VYBERTE KOMODITU
select

Treasury online

MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,915826,94580,17
CZK/USD25,086625,13660,00
USD/EUR1,07251,07280,00
JPY/USD109,0700109,08000,00
USD/GBP1,28161,28180,00
HUF/EUR312,3549312,87140,00
PLN/EUR4,26214,26380,00
Zpožděná data
23.4.2017 21:38:05

Akcie online

NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Axa23,4923,500,88
BMW84,9284,951,01
BNP Paribas61,9962,002,23
Commerzbank8,308,340,58
DB15,5815,591,50
Daimler66,4066,43-0,18
E.ON7,167,160,96
ERSTE AT 30,5430,590,92
ING Group14,2114,220,42
KBC62,0362,112,70
Nokia4,804,880,25
Orange14,0114,01-0,28
SG46,2946,291,74
Siemens125,80125,90-0,52
Total46,4846,49-1,25
Unilever47,7047,72-0,16
Volkswagen143,75143,80-0,80
21.4.2017 18:34:46

Indexy online


Komodity

AkceNázevDatum a čas Nejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Denní min.Denní max.
NPXAU/USD22.4. 14:17:00R1 284,291 284,711 284,291 284,71
NPXAG/USD22.4. 14:17:00R17,92117,95117,92117,951
NPUSOil22.4. 14:17:00R49,58049,63049,58049,630
NPUKOil22.4. 14:17:00R51,93551,98551,93551,985
NPXPD/USD3.6. 22:57:22R550,6554,9530,4562,8
NPCopper22.4. 14:17:00R2,54302,54502,54302,5450
NPXPT/USD10.6. 22:53:24R989,3993,8984,61 006,3
Pozn.: Zobrazujeme nejlepší kotace 10 největších globálních bank
Zdroj: Patria Forex
  • 21.4.2017 22:59:51

Zlato

Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
1 283,0000 1 287,0000 -0,14 1 288,3800 1 278,4000
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.

Detail Graf 

Typ grafu
select
Období
select
Cenové pásmo
select
Klouzavý průměr 1
select
Klouzavý průměr 2
select
Analýza 1
select
Analýza 2
select
Analýza 3
select
Analýza 4
select

Zpravodajství - Komodity

Schlumberger: V USA těžba jede, zbytek světa ji zatím nedohnal
21.4.2017 17:48
Zotavení v americké produkci ropy z břidlic zbytek ropného světa ještě...
Elektřina už má svůj vrchol za sebou? Změnit to může Tesla a spol.
21.4.2017 14:47
Spotřeba elektrické energie v největší ekonomice světa po dlouhá deset...
Ekonom Davies: Tři scénáře, jak skončí současný boom
21.4.2017 6:53
Globální ekonomické oživení, které začalo v březnu 2009, nedávno oslav...
Technická analýza: Cena ropy dostala studenou sprchu
20.4.2017 16:14, aktualizováno: 20.4. 16:36
Po dvoutýdenní rally dostala WTI studenou sprchu od americké EIA. Sam...
Prodloužení dohody OPEC s nečleny na omezení těžby ropy je hotová věc?
20.4.2017 12:39
Saúdská Arábie a Kuvajt, kteří jsou nejvlivnějšími členy Organizace ze...
ČEZ do roku 2035 odstaví přes polovinu uhelných zdrojů v Česku
19.4.2017 13:30
Energetická skupina ČEZ chce do roku 2035 odstavit více než polovinu k...

Technická analýza
Poslední aktualizace: 19.1.2016 8:37
NázevTrendS3S2S1PLPHR1R2R3
Zlatonahoru1076,001080,001085,001085,001094,171097,001106,001113,00

Energie - přehled 

NázevDatum a časCenaZměna (%)
Ropa Brent21.4.2017 20:0051,88-2,14
Ropa WTI21.4.2017 19:5949,50-1,55
Plynový olej20.4.2017475,25-0,58
Zemní plyn21.4.20173,10-2,27
Topný olej21.4.2017 19:591,55-1,96
Benzín RBOB21.4.2017 20:001,65-1,14
Nafta21.4.2017 17:36459,50-4,60
Zdroj: Six Financial Information

Kovy - přehled 

NázevDatum a časCenaZměna (%)
Stříbro21.4.2017 22:5917,93-0,61
Zlato21.4.2017 22:591 285,00-0,14
Hliník27.6.20161 643,00-1,29
Měď29.6.20162,190,99
Olovo29.6.20161 776,502,27
Zinek29.6.20162 087,504,27
Paládium21.4.2017 23:00794,00-1,06
Platina21.4.2017 23:00973,00-0,71
Zdroj: Six Financial Information

Soft komodity - přehled 

NázevDatum a časCenaZměna (%)
Bavlna21.4.2017 0:000,80-0,52
Sójové boby21.4.2017 0:009,510,45
Pšenice21.4.2017 0:005,26-0,28
Kukuřice21.4.2017 0:003,57-0,21
Kakao21.4.2017 0:001 815,000,55
Cukr21.4.2017 0:000,160,31
Zdroj: Six Financial Information

Fixing kovů 

NázevDop.Odp.Změna (%)
Zlato1 281,501 281,85-0,02
Stříbro-1 301,00-34,59
Paládium-803,001,13
Platina-979,000,31
21.4.2017 16:01
Zdroj: Six Financial Information

Vysvětlivky ke komoditám

Ropa Brent – cena ropy Crude Oil North Sea v USD za barel
Ropa WTI – cena ropy West Texas Intermediate (lehké „sladké“ ropy z Texasu) v USD za barel
Plynový olej – cena produktu Diesel (Gasoil) s dodávkou ARA v USD za tunu
Zemní plyn – cena zemního plynu v USD za MMBTU (milión Britských tepelných jednotek)
Topný olej – cena topného oleje v USD za galon
Benzín RBOB – cena bezolovnatého benzínu v USD za galon
Naphtha - cena nafty CIF NWE v USD za 1 tunu
Zlato, stříbro, platina, paládium (tabulka Kovy – přehled) – cena kovů v USD za trojskou unci
Zlato, stříbro, platina, paládium (tabulka Fixing kovů) – dopolední a odpolední fixing drahých kovů v USD za trojskou unci (respektive v US centech za trojskou unci v případě stříbra) publikovaný společností The London Gold Market
Hliník - cena 3měsíčního kontraktu v USD

Denní zpráva o komoditách  

názevstáhnout / otevřítposlat
Pátek 21.04.2017pdfMail
Čtvrtek 20.04.2017pdfMail
Středa 19.04.2017pdfMail
Úterý 18.04.2017
Čtvrtek 13.04.2017pdfMail
Středa 12.04.2017pdfMail
Úterý 11.04.2017pdfMail
Pondělí 10.04.2017pdfMail
Pátek 07.04.2017pdfMail
Čtvrtek 06.04.2017pdfMail
Info:
en,
report,
denně
Zdroj: KBC