Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN87,9187,921,00
Msft0,17
Nokia4,2464,422,72
IBM-1,50
Mercedes-Benz Group AG53,6553,67-2,92
PFE-2,25
09.10.2025 1:38:51
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 08.10.2025
Neo Prfrnc Mtrls Rg (Toronto)
Závěr k 8.10.2025 Změna (%) Změna (CAD) Objem obchodů (CAD)
20,95 -6,26 -1,40 -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 04.07.2025
13:28Kvůli dnešnímu výpadku elektrického proudu uvedl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) do pohotovosti Ústřední krizový štáb. Rozsah výpadku a komplikací, které způsobil, podle něj ministerstvo momentálně zjišťuje. Rakušan to uvedl na síti X. Část Česka je bez elektřiny, bez proudu je například část Prahy, dále Středočeského, Ústeckého, Libereckého kraje neo královéhradeckého kraje. Provozovatel soustavy ČEPS příčinu problémů zatím nezná, technici na opravě pracují (ČTK)

Zpravodajství Neo Prfrnc Mtrls Rg
NU: Největší jihoamerická neo-banka pokračuje v raketovém růstu
15.08.2025 15:43
Ve druhém kvartále roku 2025 Nu Holdings, mateřská společnost Nu Bank, potvrdila svou pozici jednoho z nejrychleji rostoucích hráčů v oblasti digitálního bankovnictví.
Obchodní příměří končí. Čeká nás nová fáze konfliktu mezi USA a Čínou?
11.08.2025 11:23
Napětí mezi USA a Čínou opět roste – blíží se konec celního příměří a rozhodnutí o jeho prodloužení stále visí ve vzduchu. Zatímco Peking vyjadřuje optimismus, Washington čeká na krok Donalda Trumpa.
Čína ukazuje odolnost vůči americkým clům, Trump prodá zbraně na Ukrajinu. Evropa zahájí pozitivně
15.07.2025 8:51
Evropské akciové futures předpovídají pozitivní zahájení akciového obchodování, index Stoxx 50 roste před otevřením hlavního trhu o 0,4 %. Daří se také DAXu s 0,3% růstem, nižší ale stále zisková čísla vykazuje britský FTSE 100 (+0,1 %).
Evropa zahájí negativně, USA slaví Den nezávislosti
04.07.2025 8:52
Stoxx 50 před otevřením hlavního trhu klesá o 0,5 %. Nedaří se především francouzskému CAC 40, který odepisuje 0,7 %, v mínusu jsou také německý DAX (-0,4 %) a britský FTSE 100 (-0,3 %).
Trump plánuje reciproční cla, Evropa zahájí pozitivně
13.02.2025 8:51
Evropské akciové trhy zahájí čtvrteční obchodování pozitivně, futures panevropského indexu Stoxx 50 před otevřením hlavního trhu roste o 1,0 %. Daří se především DAXu, který přidává 1,3 %, o jedno procento posiluje také CAC 40.
Doosan Škoda Power míří na burzu, láká i na dividendu. Podstatné o IPO i jak získat akcie
28.01.2025 12:03
Doosan Škoda Power, která je známá zejména výrobou turbín a dalších energetických zařízení a která se bude podílet také na výstavbě nových jaderných bloků v Česku, spustila úpis svých akcií (IPO) a od 6.

Monitoring médií
Společnost HP Inc. představila nové produkty a služby, které lidem pomáhají pracovat bez překážek, snáze a s větším soustředěním. Nová zařízení, periferie i služby mění a zjednodušují pracovní prostředí, zvyšují produktivitu, podněcují kreativitu a přispívají ke spokojenosti ze smysluplné práce.
V České republice je dostupný nový přenosný EKG snímač určený pro ambulantní lékaře i nemocniční praxi. Umožňuje pořízení až 18svodového záznamu s automatickou kontrolou kvality signálu, detekcí chybně připojených elektrod i rozpoznáním stimulace.
V České republice je dostupný nový přenosný EKG snímač určený pro ambulantní lékaře i nemocniční praxi. Umožňuje pořízení až 18svodového záznamu s automatickou kontrolou kvality signálu, detekcí chybně připojených elektrod i rozpoznáním stimulace.
Dolcevita: Turín
Trochu vzdálený od zbytku Itálie, ukrytý pod vrcholky Alp v regionu Piemont, vyzařuje Turín svou specifickou atmosféru, která je odlišná od zbytku Apeninského poloostrova.
Ve spolupráci s Jiřím Vojkovským, autorem úspěšné trilogie knih o fotbalových stadionech, připravujeme seriál s názvem Fotbalové střechy. Přinášíme v něm příběhy staveb, pod jejichž střechami se odehrávají strhující sportovní bitvy.
V kultovním filmu Matrix dostává hlavní hrdina Neo na výběr ze dvou... V kultovním filmu Matrix dostává hlavní hrdina Neo na výběr ze dvou pilulek – červené a modré.
mluvčí 1, -------------------- Účinky, firma, která vyvíjí lék, tak si vezme nějaký vzorek, posvítí. mluvčí 2, -------------------- Si na něj tím vaším mikroskopem a zjistí, co tam ty arestiny dělají, jestli to má žádoucí nebo nežádoucí účinky.
Týdeník Květy: HI–TECH NOVINKY
Anotace:{[p class="anot2017"]} UMÍ KAZETY I STREAM Pamětníci pookřejí při pohledu na "neo-retro" přehrávač We Are Rewind GB-001. Takové přístroje nám přece hrály v dávných 70.