Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,17
KB998,5-1,63
PKN77,577,540,91
Msft1,32
Nokia4,5774,635-0,67
IBM-0,17
Mercedes-Benz Group AG51,6451,66-0,71
PFE1,47
12.06.2025 23:32:58
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 12.06.2025 18:45:57
Silver Bull Res Rg (US Other OTC (Pink Sheets))
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
0,18606 -2,07 0,01 14 455
After-hours12.06.2025 23:20:00
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD)
0,18606 - - -2,07 0,00
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 14.04.2025
14:39

Intel prodá 51% podíl ve společnosti Altera firmě Silver Lake

(Bloomberg)
 02.10.2024
8:17Růst výrobce energetických nápojů Red Bull v loňském roce po předchozím období rychlé expanze zpomalil, protože vyšší náklady a silná konkurence na trhu s nápoji snížily marže. Čisté tržby společnosti stouply o devět procent na 10,6 miliardy eur (268 miliard Kč), ale čistý zisk kvůli vyšším nákladům stoupl jen o 3,1 procenta na 1,7 miliardy eur. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na účetní závěrku firmy zveřejněnou v rakouském obchodním rejstříku (ČTK)

Zpravodajství Silver Bull Res Rg
Stratégy kvůli riziku obchodní války opouští optimismus ohledně evropských akcií
27.04.2025 15:40
Měsíc poté, co se stratégové snažili dohnat růst trhu tím, že navyšovali výhled na evropské akcie, se vystrašeni volatilitou a obchodním napětím zase vrací ke snižování svých cílů.
Bloomberg: Výrobce čipů Intel chce propustit více než 20 procent zaměstnanců
23.04.2025 9:50
Americký výrobce čipů Intel plánuje propustit více než 20 procent zaměstnanců. Cílem tohoto kroku je zjednodušit organizační strukturu ve firmě, která se potýká s problémy.
Trump plánuje reciproční cla, Evropa zahájí pozitivně
13.02.2025 8:51
Evropské akciové trhy zahájí čtvrteční obchodování pozitivně, futures panevropského indexu Stoxx 50 před otevřením hlavního trhu roste o 1,0 %. Daří se především DAXu, který přidává 1,3 %, o jedno procento posiluje také CAC 40.
Akcie nejvíce ohrožené Trumpovými cly, u kterých trh podceňuje rizika
20.01.2025 6:02
Celní plány zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa ohrožují výhled několika akcií ze sektoru spotřebního zboží, varuje Wolfe Research. Cla by také mohla tento rok potenciálně ztížit práci Fedu, pokud se přenesou na spotřebitele ve formě vyšších cen a rozproudí t...
Morningstar sleduje tyto akcie ze sektoru, který si 'zaslouží místo v portfoliu každého'
24.11.2024 14:51
Nejlepší stratég společnosti Morningstar David Sekara tvrdí, že je tu jeden sektor, který si právě teď „zaslouží místo v portfoliu každého“. Podle něj je to americký energetický sektor.
Jakub Blaha a Tomáš Vlk: Čínské ledy se hnuly. Šance pro tradery, nebo i investory?
11.10.2024 15:58
Ačkoli je teprve začátek října, investoři do čínských akcií se letos dočkali Vánoc o pár měsíců dříve. Čínské úřady totiž oznámily nový balíček stimulačních opatření, která mají podpořit realitní a akciové trhy a zlepšit pošramocenou náladu investorů.

Monitoring médií
Trucker: Super Ranger
Zatímco běžný pickup Ranger zvládne na kouli 3,5 tuny, nová verze Super Duty "umí" o tunu více. A přidá třeba i standardně montovanou větší nádrž o objemu až 130 litrů.
Svým modelem Zig 14 se turecká zbrojovka Tisas zařadila mezi další výrobce klonů úspěšných pistolí jiných značek, podobně jako třeba čínské Norinco. Turkům ale nelze upřít mnohem větší pečlivost zpracování všech jejich zbraní se stabilní kvalitou, a proto se tento klon slavné pistole FN High Power 1935 v rozšířené a oblíbené ráži 9x19 mm Luger jistě stane vítaným doplňkem českého trhu.
Postoloprtský masakr, při němž bylo krátce po válce československými vojáky zabito přes sedm set lidí, se nikdy nepodařilo vyšetřit Na přelomu května a června uběhlo osmdesát let od masového vraždění německých civilistů v Postoloprtech.
Je časné ráno 22. června 1969. Londýnskou čtvrtí Belgravia se rozezní zděšený výkřik. Mickey Deans právě vylomil dveře koupelny ve svém pronajatém domě a naskytl se mu otřesný pohled – na zemi bezvládně leží jeho manželka, legendární Judy Garlandová.
Bitcoinovej kanál - podcast: ??Kde jsou retailoví investoři?
Práve naopak zoperme, ga je už navždy. Fuč noi to celé kryje vzduch. Nevadí, že. Přátelé, dovolte mi na tomto místě poděkovat sponzorovi dnešního streamu, kterým je investiční platforma XTB, už nějakou dobu tam lze koupit etn produkty na bitcoin i další kryptoměny, který jsou do jisté míry ekvivalentem často zmiňovaných ETF, nicméně po schválení časového testu na kryptoměny v České republice už jejich nákup není tolik atraktivní.
Na volné noze - podcast: #33 - Daniel Gamrot
Já jsem se teďka díval nedávno, jak jsme vydávali ty přednášky o dočogičo. Ne, tak mimochodem teďka připravujeme jako novou sérii, že to tak jako rylisnem.
mluvčí 2, -------------------- Osudy, které dojímají výpovědi, které překvapují příběhy, které nadchnou životopisy osobností. Každou sobotu a neděli po patnácté hodině ve vysílání Českého rozhlasu Brno tuto sobotu uslyšíte příběh Aloise Hudce.
Důchodci trpí. Ceny všeho letí vzhůru, celková složená inflace za toto volební období je nebývale vysoká, ale důchody rostou pomalu a často jen symbolicky.