Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Velmi křehké – netřást!

Velmi křehké – netřást!

26.2.2009 13:26

Dovolím si v tomto článku pro „odlehčení“ od našeho finančně-ekonomického marasmu ukázat dvě mapky popisující svět z pohledu „křehkosti“ jednotlivých zemí a regionů. První mapa je pro rok 1995 a druhá 2007.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 •  
  26.2.2009 13:50

  Jiří díky, jsem rád za toto odlehčení, které by ale mělo vést i k zamyšlení! Zatímco většina z nás na tomto serveru řeší problém "buy or not to buy", v centrální Africe je to jeden velký boj o přežití (o zachování si lidské důstojnosti nemluvě). Jestlipak jsme se my Evropané nestali sami příliš rozmazlenými a zahleděnými sami do svých "životních" pseudoproblémů ...
  Bill Blake
  • Ekonomika nebo moc
   26.2.2009 16:10

   Kluci já jsem ekonom a docela rád bych jim pomohl. Když tam odjedu a začnu realizovat něco, co se samozřejmě musí nějakým způsobem dotknout tamních mocných, tak mne zastřelí. Nevím, ale myslím si, že více než o ekonomii je to o moci. Kdyby se to mocensky trošku uvolnilo, ekonomie už by si cestu našla.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data