přání, písničky od srdce Českého rozhlasu Hradec Králové pište, volejte a poslouchejte každý den po dvanácté a po sedmnácté hodině.
Rodiče jí vždycky říkali, že je hyperaktivní a potřebovala by zpomalit. Jenže to se jí nikdy nepovedlo. Nejspíš i díky tomu Simona Růžková do svých 26 let stihla vyzkoušet a realizovat tolik věcí, co spousta lidí nestačí za celý život.
Jana Ciglerová, americká zpravodajka, Deník N -------------------- Budou zrušena víza, protože jsou z cizích zemí. Neuměli si to, ta veřejnost si to neuměla představit, neuměla si to představit ani takhle, i v takové intenzitě.
ČRo - Pardubice: Ranní vysílání 06:30
mluvčí 2, -------------------- V České Třebové se začne stavět nová výjezdová stanice zdravotnické záchranné služby, má vzniknout u nové kruhové křižovatky u výjezdu na Svitavy.
Co udělat s Českou televizí a Českým rozhlasem bude jedním z nejtěžších rozhodnutí rodící se koalice ANO, SPD a Motoristů. Předseda hnutí ANO Andrej Babiš je často kritizuje za to, že už dávno neplní roli nestranných médií, jak jim ukládá jejich kodex, a bezpochyby bude v pokušení na ně zakleknout.
ČRo - Pardubice: Ranní vysílání 07:00
mluvčí 2, -------------------- Fascinující varani, výroba lávové lampy či hod oštěpem? Premiéra zábavné show Zázraky přírody ČT2. Krásná Markýza se stane předmětem touhy krále a cílem vražedných intrik.