Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Ještě jste si nevybrali obchodníka? Přečtěte si, co oceňují klienti u Patria Direct!

Ještě jste si nevybrali obchodníka? Přečtěte si, co oceňují klienti u Patria Direct!

13.1.2009 15:04
Autor: 

Uvažovali jste o nákupu cenných papírů, ale nejste si jisti, kterého brokera zvolit? V České republice působí na kapitálovém trhu 38 licencovaných obchodníků, z nichž ne všichni umožňují obchodování i individuálním investorům.

Společnost Patria Direct je přední obchodník s cennými papíry pro fyzické i právnické osoby v České republice i na Slovensku a dnes jejím prostřednictvím obchoduje 11 000 klientů. V loňském roce zaznamenala Patria Direct značný nárůst počtu nových klientů, objemu obchodů i klientských aktiv.

Při rozhodování o správné volbě brokera hraje roli mnoho faktorů, jako jsou např. důvěryhodnost, kvalitní služby nebo stabilní internetová platforma.

Klienti Patria Direct dlouhodobě oceňují především tyto výhody:

Záruku silného partnera

Silné zázemí – důvěryhodnost a zázemí největšího středoevropského brokera, silné finanční skupiny KBC Group.

Spolupráce s ČSOB – uzavření smlouvy, dodatků ke smlouvě a další administrativu je možné uskutečnit také prostřednictvím všech poboček ČSOB či Privátní banky ČSOB.

Zákaznický servis

Kvalitní zákaznický servis – pro zvyšování spokojenosti klientů je k dispozici zákaznické oddělení, které zajišťuje rychlé doprovodné služby k vlastnímu obchodování (např. převody cenných papírů, schůzky klientů s makléři, otevírání majetkového účtu ve Středisku cenných papírů atd.).

Profesionální tým makléřů - široký a zkušený tým poskytuje kvalitní služby v rámci služby Osobní makléř (obchodování včetně poradenství) nebo Call centrum (přijímání obchodních pokynů).

Nízké poplatky – konkurenceschopná výše poplatků odpovídá kvalitě poskytovaných služeb. Např. nákup akcií lze provést již za 80 Kč. Navíc poplatky za otevření, vedení a zrušení účtu nejsou účtovány.

Bezpečný obchodní systém pro každého

Jednoduchá, přehledná a funkční obchodní aplikace - umožňuje obchodování začínajícím i zkušeným investorům.

Jedinečné zabezpečení klientských účtů proti zneužití

Nabídku investičních produktů a služeb

Široká škála investičních produktů – klient může nakupovat akcie na všech hlavních burzách v Evropě a v severní Americe, dluhopisy, podílové fondy od 3 emitentů (KBC, ING, Credit Suisse) nebo moderní produkty jako jsou ETF/ETC či investiční certifikáty. Pro dynamičtější investory jsou k dispozici pákové certifikáty, warranty a futures. Více o produktech ZDE.

MiniSPAD – exkluzivní služba Patria Direct umožňující obchodování i drobným investorům za SPADové ceny. Více ZDE.

Výhodné doprovodné služby – Patria Direct nabízí kromě obchodování i služby jako je úročení nezainvestovaných finančních zůstatků úrokovou sazbou ve výši PRIBID - 0,1 %, provádění měnových konverzí zdarma nebo možnost obchodování na úvěr.

Informační podporu

Profesionální informační portál – jedinečný zpravodajský portál www.patria.cz se zpravodajstvím a širokou škálou údajů z finančních trhů využívá až 100 000 uživatelů.

Zdarma placený zpravodajský servis - všem klientům Patria Direct je nabízen přístup k jinak placenému zpravodajství v rámci služby Patria Plus. Aktivním investorům jsou k dispozici zdarma i nezpožděná data ze světových burz nebo přístup k informační službě Investor Plus.

Staňte se klientem i Vy a využívejte těchto výhod!
Je to snadné. Stačí kliknout ZDE.

V případě, že potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle (+420) 221 424 240 nebo na info@patria-direct.cz.


Váš názor
 •  
  13.1.2009 15:33

  Nechápu! Snažil jsem se dvakrát přejít od brokerjet k Patrii a vždy marně. Pro nezájem o drobné klienty ze strany Patrie! DS
  DS
 • sakra
  13.1.2009 15:18

  že jim hodně klesly konta po doporučeních buy?To ocení každý 9 s 10 investorů.Buy orco 2900 když druzí už měli 500.
  Honza
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data