Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN132,96133,020,06
Msft390,5391,020,09
Nokia10,98511-0,95
IBM287,85289-0,36
Mercedes-Benz Group AG45,5545,5650,71
PFE24,3324,360,16
06.07.2026 11:03:49
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 06.07.2026 11:03:38
AT & S Austria T (ATSV.VI, Vienna)
Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
191,40 -5,48 -11,10 4 596 989
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 16.03.2026
14:21Rakouská bankovní společnost Bank Austria zhoršila odhad růstu rakouské ekonomiky na letošní i příští rok o desetinu procentního bodu, a to kvůli negativním dopadům konfliktu na Blízkém východě. Banka tak nyní předpokládá, že se letos hrubý domácí produkt (HDP) Rakouska zvýší o 0,9 procenta. V příštím roce pak očekává zrychlení tempa růstu na 1,4 procenta (ČTK)

Zpravodajství AT & S Austria T

Monitoring médií
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty, u 74 % účtu retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty.
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty, u 74 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty.
Lukáš Kovanda, hlavní ekonom Trinity Bank Novým fenoménem se i v ČR stává letní energetická chudoba Klimatizace se v Česku postupně mění z luxusního doplňku v běžnou součást letního přežití.
(van) - Čeští zemědělci mají několik let možnost využívat služeb společnosti IMPULS-Leasing-AUSTRIA s. r. o. Na našem trhu působí již roku […]
Současná vlna veder není jen meteorologickou událostí. Má i své ekonomické dopady. Silné vedro se chová jako skrytá daň. Nikdo ji neschválil ve sněmovně, nevybírá ji finanční úřad a domácnosti ji neuvidí jako samostatnou položku na účtence.
Silné vedro je skrytá daň, která navíc nejtíživěji dopadá na ty chudšíby redakce · 27. 6. 2026Současná vlna veder není jen meteorologickou událostí. Má i své ekonomické dopady.
Vedro snižuje výkon lidí, zvyšuje účty za elektřinu, komplikuje práci na stavbách a může poškodit úrodu. Podle ekonoma Lukáše Kovandy funguje jako skrytá daň.
Přístup na trh je jednou z našich hlavních silných stránek, která se přímo promítá do konkurenční výhody v oblasti fl exibility. Nabízíme integrovaná komplexní řešení, působnost na více než 40 trzích po celém světě nám navíc umožňuje identifikovat a využívat přeshraniční příležitosti, uvádí v rozhovoru Roman Stütz ze švýcarské společnosti Axpo se silnou přítomností v České republice i na Slovensku.