Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ12921293-0,08
KB10441047-0,38
PKN96,896,861,89
Msft0,56
Nokia5,2445,25810,87
IBM1,94
Mercedes-Benz Group AG53,0353,060,15
PFE-0,52
23.10.2025 9:13:58
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 21.10.2025 23:20:00
CK Infrastructur Rg (US Other OTC (Pink Sheets))
Závěr k 21.10.2025 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
7,25 7,57 7,25 370
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 23.04.2025
16:16Zájem o letenky z Česka do Říma po oznámení úmrtí papež...
 28.03.2025
11:38

CK Hutchison příští týden údajně podle SCMP nepodepíše smlouvu týkající se panamských přístavů

(Bloomberg)
 05.03.2025
8:29Mezinárodní investoři, mezi kterými je i americký fond BlackRock, převezmou kontrolu nad kontejnerovými terminály na obou stranách Panamského průplavu od hongkongské skupiny CK Hutchison Holding (jejíž akcie v reakci posilují o 15 %). Píše to dnes agentura AP a panamská média. Americký prezident Donald Trump kritizoval v uplynulých měsících rostoucí čínský vliv nad klíčovou námořní infrastrukturou, což panamská vláda odmítla (ČTK)

Zpravodajství CK Infrastructur Rg
Investiční šok
13.10.2025 18:46
Goldman Sachs ukazuje své predikce investic souvisejících s umělou inteligencí a já bych v této souvislosti dnes rád vyprávěl několik příběhů. Včetně toho o (ne)dostatku kapitálu pro „starou“ ekonomiku.
Čína ukazuje odolnost vůči americkým clům, Trump prodá zbraně na Ukrajinu. Evropa zahájí pozitivně
15.07.2025 8:51
Evropské akciové futures předpovídají pozitivní zahájení akciového obchodování, index Stoxx 50 roste před otevřením hlavního trhu o 0,4 %. Daří se také DAXu s 0,3% růstem, nižší ale stále zisková čísla vykazuje britský FTSE 100 (+0,1 %).
Evropa zahájí negativně, USA slaví Den nezávislosti
04.07.2025 8:52
Stoxx 50 před otevřením hlavního trhu klesá o 0,5 %. Nedaří se především francouzskému CAC 40, který odepisuje 0,7 %, v mínusu jsou také německý DAX (-0,4 %) a britský FTSE 100 (-0,3 %).
Bank of America varuje: Riziko bubliny na akciovém trhu roste
30.06.2025 6:02
Riziko spekulativní bubliny na akciovém trhu roste vzhledem k tomu, že očekávané snížení úrokových sazeb v USA přitahuje masivní toky investic do akcií, uvedl Michael Hartnett z Bank of America.
BYD umí nabít elektromobil stejně rychle jako natankovat, Alphabet jedná o akvizici Wiz a evropské futures jsou zelené
18.03.2025 8:39
Čínský BYD umí nabíjet elektromobily stejně rychle jako natankovat benzin. Alphabet jedná o převzetí firmy Wiz za 30 miliard USD. Audi plánuje do roku 2029 zrušit až 7500 pracovních míst v Německu.
Trump plánuje reciproční cla, Evropa zahájí pozitivně
13.02.2025 8:51
Evropské akciové trhy zahájí čtvrteční obchodování pozitivně, futures panevropského indexu Stoxx 50 před otevřením hlavního trhu roste o 1,0 %. Daří se především DAXu, který přidává 1,3 %, o jedno procento posiluje také CAC 40.

Monitoring médií
Zatímco u nás nastává období kabátů a šál, Dubaj se právě probouzí do své nejkouzelnější sezóny. Zářivé město kontrastů nabízí teplo, moře, kulturní i gastronomické zážitky, které lákají cestovatele z celého světa.
Téma na sociálních sítích otevřeli influenceři a influencerky. V reakci na jejich příspěvky se ale ozvaly stovky lidí, kteří zažili podobné situace. Zaměstnanci měli dětem údajně psát nevhodné zprávy, v obviněních jsou i zmínky o osahávání.
Neobvyklý typ mozkových buněk může hrát zásadní roli u progresivní roztroušené sklerózy a pravděpodobně přispívá k přetrvávajícímu zánětu, který je pro toto onemocnění charakteristický.
Jana Klímová, analytička -------------------- Tlaky v budoucnu budou spíš větší, ne menší. Tak už teď nám hrozí navýšení schodku asi o dalších víc než 100 miliard, jak to půjde konsolidovat v těch dalších letech? Jako nedá se asi proškrtat k nějakému vyrovnanějšímu rozpočtu.
Molotov, Stalin a Ježov u Volžsko-donského průplavu, duben 1937 Ještě zbývá vybrat nové vedení lidového komisariátu vnitra a dokončit očistu v řadách vojenské rozvědky.
ČRo Radiožurnál Sport: Ranní vysílání 06:30
mluvčí 1, -------------------- Kdo. mluvčí 2, -------------------- Se stane nejlepší atletkou nebo atletem České republiky roku 2025. Letošní úspěšný atletický rok završí slavnostní galavečer Atlet roku.
MEN WOMEN ONLY: NOVINKY VE VZDUCHU 2026
Nad Českem je pěkně rušno! Blue Style si pod křídla bere i Letiště Pardubice, Smartwings míří do Toulouse a další aerolinky rozšiřují mapu letů z Prahy.
Jako každý víkend se i tuto sobotu a neděli v Královéhradeckém kraji uskuteční řada zajímavých akcí. Máme pro vás pozvánky na ty nejzajímavější z nich.