Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN63,3963,421,93
Msft0,22
Nokia3,39053,499-2,36
IBM0,05
Mercedes-Benz Group AG63,3163,33-0,71
PFE-0,43
15.06.2024 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

NG/BNPA open
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 13.06.2024
14:27Český výrobce letadel Aircraft Industries ze skupiny Omnipol dodá letoun L410 NG, tedy nové generace, do Chile. Stroj v pasažérské verzi s přípravou na verzi ambulantní bude létat v barvách tamního dopravce Aerocardal. Letoun zamíří do Chile na podzim (ČTK)
 30.05.2024
16:03Česko se loni vrátilo mezi země, které poskytují veřejnosti dostatek informací o státním rozpočtu. Předtím naposledy dosahovalo dostatečné transparentnosti v roce 2017. Vyplývá to z mezinárodní studie Open Budget Survey, na jejíž výsledky dnes upozornilo ministerstvo financí. Mezi 125 hodnocenými zeměmi zaujalo Česko 35. místo, zaostalo za Slovenskem, ale bylo na tom lépe než Polsko či Maďarsko (ČTK)
 19.10.2023
10:40Společnost Open AI, která stojí za chatovacím systémem ChatGPT, jedná o prodeji zaměstnaneckých akcií za 86 miliard dolarů (přes dva biliony Kč). Uvádějí to zdroje agentury Bloomberg. Takové ocenění by OpenAI zařadilo mezi nejhodnotnější společnosti, které se neobchodují na burze - vedle videoslužby TikTok a vesmírné společnosti SpaceX Elona Muska (ČTK)
 27.07.2023
17:16

Vývojář Open AI uvolnil ChatGPT pro Android v Argentině, Kanadě, Francii, Německu, Indonésii, Irsku, Japonsku či Mexiku

(Reuters)

Zpravodajství NG/BNPA open
Než otevře Wall Street: Adobe, RH
14.06.2024 13:13
Hlavní zámořské indexy včera díky silné druhé polovině obchodní seance dokázaly posílit. Část závěrečného optimismu ale v dnešním premarketu vrací zpět, a tak futures na hlavní indexy indikují slabší open.
Apple nebude za ChatGPT platit, s Open AI se chce vyrovnat poskytnutím distribuce
13.06.2024 14:22
Když generální ředitel společnosti Apple Tim Cook a jeho nejvyšší zástupci tento týden odhalili přelomovou dohodu s OpenAI o integraci ChatGPT do iPhonu, iPadu a Macu, ohledně finančních podmínek dohody mlčely.
Než otevře Wall Street: American Air, Robinhood Markets
29.05.2024 13:03
Hlavní zámořské indexy včera uzavřely bez větších změn, kdy zásadnější pohyb ukázal pouze index Dow Jones , který odepsal 0,55 %. Přes noc se projevily na trhu komentáře člena FOMC, který naznačil i možnost zvýšení sazeb, pokud by to ekonomika potřebovala.
Než otevře Wall Street: Elf Beauty, Live Nation, Snowflake
23.05.2024 13:25
Hlavní americké indexy včera v průběhu hlavní obchodní seance vyčkávaly na místě a čekaly na hlavní perlu dne v podobě výsledků Nvidie. Ta předčila očekávání a akcie tak v premarketu reagují růstem o 6,8 %.
Spekulanti si při čekání na data vzpomněli na své oblíbené meme akcie
13.05.2024 16:57
Pondělní obchodování nesvědčí třeba Alphabetu, protože Open AI se chystá jednak spustit více konkurenční službu k vyhledávání a také je údajně před dohodou s Applem, který by měl využívat jeho software ve svých zařízeních.
Evropa čelí podle guvernéra BoE menší inflační hrozbě než USA, Microsoft se vyhne vyšetřování kvůli akvizici Open AI a futures jsou zelené
18.04.2024 8:30
Evropská komise nebude formálně vyšetřovat investici americké společnosti Microsoft do firmy OpenAI. Evropa čelí podle guvernéra BoE menší inflační hrozbě než USA.

Monitoring médií
ČRo - Karlovy Vary: Ranní vysílání 06:30
Libuše Ernestová, moderátorka -------------------- Kriminalisté ukončili prověřování útoku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Policie to napsala na sociálních sítíchíti X s tím, že případ odložila.
ČRo - Hradec Králové: Ranní vysílání
Radek Pulkrábek, moderátor -------------------- V Hradci Králové v ulici Akademika Bedrny je nejvíc nebezpečná křižovatka v celém regionu. Policie pátrá po čtrnáctileté Sofii Vlasapákové Z, z obce Ohnihoštěrny.
Pláž na Krenovce, nové herní prvky pro děti v Žerotínově ulici, altán na Jarově, dřevěná pergola s posezením nebo skateboardová rampa za Nákladovým nádražím, obří kladina na radničním dvorku Prahy 3, ale i s dalšími dvěma desítkami site-specific architektonických intervencí a uměleckých instalací se setkají obyvatelé i návštěvníci Prahy v rámci Landscape festivalu na Žižkově i v části Malešic.
ČRo - Karlovy Vary: Ranní vysílání 08:00
mluvčí 2, -------------------- Písničky pro vás, to je hodina plná vašich přání. mluvčí 3, -------------------- A hezkých písniček, zavolejte přímo.
mluvčí 1, -------------------- Je 13 hodin. mluvčí 2, -------------------- Zprávy Rádia Impuls. mluvčí 3, -------------------- Zprávy důležité pro život.
William Van Horne, an American by birth, became a significant figure in the Canadian railway industry. His life was dedicated to building transcontinental railways and developing transportation.
Umělci a kulturní veřejnost se bouří proti rektorce Akademie výtvarných umění Márii Topolčanské. Vyzývají ji k odstoupení z funkce, kterou nezvládá. Zároveň také prostřednictvím petice vyzývají k návratu původního formátu ceny Jindřicha Chalupeckého a k důsledné restrukturalizaci Akademie výtvarných umění i Národní galerie.
mluvčí 1, -------------------- Bohemia CZ rozjíždíme Slavy. Široká nabídka kol, Elektrkol horských, silničních i Gravo pro všechny věkové kategorie se skvělým poměrem výkonu a ceny.